Идет загрузка документа (114 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Программы комплексного социально-экономического развития г. Одессы на 2005 - 2015 годы

КМ Украины
Постановление КМ от 30.11.2004 № 1604
редакция действует с 02.11.2012

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 30 листопада 2004 р. N 1604

Київ

Про затвердження Програми комплексного соціально-економічного розвитку м. Одеси на 2005 - 2015 роки

Із змінами і доповненнями, внесеними
 постановою Кабінету Міністрів України
 від 24 жовтня 2012 року N 970

Кабінет Міністрів України постановляє:

1. Затвердити Програму комплексного соціально-економічного розвитку м. Одеси на 2005 - 2015 роки (далі - Програма), що додається.

2. Міністерству фінансів разом з іншими центральними органами виконавчої влади та Одеською обласною державною адміністрацією передбачати під час складання проекту Державного бюджету України на відповідний рік кошти для виконання Програми виходячи з його реальних можливостей.

(пункт 2 у редакції постанови Кабінету
 Міністрів України від 24.10.2012 р. N 970)

3. Центральним органам виконавчої влади, відповідальним за виконання Програми, Одеській обласній державній адміністрації подавати щороку до 10 лютого Міністерству економіки та з питань європейської інтеграції звіт про стан виконання Програми.

Міністерству економіки та з питань європейської інтеграції подавати щороку до 1 березня Кабінетові Міністрів України узагальнену інформацію про стан виконання Програми.

 

Прем'єр-міністр України 

В. ЯНУКОВИЧ 

Інд. 39  

 

ПРОГРАМА
комплексного соціально-економічного розвитку м. Одеси на 2005 - 2015 роки

Загальні положення

Одеса - сучасний промисловий, науковий, торговельний, транспортний, туристичний і культурний центр півдня України та всього європейсько-азіатського Причорномор'я, а також великий центр рекреаційного господарства з населенням понад 1 млн. чоловік. Приморське і прикордонне економіко-географічне положення створює місту і всьому регіону широкі можливості для розвитку міжнародного співробітництва і зовнішньоекономічної діяльності.

Щороку до м. Одеси приїжджає на відпочинок понад 1 млн. чоловік (переважно неорганізованих відпочиваючих). У 48 пансіонатах і здравницях у 2003 році поліпшили своє здоров'я 84 тис. чоловік, з них третина - іноземці.

Небезпечні геологічні процеси, зокрема зсуви і обвали на схилах морського узбережжя, провали над підземними виробками (катакомбами), підтоплення більш як 2/3 міської території, призвели до того, що близько 750 будівель у місті перебуває в аварійному стані.

Загальна протяжність виробок (катакомб) завглибшки 25 - 30 метрів становить майже 100 кілометрів, з яких 15 відсотків потребує першочергового укріплення.

У небезпечній зоні знаходиться понад 1500 будівель, що перебувають на державному обліку як пам'ятки культурної спадщини, частину яких передбачається включити до Списку всесвітньої спадщини ЮНЕСКО.

Міське житлово-комунальне господарство залишається технічно відсталим, багато проблем у якому останнім часом особливо загострилося.

На виправлення ситуації спрямовується Програма реформування і розвитку житлово-комунального господарства, мета якої - підвищення ефективності та надійності функціонування систем життєзабезпечення населення, поліпшення якості житлово-комунальних послуг, забезпечення їх доступності для громадян з низьким рівнем доходів.

Житловий фонд м. Одеси складається з 21396 будинків загальною площею 18,2 млн. кв. метрів, 54 відсотків з яких збудовано наприкінці XIX - на початку XX століття, а ще 30 відсотків припадає на період 60 - 70-х років.

У вкрай незадовільному стані перебуває ліфтове господарство. Потребують заміни і модернізації 30 відсотків ліфтів, які відпрацювали установлені експлуатаційні строки.

Невирішеними залишаються питання, пов'язані з фінансуванням утримання, оновлення, розвитку та модернізації діючих потужностей, насамперед водопостачання і водовідведення, санітарного очищення та переробки сміття.

Теплові мережі перебувають в аварійному стані. Так, строк експлуатації міських котелень перевищив 35 років, унаслідок чого коефіцієнт їх корисної дії становить менше ніж 45 відсотків. Зношення на 70 - 75 відсотків теплової мережі центральної частини міста, протяжність якої перевищує 11 кілометрів, призводить до значних втрат тепла і негативно позначається на фінансово-господарських результатах діяльності теплопостачальних підприємств.

Реконструкція паливно-енергетичного комплексу є важливою передумовою сталого соціально-економічного розвитку міста.

