Идет загрузка документа (2 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об образовании государственной самолетостроительной корпорации "Національне об'єднання "Антонов"

КМ Украины
Постановление КМ от 14.07.2005 № 583
Утратил силу

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 14 липня 2005 р. N 583

Київ

Про утворення державної літакобудівної корпорації "Національне об'єднання "Антонов"

Постанова втратила чинність
(згідно з постановою Кабінету Міністрів України
 від 14 березня 2007 року N 428)

Відповідно до Указу Президента України від 27 травня 2005 р. N 850 "Про невідкладні заходи з розвитку авіабудівної галузі" Кабінет Міністрів України постановляє:

1. Утворити державну літакобудівну корпорацію "Національне об'єднання "Антонов" з включенням до її складу в установленому порядку державних підприємств "Авіаційний науково-технічний комплекс імені О. К. Антонова", "Київський авіаційний завод "Авіант" і "Завод 410 цивільної авіації" (м. Київ), Харківського державного авіаційного виробничого підприємства і відкритого акціонерного товариства "Український науково-дослідний інститут авіаційної технології" (м. Київ) та віднести її до сфери управління Міністерства промислової політики.

2. Міністерству промислової політики у місячний строк підготувати проект Статуту державної літакобудівної корпорації "Національне об'єднання "Антонов" і після погодження його з Антимонопольним комітетом та іншими заінтересованими центральними органами виконавчої влади подати на затвердження Кабінету Міністрів України.

 

Прем'єр-міністр України 

Ю. ТИМОШЕНКО 

Інд. 21

Опрос