Идет загрузка документа (2 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О государственном историко-архитектурном заповеднике "Старая Умань"

КМ Украины
Постановление КМ от 31.08.2005 № 833
действует с 31.08.2005

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 31 серпня 2005 р. N 833

Київ

Про державний історико-архітектурний заповідник "Стара Умань"

На виконання Розпорядження Президента України від 18 квітня 2005 р. N 969 "Про створення державного історико-архітектурного заповідника "Стара Умань" Кабінет Міністрів України постановляє:

1. Погодитися з пропозицією Черкаської обласної державної адміністрації про оголошення комплексу пам'яток в м. Умані державним історико-архітектурним заповідником "Стара Умань" з віднесенням його до сфери управління Міністерства будівництва, архітектури та житлово-комунального господарства.

Установити, що витрати на утримання заповідника починаючи з 2006 року фінансуються за рахунок коштів, які передбачаються у державному бюджеті Міністерству будівництва, архітектури та житлово-комунального господарства на збереження архітектурної спадщини в заповідниках.

2. Міністерству будівництва, архітектури та житлово-комунального господарства:

затвердити у тримісячний строк Положення про державний історико-архітектурний заповідник "Стара Умань" і перелік об'єктів, що входять до його складу;

забезпечити до 2007 року затвердження меж та зон охорони, розроблення генерального плану розвитку заповідника з визначенням вартості, черговості і строків проведення ремонтно-реставраційних робіт та упорядження його території.

 

Прем'єр-міністр України

Ю. ТИМОШЕНКО

Інд. 21

Опрос