Загальна протяжність вулиць становить 826 кілометрів, у тому числі магістральних - 263,6 кілометра. У зв'язку із збільшенням потоку транспортних засобів, особливо вантажних (тільки за останні 3 - 4 роки вантажні перевезення зросли у 10 разів), та нестачею коштів на капітальний ремонт різко погіршився стан доріг. Реконструкції і ремонту потребують 60 відсотків шляхів сполучення.

Потреби населення у перевезеннях задовольняє мережа маршрутів загальною протяжністю 3457,4 кілометра. Для її обслуговування задіяно понад 20 тис. транспортних засобів, у тому числі понад 300 - міського електротранспорту. Проте питання щодо оновлення засобів міського електротранспорту, фізичний знос яких становить 85 відсотків, не вирішуються.

Раціональне використання земельних ресурсів практично неможливо забезпечити без здійснення грошової оцінки землі.

Заклади освіти, охорони здоров'я, культури, що перебувають у комунальній власності міста, потребують капітального ремонту і реконструкції.

Потребують відновлення також об'єкти ландшафтно-рекреаційного комплексу.

Першочергового значення набули соціальні проблеми, зокрема забезпечення зайнятості населення, відновлення культурної спадщини, активізація туристичної діяльності, раціонального використання та збереження природних ресурсів, поліпшення екологічної ситуації.

Мета і завдання Програми

Метою Програми є створення умов для забезпечення сталого розвитку міста, підвищення ефективності використання його внутрішнього природно-ресурсного потенціалу, якості життя населення, розв'язання соціально-економічних проблем.

Основні завдання Програми:

розвиток соціальної інфраструктури, житлово-комунального і дорожнього господарства, транспортного комплексу, а також житлового будівництва в місті;

запобігання проявам небезпечних екзогенних геологічних процесів у межах міста та ліквідація їх наслідків;

збереження і реставрація об'єктів культурної спадщини;

створення сприятливих умов для розвитку матеріально-технічної бази санаторно-курортного, туристичного та готельного комплексів;

підвищення рівня зайнятості населення і забезпечення розвитку ринку праці;

залучення недержавних вітчизняних та іноземних інвестицій.

Пріоритетні напрями соціально-економічного розвитку

Пріоритетними напрямами соціально-економічного розвитку м. Одеси є:

реконструкція і завершення будівництва об'єктів і мереж електро- та водопостачання і водовідведення, берегоукріплення;

реконструкція та будівництво об'єктів теплопостачання, теплових мереж;

модернізація міського електротранспорту;

реконструкція існуючих і будівництво нових автомобільних доріг, внутрішньоквартальних проїздів;

збільшення обсягів будівництва житла, в тому числі доступного для більшості громадян міста;

будівництво, ремонт і реставрація об'єктів соціально-культурної інфраструктури;

проведення робіт, пов'язаних із створенням умов для розвитку внутрішнього та міжнародного туризму, у тому числі автомобільного, екологічного (зеленого) тощо;

ремонт і реставрація пам'яток культурної спадщини, об'єктів ландшафтно-рекреаційного комплексу;

будівництво споруд, призначених для захисту від надзвичайних ситуацій природного і техногенного характеру.

Етапи виконання Програми

Програма виконується поетапно.

На першому етапі - 2005 - 2010 роки - забезпечується розвиток соціальної інфраструктури, житлово-комунального і дорожнього господарства, транспортного комплексу, житлового будівництва, матеріально-технічної бази та інфраструктури рекреаційної галузі, розширення будівництва нових об'єктів, поліпшення соціально-економічного стану міста.

На другому етапі - 2011 - 2015 роки - продовжується проведення берегоукріплювальних та протизсувних робіт, забезпечується подальший розвиток транспортної інфраструктури міста, збільшення кількості курортно-туристичних закладів, готелів, завершення реалізації визначених Програмою заходів.

Ресурсне забезпечення

Заходи, визначені у додатку до Програми, передбачається здійснювати за рахунок коштів державного, обласного та міського бюджетів, інвестицій та інших джерел, не заборонених законодавством.

Контроль за виконанням Програми

Контроль за виконанням Програми покладається на Одеську облдержадміністрацію, Мінекономіки та інші заінтересовані центральні органи виконавчої влади.

