Идет загрузка документа (12 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Порядка возмещения дополнительных расходов Фонда общеобязательного государственного социального страхования на случай безработицы из государственного бюджета в связи с реформированием Вооруженных Сил

КМ Украины
Постановление КМ от 13.12.2004 № 1647
действует с 31.12.2004

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 13 грудня 2004 р. N 1647

Київ

Про затвердження Порядку відшкодування додаткових витрат Фонду загальнообов'язкового державного соціального страхування на випадок безробіття з державного бюджету у зв'язку з реформуванням Збройних Сил

Відповідно до пункту 4 статті 1 Закону України "Про державні гарантії соціального захисту військовослужбовців, які звільняються із служби у зв'язку з реформуванням Збройних Сил України, та членів їхніх сімей" Кабінет Міністрів України постановляє:

1. Затвердити Порядок відшкодування додаткових витрат Фонду загальнообов'язкового державного соціального страхування на випадок безробіття з державного бюджету у зв'язку з реформуванням Збройних Сил (додається).

2. Міністерству оборони, Міністерству фінансів щороку передбачати під час складання проекту державного бюджету на відповідний рік кошти для відшкодування додаткових витрат Фонду загальнообов'язкового державного соціального страхування на випадок безробіття у зв'язку з реформуванням Збройних Сил.

 

Виконуючий обов'язки
Прем'єр-міністра України
 

 
М. АЗАРОВ
 

Інд. 26

 

ПОРЯДОК
відшкодування додаткових витрат Фонду загальнообов'язкового державного соціального страхування на випадок безробіття з державного бюджету у зв'язку з реформуванням Збройних Сил

1. Відшкодування додаткових витрат Фонду загальнообов'язкового державного соціального страхування на випадок безробіття (далі - Фонд), пов'язаних з виплатами допомоги по безробіттю, у тому числі одноразово для організації підприємницької діяльності, та матеріальної допомоги у період професійної підготовки, перепідготовки або підвищення кваліфікації безробітним з числа військовослужбовців, звільненим із служби у зв'язку з реформуванням Збройних Сил починаючи з 1 січня 2004 р., здійснюється Міноборони за рахунок коштів, передбачених державним бюджетом на здійснення заходів, визначених Законом України "Про державні гарантії соціального захисту військовослужбовців, які звільняються із служби у зв'язку з реформуванням Збройних Сил України, та членів їхніх сімей" і Державною програмою реформування та розвитку Збройних Сил.

2. Виплати, передбачені пунктом 1 цього Порядку, здійснюються військовослужбовцям, звільненим з військової служби у зв'язку з реформуванням Збройних Сил починаючи з 1 січня 2004 р. (підтверджується витягом з відповідного наказу військової частини) та зареєстрованим в установленому порядку у державній службі зайнятості як такі, що шукають роботу, протягом місяця з дня взяття на облік у військовому комісаріаті.

3. Виплата допомоги по безробіттю, у тому числі одноразово для організації підприємницької діяльності, здійснюється в порядку, визначеному Законом України "Про загальнообов'язкове державне соціальне страхування на випадок безробіття", без урахування обмеження, передбаченого частиною четвертою статті 23 зазначеного Закону.

Матеріальна допомога у період професійної підготовки, перепідготовки або підвищення кваліфікації надається в розмірі допомоги по безробіттю на початок навчання і не підлягає зменшенню.

4. Відшкодуванню підлягають суми виплаченої за рахунок коштів Фонду допомоги по безробіттю, у тому числі одноразово для організації підприємницької діяльності, та матеріальної допомоги у період професійної підготовки, перепідготовки або підвищення кваліфікації, що перевищують розміри цих виплат, визначені Законом України "Про загальнообов'язкове державне соціальне страхування на випадок безробіття".

5. На підставі звіту про фактичні додаткові витрати Фонду у зв'язку з реформуванням Збройних Сил (додаток 1) Державний центр зайнятості Мінпраці, на який покладено функції виконавчої дирекції Фонду, вносить Міноборони подання (додаток 2) щодо перерахування відповідних коштів.

Кошти перераховуються централізовано на рахунок Фонду не пізніше трьох робочих днів з дати одержання від Державного казначейства коштів на здійснення зазначених виплат.

 

ЗВІТ
про фактичні додаткові витрати Фонду загальнообов'язкового державного соціального страхування на випадок безробіття у зв'язку з реформуванням Збройних Сил

за ____________ 200_ року
(місяць)

Кому подається ______________________
                                                   (назва та адреса)
Подавець ___________________________
                                           (назва та адреса) 

N
п/п 

Номер особового рахунку 

Прізвище, ім'я та по батькові 

Адреса 

Заборгованість на початок звітного місяця, гривень 

Сума фактично виплаченої допомоги по безробіттю, у тому числі одноразово для організації підприємницької діяльності, та матеріальної допомоги у період професійної підготовки, перепідготовки або підвищення кваліфікації, гривень 

Заборгованість на кінець звітного місяця, гривень 

усього 

у тому числі підлягає відшкодуванню за рахунок коштів державного бюджету 

М. П. 

Керівник _____________ _____________________
                                 (підпис)                  (ініціали та прізвище)
Головний бухгалтер _____________ _____________________
                                                         (підпис)                   (ініціали та прізвище) 

 
 
"___" ____________ 200_ р. 

 

ПОДАННЯ
щодо перерахування Фонду загальнообов'язкового державного соціального страхування на випадок безробіття коштів, пов'язаних з додатковими витратами у зв'язку з реформуванням Збройних Сил

за ____________ 200_ року
(місяць)

Кому подається _______________________________________________________________________
                                                                                                                         (назва та адреса)
Подавець ____________________________________________________________________________
                                                                                                                         (назва та адреса)
 
    Відповідно до Порядку відшкодування додаткових витрат Фонду загальнообов'язкового державного соціального страхування на випадок безробіття з державного бюджету у зв'язку з реформуванням Збройних Сил, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 13 грудня 2004 р. N 1647, за _______________ 200_ року перерахуванню підлягає ________________ гривень, у тому числі заборгованість за попередні місяці ______________________ гривень.  

М. П. 

Керівник _____________ _____________________
                                (підпис)                   (ініціали та прізвище)

Головний бухгалтер _____________ _____________________
                                                         (підпис)                   (ініціали та прізвище) 

  

"___" ____________ 200_ р. 

__________________________
     (прізвище і телефон виконавця) 

____________

Опрос