Идет загрузка документа (2 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Вопросы таможенного оформления транспортных средств, предназначенных для официального (служебного) пользования представительств и консульских учреждений иностранных государств, представительств международных организаций в Украине, а также для личного пользования их должностными лицами и членами семей

КМ Украины
Постановление КМ от 07.12.2005 № 1162
Утратил силу

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 7 грудня 2005 р. N 1162

Київ

Питання митного оформлення транспортних засобів, призначених для офіційного (службового) користування представництв та консульських установ іноземних держав, представництв міжнародних організацій в Україні, а також для особистого користування їх посадовими особами та членами сімей

Постанова втратила чинність
(згідно з постановою Кабінету Міністрів України
 від 21 травня 2012 року N 445)

Кабінет Міністрів України постановляє:

1. Державній митній службі здійснювати митне оформлення транспортних засобів, призначених для офіційного (службового) користування представництв та консульських установ іноземних держав, представництв міжнародних організацій в Україні, а також для особистого користування їх посадовими особами та членами сімей, у порядку, визначеному законодавством, виходячи з принципу взаємності щодо кожної окремої держави.

2. Міністерству закордонних справ подавати Державній митній службі інформацію про митні, податкові та інші пільги, що надаються закордонним дипломатичним установам України, працівникам цих установ та членам їх сімей у кожній окремій державі.

3. Визнати такою, що втратила чинність, постанову Кабінету Міністрів України від 27 серпня 1999 р. N 1569 "Про відчуження на митній території України транспортних засобів, що належать іноземним дипломатичним представництвам, консульським установам іноземних держав, представництвам міжнародних організацій, їх персоналу та членам сімей персоналу" (Офіційний вісник України, 1999 р., N 35, ст. 1792).

 

Прем'єр-міністр України 

Ю. ЄХАНУРОВ 

Інд. 27

Опрос