Результати виконання Програми

Виконання Програми дасть змогу забезпечити:

розв'язання найбільш гострих соціально-економічних проблем міста, поліпшення його інвестиційної привабливості, відновлення соціальної інфраструктури;

залучення додаткових інвестицій в обсязі не менш як 1,5 млрд. доларів США;

створення щороку не менш як 25 тис. додаткових робочих місць;

досягнення повної продуктивної зайнятості населення;

формування у місті сучасного високоефективного конкурентоспроможного санаторно-курортного, туристичного та готельного комплексів загальнодержавного і міжнародного значення шляхом зміцнення його матеріально-технічної бази, створення умов для якісного відпочинку туристів та лікування майже 200 тис. осіб;

збільшення в 1,6 раза надходжень до державного, обласного та міського бюджетів;

поліпшення соціально-економічного стану міста, зростання добробуту громадян, якості їх життя.

 

ЗАХОДИ
щодо забезпечення комплексного соціально-економічного розвитку м. Одеси на 2005 - 2015 роки

Найменування заходу 

Відповідальні за виконання 

Строк виконання, роки 

Орієнтовний обсяг фінансування, тис. гривень 

У тому числі за рахунок 

державного бюджету 

обласного бюджету 

бюджету м. Одеси 

інших джерел 

Землевпорядні та містобудівні роботи 

1. Розроблення генерального плану міста 

виконавчий комітет міської ради 

2005 - 2006 

4000 

  

  

4000 

  

2005 

2000 

  

  

2000 

  

2006 

2000 

  

  

2000 

  

2. Проведення землевпорядних робіт, інвентаризація земель і виконання робіт з розмежування земель державної та комунальної власності 

виконавчий комітет міської ради, Держкомзем 

2005 - 2007 

1250 

50 

  

1200 

  

2005 

400 

  

  

400 

  

2006 

450 

50 

  

400 

  

2007 

400 

  

  

400 

  

Разом 

  

  

5250 

50 

  

5200 

  

Берегоукріплювальні і протизсувні роботи 

3. Проведення капітального ремонту і реконструкції берегозахисних протизсувних споруд від мису Ланжерон до мису Великий Фонтан першої та другої черги протяжністю 11,5 кілометра 

Одеська облдержадміністрація, Мінприроди, виконавчий комітет міської ради 

2006 - 2015 

15500 

10000 

  

5500 

  

2006 

1300 

1000 

  

300 

  

2007 

1500 

1000 

  

500 

  

2008 

1500 

1000 

  

500 

  

2009 

1500 

1000 

  

500 

  

2010 

1600 

1000 

  

600 

  

2011 

1600 

1000 

  

600 

  

2012 

1600 

1000 

  

600 

  

2013 

1600 

1000 

  

600 

  

2014 

1600 

1000 

  

600 

  

2015 

1700 

1000 

  

700 

  

4. Проектування та будівництво третьої черги берегозахисних протизсувних споруд від мису Великий Фонтан до смт Чорноморське протяжністю 5,5 кілометра 

- " - 

2006 - 2010 

28500 

20000 

  

8500 

  

2006 

4000 

4000 

  

  

  

2007 

5000 

4000 

  

1000 

  

2008 

6000 

4000 

  

2000 

  

2009 

6500 

4000 

  

2500 

  

2010 

7000 

4000 

  

3000 

  

5. Проектування та будівництво дренажних систем водозниження підтоплених територій в мікрорайоні Курсаки, поблизу Шкодової гори 

виконавчий комітет міської ради, Держжитлокомунгосп, Держводгосп 

2006 - 2009 

4600 

4000 

  

600 

  

2006 

1000 

1000 

  

  

  

2007 

1200 

1000 

  

200 

  

2008 

1200 

1000 

  

200 

  

2009 

1200 

1000 

  

200 

  

6. Ліквідація підземних виробок (катакомб) протяжністю 15 кілометрів та укріплення фундаментів під житловими багатоквартирними будинками в історичній частині міста 

виконавчий комітет міської ради, Держбуд, Держжитлокомунгосп 

2006 - 2015 

19200 

10000 

  

9200 

  

2006 

1790 

950 

  

840 

  

2007 

1790 

950 

  

840 

  

2008 

1790 

950 

  

840 

  

2009 

1790 

950 

  

840 

  

2010 

1790 

950 

  

840 

  

2011 

1950 

950 

  

1000 

  

2012 

1950 

950 

  

1000 

  

2013 

1950 

950 

  

1000 

  

2014 

2000 

1000 

  

1000 

  

2015 

2400 

1400 

  

1000 

  

Разом 

  

  

67800 

44000 

  

23800 

  

Запобігання виникненню техногенних катастроф 

7. Рекультивація полігону твердих побутових відходів "Дальницькі кар'єри" та будівництво сміттєпереробного заводу 

виконавчий комітет міської ради, Мінприроди 

2006 

62800 

3000 

  

