КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ
ПОСТАНОВА
від 22 січня 2005 р. N 89
Київ
Про затвердження Порядку зарахування та використання надходжень від збору у вигляді цільової надбавки до діючого тарифу на електричну та теплову енергію
Із змінами і доповненнями, внесеними
постановами Кабінету Міністрів України
від 8 червня 2005 року N 432,
від 18 лютого 2006 року N 163,
від 14 лютого 2007 року N 208,
від 9 квітня 2008 року N 332,
від 15 квітня 2009 року N 344
Кабінет Міністрів України постановляє:
(вступна частина із змінами, внесеними згідно з
постановою Кабінету Міністрів України від 08.06.2005 р. N 432,
у редакції постанов Кабінету
Міністрів України від 18.02.2006 р. N 163,
від 14.02.2007 р. N 208)
1. Затвердити Порядок зарахування та використання надходжень від збору у вигляді цільової надбавки до діючого тарифу на електричну та теплову енергію (додається).
2. Взяти до відома, що Національна комісія регулювання електроенергетики:
1) установить розмір збору у вигляді цільової надбавки до діючого тарифу на електричну та теплову енергію (далі - збір) для державного підприємства "Енергоринок" та усіх виробників електричної енергії, які мають ліцензію на право провадження такої підприємницької діяльності та продають електричну енергію поза оптовим ринком електричної енергії;
2) внесе відповідні зміни до алгоритму розподілу коштів з поточного рахунка із спеціальним режимом використання оптового постачальника електричної енергії з урахуванням того, що державне підприємство "Енергоринок" сплачує збір виходячи з фактично оплачених обсягів електричної енергії, крім обсягу заборгованості, що погашається згідно із Законом України "Про заходи, спрямовані на забезпечення сталого функціонування підприємств паливно-енергетичного комплексу", не пізніше наступного дня після отримання плати за них.
(підпункт 2 пункту 2 в редакції постанови
Кабінету Міністрів України від 08.06.2005 р. N 432,
із змінами, внесеними згідно з постановами
Кабінету Міністрів України від 18.02.2006 р. N 163,
від 14.02.2007 р. N 208)
3. Абзац перший пункту 3 виключено
(абзац перший пункту 3 із змінами, внесеними згідно з
постановою Кабінету Міністрів України від 18.02.2006 р. N 163,
виключено згідно з постановою Кабінету
Міністрів України від 14.02.2007 р. N 208)
Міністерству промислової політики за погодженням з Національною комісією регулювання електроенергетики визначити в місячний строк перелік об'єктів, на будівництво яких відповідно до пункту 3 статті 40 Закону України "Про Державний бюджет України на 2007 рік" спрямовуватимуться кошти, що надійдуть від збору в 2007 році.
(абзац другий пункту 3 із змінами, внесеними згідно з
постановами Кабінету Міністрів України від 08.06.2005 р. N 432,
від 18.02.2006 р. N 163,
від 14.02.2007 р. N 208)
4. Визнати такою, що втратила чинність, постанову Кабінету Міністрів України від 26 грудня 2003 р. N 2043 "Про затвердження Порядку використання надходжень від збору у вигляді цільової надбавки до діючого тарифу на електричну та теплову енергію" (Офіційний вісник України, 2003 р., N 52, ст. 2811).
Виконуючий обов'язки | |
Інд. 37
ЗАТВЕРДЖЕНО
постановою Кабінету Міністрів України
від 22 січня 2005 р. N 89
ПОРЯДОК
зарахування та використання надходжень від збору у вигляді цільової надбавки до діючого тарифу на електричну та теплову енергію
1. Цей Порядок визначає механізм зарахування та використання у 2009 році коштів за бюджетними програмами, джерелом яких є кошти, що надійшли від збору у вигляді цільової надбавки до діючого тарифу на електричну та теплову енергію (далі - збір).
(пункт 1 із змінами, внесеними згідно з постановами
Кабінету Міністрів України від 18.02.2006 р. N 163,
від 14.02.2007 р. N 208,
від 09.04.2008 р. N 332,
від 15.04.2009 р. N 344)
2. Надходження від збору, крім надходжень від сплати за зобов'язаннями державного підприємства "Енергоринок" перед державним бюджетом із збору за минулі роки в обсязі 160000 тис. гривень, зараховуються:
(абзац перший пункту 2 у редакції постанови
Кабінету Міністрів України від 09.04.2008 р. N 332,
із змінами, внесеними згідно з постановою
Кабінету Міністрів України від 15.04.2009 р. N 344)
з поточного рахунка із спеціальним режимом використання оптового постачальника електричної енергії на рахунок, відкритий в управлінні Державного казначейства у м. Києві за балансовим рахунком 3121 "Надходження коштів спеціального фонду державного бюджету, які спрямовуються на спеціальні видатки", за кодом класифікації доходів бюджету 24120000 "Збір у вигляді цільової надбавки до діючого тарифу на електричну та теплову енергію";
з поточних рахунків виробників електричної енергії, які мають ліцензію на право провадження такої підприємницької діяльності та продають електричну енергію поза оптовим ринком електричної енергії, на рахунки, відкриті у відповідних управліннях Державного казначейства за балансовим рахунком 3121 "Надходження коштів спеціального фонду державного бюджету, які спрямовуються на спеціальні видатки", за кодом класифікації доходів бюджету 24120000 "Збір у вигляді цільової надбавки до діючого тарифу на електричну та теплову енергію".
Під час перерахування коштів від збору державним підприємством "Енергоринок" відповідно до абзацу першого цього пункту в платіжному дорученні у графі "Призначення платежу" зазначається "Сплата зобов'язань державного підприємства "Енергоринок" перед державним бюджетом із збору у вигляді цільової надбавки до діючого тарифу на електричну та теплову енергію за минулі роки відповідно до пункту 5 статті 6 Закону України "Про Державний бюджет України на 2009 рік".
3. Під час перерахування коштів від збору державним підприємством "Енергоринок" і виробниками електричної енергії, які мають ліцензію на право провадження такої підприємницької діяльності та продають електричну енергію поза оптовим ринком електричної енергії, в платіжному дорученні у графі "Призначення платежу" зазначається "Кошти від збору у вигляді цільової надбавки до діючого тарифу на електричну та теплову енергію".
4. Кошти, що надійшли від збору, використовуються відповідно до Порядку обслуговування державного бюджету за видатками, затвердженого Державним казначейством, у межах, передбачених помісячним розписом спеціального фонду державного бюджету, за бюджетними програмами, джерелом яких є кошти збору у вигляді цільової надбавки до діючого тарифу на електричну та теплову енергію.
(пункт 4 у редакції постанови Кабінету
Міністрів України від 09.04.2008 р. N 332)
(пункт 5 із змінами, внесеними згідно з
постановами Кабінету Міністрів України від 08.06.2005 р. N 432,
від 18.02.2006 р. N 163,
від 14.02.2007 р. N 208,
виключено згідно з постановою
Кабінету Міністрів України від 09.04.2008 р. N 332)
____________