Идет загрузка документа (3 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Порядка разбронирования и отпуска материальных ценностей мобилизационного резерва в особый период

КМ Украины
Постановление КМ от 30.06.2005 № 533
редакция действует с 18.07.2012

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 30 червня 2005 р. N 533

Київ

Про затвердження Порядку розбронювання і відпуску матеріальних цінностей мобілізаційного резерву в особливий період

Із змінами і доповненнями, внесеними
постановою Кабінету Міністрів України
від 11 липня 2012 року N 619

Відповідно до статті 12 Закону України "Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію" Кабінет Міністрів України постановляє:

Затвердити Порядок розбронювання і відпуску матеріальних цінностей мобілізаційного резерву в особливий період (додається).

 

Прем'єр-міністр України  

Ю. ТИМОШЕНКО  

Інд. 29

 

ПОРЯДОК
розбронювання і відпуску матеріальних цінностей мобілізаційного резерву в особливий період

1. Розбронювання і відпуск матеріальних цінностей мобілізаційного резерву в особливий період здійснюється з метою забезпечення виконання підприємствами, установами та організаціями (далі - підприємства) встановлених їм мобілізаційних завдань (замовлень).

2. Розбронювання і відпуск матеріальних цінностей мобілізаційного резерву в особливий період здійснюється згідно з розпорядженням Кабінету Міністрів України, яке набирає чинності з моменту набрання чинності Указом Президента України про оголошення мобілізації (крім цільової) чи введення воєнного стану.

3. Підприємства можуть використовувати розброньовані матеріальні цінності за призначенням відповідно до встановлених їм мобілізаційних завдань (замовлень) після набрання чинності зазначеного в пункті 2 цього Порядку розпорядження Кабінету Міністрів України.

4. Розброньовані матеріальні цінності мобілізаційного резерву в особливий період використовуються підприємством відповідно до акта на їх відпуск, що складається у трьох примірниках, один з яких залишається на підприємстві, а інші не пізніше ніж протягом п'яти днів після складення акта надсилаються Держрезерву.

(абзац перший пункту 4 із змінами, внесеними згідно з
постановою Кабінету Міністрів України від 11.07.2012 р. N 619)

Державне підприємство один примірник акта надсилає центральному або місцевому органу виконавчої влади, до сфери управління якого воно належить, а комунальне підприємство - виконавчому органу відповідної ради.

5. Відпуск розброньованих матеріальних цінностей мобілізаційного резерву здійснюється підприємствам на безоплатній основі. Вартість зазначених матеріальних цінностей не включається у собівартість виготовленої продукції.

____________

Опрос