Идет загрузка документа (3 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Порядка использования в 2005 году средств государственного бюджета для технического переоснащения областных государственных телерадиокомпаний

КМ Украины
Постановление КМ от 09.08.2005 № 717
редакция действует с 05.04.2006

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 9 серпня 2005 р. N 717

Київ

Про затвердження Порядку використання у 2005 році коштів державного бюджету для технічного переоснащення обласних державних телерадіокомпаній

(Установлено, що у 2006 році кошти, передбачені у державному бюджеті, використовуються за програмою "Технічне переоснащення обласних державних телерадіокомпаній" відповідно до цієї постанови згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 5 квітня 2006 року N 426)

Відповідно до статті 27 Закону України "Про Державний бюджет України на 2005 рік" Кабінет Міністрів України постановляє:

Затвердити Порядок використання у 2005 році коштів державного бюджету для технічного переоснащення обласних державних телерадіокомпаній, що додається.

 

Прем'єр-міністр України 

Ю. ТИМОШЕНКО 

Інд. 51

 

ПОРЯДОК
використання у 2005 році коштів державного бюджету для технічного переоснащення обласних державних телерадіокомпаній

1. Цей Порядок визначає механізм використання у 2005 році коштів державного бюджету для технічного переоснащення обласних державних телерадіокомпаній за бюджетною програмою 1701210 "Технічне переоснащення обласних державних телерадіокомпаній" (далі - бюджетні кошти).

2. Видатки, пов'язані з технічним переоснащенням обласних державних телерадіокомпаній, здійснюються Держкомтелерадіо у межах відповідних бюджетних призначень, встановлених Законом України "Про Державний бюджет України на 2005 рік".

3. Бюджетні кошти спрямовуються на закупівлю обладнання для обласних державних телерадіокомпаній відповідно до Закону України "Про закупівлю товарів, робіт і послуг за державні кошти".

4. Розподіл закупленого за бюджетні кошти обладнання між обласними державними телерадіокомпаніями провадиться Держкомтелерадіо з урахуванням технічного стану телерадіокомпаній і затверджується рішенням колегії Комітету.

5. Складення та подання фінансової звітності про використання бюджетних коштів здійснюється в установленому законодавством порядку.

____________

Опрос