Идет загрузка документа (4 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Порядка использования средств, предусмотренных в государственном бюджете некоторыми программами в сфере культуры

КМ Украины
Постановление КМ от 31.08.2005 № 837
действует с 31.08.2005

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 31 серпня 2005 р. N 837

Київ

Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті деякими програмами у сфері культури

Відповідно до статті 27 Закону України "Про Державний бюджет України на 2005 рік" Кабінет Міністрів України постановляє:

Затвердити Порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті деякими програмами у сфері культури, що додається.

 

Прем'єр-міністр України 

Ю. ТИМОШЕНКО 

Інд. 28

 

ПОРЯДОК
використання коштів, передбачених у державному бюджеті деякими програмами у сфері культури

1. Цей Порядок визначає напрями та механізм використання коштів, передбачених у Державному бюджеті на 2005 рік програмами "Фінансова підтримка гастрольної діяльності", "Заходи з виявлення та підтримки творчо обдарованих дітей та молоді", а також "Заходи щодо запобігання незаконному переміщенню культурних цінностей через державний кордон України, сприяння їх поверненню державам, яким вони належали" (далі - бюджетні кошти).

2. Бюджетні кошти спрямовуються Міністерством культури і туризму:

за програмою "Фінансова підтримка гастрольної діяльності" - для підготовки та проведення гастролей національних та державних театрів, концертних організацій, циркових колективів;

за програмою "Заходи з виявлення та підтримки творчо обдарованих дітей та молоді" - для підготовки та проведення міжнародних, всеукраїнських і регіональних дитячих та молодіжних фестивалів, свят, конкурсів, оглядів, концертів, художніх і тематичних виставок, виставок творів образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва, фольклорно-етнографічних експедицій, конференцій, семінарів тощо; виконання державних і галузевих програм у сфері мистецтва та аматорської творчості серед дітей та молоді;

за програмою "Заходи щодо запобігання незаконному переміщенню культурних цінностей через державний кордон України, сприяння їх поверненню державам, яким вони належали" - для організації та проведення конференцій, семінарів, практичних навчань експертів та мистецтвознавців, засідань міжурядових робочих груп тощо, створення програмно-технічного комплексу та інформаційно-пошукової системи "Культурні цінності, повернуті в Україну"; випуску методичних посібників з питань переміщення культурних цінностей.

3. Заходи, пов'язані з виконанням зазначених у цьому Порядку бюджетних програм, здійснюються переможцями торгів (тендерів), що проводяться відповідно до Закону України "Про закупівлю товарів, робіт і послуг за державні кошти".

4. Складення та подання фінансової звітності про використання бюджетних коштів, а також контроль за їх цільовим і ефективним витрачанням здійснюється в установленому законодавством порядку.

____________

Опрос