Идет загрузка документа (4 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Порядка использования средств государственного бюджета для выпуска книжной продукции по программе "Украинская книга"

КМ Украины
Постановление КМ от 18.08.2005 № 761
редакция действует с 05.04.2006

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 18 серпня 2005 р. N 761

Київ

Про затвердження Порядку використання коштів державного бюджету для випуску книжкової продукції за програмою "Українська книга"

(Установлено, що у 2006 році кошти, передбачені у державному бюджеті, використовуються за програмою "Випуск книжкової продукції за програмою "Українська книга" відповідно до цієї постанови згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 5 квітня 2006 року N 426)

Відповідно до статті 27 Закону України "Про Державний бюджет України на 2005 рік" Кабінет Міністрів України постановляє:

1. Затвердити Порядок використання коштів державного бюджету для випуску книжкової продукції за програмою "Українська книга", що додається.

2. Державному комітетові телебачення і радіомовлення забезпечити виконання взятих на облік в органах Державного казначейства бюджетних зобов'язань на 2004 рік щодо державного замовлення на видання книжкової продукції за програмою випуску соціально значущих видань у межах виділених Комітету асигнувань на випуск книжкової продукції за програмою "Українська книга".

 

Прем'єр-міністр України 

Ю. ТИМОШЕНКО 

Інд. 51

 

ПОРЯДОК
використання коштів державного бюджету для випуску книжкової продукції за програмою "Українська книга"

1. Цей Порядок визначає механізм використання коштів державного бюджету, які виділяються Держкомтелерадіо за програмою "Випуск книжкової продукції за програмою "Українська книга" (далі - бюджетні кошти).

2. Бюджетні кошти спрямовуються за розподілом Держкомтелерадіо відповідно до Порядку обслуговування державного бюджету за видатками, затвердженого Державним казначейством.

3. Бюджетні кошти використовуються для випуску:

видань для дітей та юнацтва;

творів класиків української літератури та лауреатів Національної премії імені Тараса Шевченка;

творів класиків зарубіжної літератури (в перекладі українською мовою);

науково-популярних видань;

довідкових та інформаційних видань (енциклопедії, довідники, словники тощо);

видань мовами національних меншин України;

інших видань.

4. Закупівля товарів, робіт і послуг, пов'язаних з випуском книжкової продукції, за рахунок бюджетних коштів здійснюється відповідно до Закону України "Про закупівлю товарів, робіт і послуг за державні кошти".

5. Складення та подання фінансової звітності про використання бюджетних коштів здійснюється в установленому законодавством порядку.

____________

Опрос