Идет загрузка документа (7 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Порядка осуществления расходов, связанных с выполнением заданий и мер Общегосударственной программы реформирования и развития жилищно-коммунального хозяйства на 2004 - 2010 годы, предусмотренных в Государственном бюджете Украины на 2005 год

КМ Украины
Постановление КМ от 31.08.2005 № 831
действует с 31.08.2005

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 31 серпня 2005 р. N 831

Київ

Про затвердження Порядку здійснення видатків, пов'язаних з виконанням завдань та заходів Загальнодержавної програми реформування і розвитку житлово-комунального господарства на 2004 - 2010 роки, що передбачені у Державному бюджеті України на 2005 рік

Відповідно до частини шостої статті 27 Закону України "Про Державний бюджет України на 2005 рік" Кабінет Міністрів України постановляє:

Затвердити Порядок здійснення видатків, пов'язаних з виконанням завдань та заходів Загальнодержавної програми реформування і розвитку житлово-комунального господарства на 2004 - 2010 роки, що передбачені у Державному бюджеті України на 2005 рік (додається).

 

Прем'єр-міністр України 

Ю. ТИМОШЕНКО 

Інд. 21

 

ПОРЯДОК
здійснення видатків, пов'язаних з виконанням завдань та заходів Загальнодержавної програми реформування і розвитку житлово-комунального господарства на 2004 - 2010 роки, що передбачені у Державному бюджеті України на 2005 рік

1. Цей Порядок визначає механізм використання у 2005 році коштів державного бюджету для здійснення видатків, пов'язаних з виконанням завдань та заходів Загальнодержавної програми реформування і розвитку житлово-комунального господарства на 2004 - 2010 роки (бюджетна програма 5311800 "Розвиток та реконструкція централізованих систем водопостачання та водовідведення") (далі - бюджетні кошти).

2. Бюджетні кошти розподіляються їх головним розпорядником між регіонами пропорційно величині відношення чисельності населення у кожному регіоні до загальної чисельності населення в Україні залежно від якісних і кількісних показників забезпеченості питною водою, що розраховуються на душу населення в регіоні.

У разі невикористання окремими регіонами бюджетних коштів у повному обсязі головний розпорядник бюджетних коштів має право здійснювати їх перерозподіл.

3. За рахунок бюджетних коштів можуть проводитися роботи з розвитку та реконструкції централізованих систем водопостачання та водовідведення, пов'язані із:

зниженням собівартості послуг;

зменшенням обсягів витоку питної води шляхом заміни водопровідних мереж та споруд;

зменшенням енергоспоживання шляхом заміни енергоємного обладнання;

підвищенням якості питної води шляхом впровадження новітніх технологій;

зменшенням негативного впливу на довкілля шляхом реконструкції каналізаційних очисних споруд;

збільшенням кількості населення, що має доступ до послуг централізованих систем водопостачання та водовідведення, шляхом будівництва мереж та споруд.

Бюджетні кошти виділяються виключно за наявності затвердженої в установленому порядку проектно-кошторисної документації і насамперед для пускових будов та об'єктів.

4. Перелік об'єктів централізованих систем водопостачання та водовідведення, на розвиток і реконструкцію яких спрямовуються бюджетні кошти, затверджується їх головним розпорядником на підставі пропозицій Міністерства будівельної політики, архітектури та житлово-комунального господарства Автономної Республіки Крим, структурних підрозділів обласних, Київської та Севастопольської міських держадміністрацій з питань комунального господарства.

5. Головний розпорядник бюджетних коштів делегує функції замовника відповідних робіт за бюджетною програмою Міністерству будівельної політики, архітектури та житлово-комунального господарства Автономної Республіки Крим, структурним підрозділам обласних, Київської та Севастопольської міських держадміністрацій з питань комунального господарства і включає їх до мережі розпорядників бюджетних коштів нижчого рівня.

6. Визначення виконавців робіт з розвитку та реконструкції централізованих систем водопостачання та водовідведення і укладення з ними відповідних договорів здійснюється Міністерством будівельної політики, архітектури та житлово-комунального господарства Автономної Республіки Крим, структурними підрозділами обласних, Київської та Севастопольської міських держадміністрацій з питань комунального господарства відповідно до Закону України "Про закупівлю товарів, робіт і послуг за державні кошти".

7. Бюджетні кошти спрямовуються за розподілом на реєстраційні рахунки Міністерства будівельної політики, архітектури та житлово-комунального господарства Автономної Республіки Крим, структурних підрозділів обласних, Київської та Севастопольської міських держадміністрацій з питань комунального господарства, відкриті в органах Державного казначейства, відповідно до Порядку обслуговування державного бюджету за видатками, затвердженого Державним казначейством.

8. Ведення бухгалтерського обліку та складення і подання фінансової звітності здійснюється в установленому законодавством порядку.

9. Відповідальність за нецільове використання бюджетних коштів, тобто витрачання їх на цілі, що не відповідають бюджетним призначенням, встановленим законом про Державний бюджет України, несуть відповідні посадові особи згідно з законодавством.

10. Головний розпорядник бюджетних коштів в установлений для подання фінансової звітності строк подає Мінфіну та Державному казначейству звіт про використання бюджетних коштів, виділених на розвиток та реконструкцію централізованих систем водопостачання та водовідведення.

____________

Опрос