Идет загрузка документа (6 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Порядка направления средств, перечисленных государственным предприятием "Національна атомна енергогенеруюча компанія "Енергоатом" в специальный фонд государственного бюджета в счет погашения его задолженности целевому отраслевому фонду создания ядерно-топливного цикла в Украине

КМ Украины
Постановление КМ от 13.06.2005 № 444
редакция действует с 09.03.2006

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 13 червня 2005 р. N 444

Київ

Про затвердження Порядку спрямування коштів, перерахованих державним підприємством "Національна атомна енергогенеруюча компанія "Енергоатом" до спеціального фонду державного бюджету в рахунок погашення його заборгованості цільовому галузевому фонду створення ядерно-паливного циклу в Україні

Із змінами і доповненнями, внесеними
 постановою Кабінету Міністрів України
 від 9 березня 2006 року N 266

Відповідно до пункту 6 статті 43 Закону України "Про Державний бюджет України на 2006 рік" Кабінет Міністрів України постановляє:

(вступна частина із змінами, внесеними згідно з постановою
 Кабінету Міністрів України від 09.03.2006 р. N 266)

Затвердити Порядок спрямування коштів, перерахованих державним підприємством "Національна атомна енергогенеруюча компанія "Енергоатом" до спеціального фонду державного бюджету в рахунок погашення його заборгованості цільовому галузевому фонду створення ядерно-паливного циклу в Україні (додається).

 

Прем'єр-міністр України 

Ю. ТИМОШЕНКО 

Інд. 37

 

ПОРЯДОК
спрямування коштів, перерахованих державним підприємством "Національна атомна енергогенеруюча компанія "Енергоатом" до спеціального фонду державного бюджету в рахунок погашення його заборгованості цільовому галузевому фонду створення ядерно-паливного циклу в Україні

1. Цей Порядок визначає механізм спрямування коштів, перерахованих у 2006 році державним підприємством "Національна атомна енергогенеруюча компанія "Енергоатом" (далі - підприємство) до спеціального фонду державного бюджету в рахунок погашення заборгованості підприємства цільовому галузевому фонду створення ядерно-паливного циклу в Україні за придбаний концентрат природного урану та поставлене йому на компенсаційній основі протягом 1994 - 1999 років ядерне паливо, на створення власного виробництва ядерного палива та приведення об'єктів виробничого об'єднання "Придніпровський хімічний завод" в екологічно безпечний стан.

(пункт 1 із змінами, внесеними згідно з постановою
 Кабінету Міністрів України від 09.03.2006 р. N 266)

2. Підприємство перераховує кошти до спеціального фонду державного бюджету до 10, 20 числа поточного місяця і першого робочого дня місяця, що настає за звітним періодом, рівними частинами згідно з помісячним розписом доходів державного бюджету.

(абзац перший пункту 2 із змінами, внесеними згідно з
 постановою Кабінету Міністрів України від 09.03.2006 р. N 266)

У грудні відрахування проводяться до 10, 20 і 25 числа.

(абзац другий пункту 2 із змінами, внесеними згідно з
 постановою Кабінету Міністрів України від 09.03.2006 р. N 266)

Зазначені кошти перераховуються на рахунок з обліку доходів спеціального фонду державного бюджету, відкритий в Управлінні Державного казначейства у м. Києві.

Контроль за своєчасним проведенням відрахувань здійснює Мінпаливенерго.

3. Кошти, що надійшли до спеціального фонду державного бюджету, спрямовуються відповідно до порядку обслуговування державного бюджету за видатками та в межах, передбачених помісячним розписом видатків спеціального фонду державного бюджету на 2006 рік, на цілі, визначені паспортом бюджетної програми КПКВК 1101080 "Заходи по реалізації Комплексної програми створення ядерно-паливного циклу в Україні та приведенню об'єктів виробничого об'єднання "Придніпровський хімічний завод" в екологічно безпечний стан.

(пункт 3 у редакції постанови Кабінету
 Міністрів України від 09.03.2006 р. N 266)

____________

Опрос