1000 

58800 

8. Проведення робіт із запобігання руйнуванню дамби Хаджибейського лиману 

виконавчий комітет міської ради 

2005 - 2006 

64700 

55000 

5000 

4700 

  

2005 

35000 

35000 

  

  

  

2006 

29700 

20000 

5000 

4700 

  

Разом 

  

  

127500 

58000 

5000 

5700 

58800 

Теплозабезпечення 

9. Розроблення проектно-кошторисної документації та будівництво теплоелектроцентралі по вул. Церковній, 29 

- " - 

2005 - 2007 

1061000 

  

  

  

1061000 

2005 

260000 

  

  

  

260000 

2006 

274000 

  

  

  

274000 

2007 

527000 

  

  

  

527000 

10. Реконструкція мереж опалення житлових будинків у мікрорайонах Котовському, Таїрова, Південно-Західному та Центральному 

виконавчий комітет міської ради, Держжитлокомунгосп 

2006 - 2015 

38000 

18000 

  

20000 

  

2006 

2850 

1000 

  

1850 

  

2007 

2850 

1000 

  

1850 

  

2008 

3850 

2000 

  

1850 

  

2009 

3850 

2000 

  

1850 

  

2010 

3850 

2000 

  

1850 

  

2011 

3350 

2000 

  

1350 

  

2012 

4350 

2000 

  

2350 

  

2013 

4350 

2000 

  

2350 

  

2014 

4350 

2000 

  

2350 

  

2015 

4350 

2000 

  

2350 

  

Разом 

  

  

1099000 

18000 

  

20000 

1061000 

Водопостачання та водовідведення 

11. Реконструкція аварійних ділянок водопровідних мереж протяжністю магістральних водоводів 12 і розподільних мереж 80 кілометрів, реконструкція зливової каналізації 

- " - 

2005 - 2010 

424800 

16000 

  

  

408800 

2005 

68000 

  

  

  

68000 

2006 

72400 

4400 

  

  

68000 

2007 

70400 

2400 

  

  

68000 

2008 

70400 

2400 

  

  

68000 

2009 

71400 

3400 

  

  

68000 

2010 

72200 

3400 

  

  

68800 

12. Будівництво каналізаційного колектора глибокого залягання на ділянці від 10-ї до 14-ї станції Великий Фонтан та по вул. Довгій 

виконавчий комітет міської ради, Держжитлокомунгосп 

2006 - 2009 

22000 

18000 

  

4000 

  

2006 

5000 

4000 

  

1000 

  

2007 

5000 

4000 

  

1000 

  

2008 

6000 

5000 

  

1000 

  

2009 

6000 

5000 

  

1000 

  

Разом 

  

  

446800 

34000 

  

4000 

408800

Будівництво і реконструкція автомобільних доріг 

13. Будівництво та капітальний ремонт автомобільних доріг у місті 

виконавчий комітет міської ради, Укравтодор 

2006 - 2015 

495000 

40000 

5000 

150000 

300000 

2006 

58500 

11000 

1000 

16500 

30000 

2007 

58500 

11000 

1000 

16500 

30000 

2008 

53500 

6000 

1000 

16500 

30000 

2009 

53500 

6000 

1000 

16500 

30000 

2010 

53500 

6000 

1000 

16500 

30000 

2011 

46500 

  

  

16500 

30000 

2012 

46500 

  

  

16500 

30000 

2013 

41500 

  

  

11500 

30000 

2014 

41500 

  

  

11500 

30000 

2015 

41500 

  

  

11500 

30000 

Разом 

  

  

495000 

40000 

5000 

150000 

300000 

Енергозабезпечення 

14. Реконструкція системи зовнішнього освітлення міста 

виконавчий комітет міської ради 

2006 - 2008 

29500 

9500 

  

20000 

  

2006 

6900 

3500 

  

3400 

  

2007 

11400 

3000 

  

8400 

  

2008 

11200 

3000 

  

8200 

  

Разом 

  

  

29500 

9500 

  

20000 

  

Розвиток транспортної інфраструктури 

15. Розроблення проектно-кошторисної документації і будівництво першої черги швидкісної трамвайної лінії завдовжки 18 кілометрів від вул. Паустовського до Пересипських мостів 

виконавчий комітет міської ради, Держжитлокомунгосп 

2005 - 2010 

46000 

27900 

  

4000 

14100 

2005 

3500 

2000 

  

500 

1000 

2006 

6500 

5000 

  

500 

1000 

2007 

5900 

2900 

  

500 

2500 

2008 

8100 

5000 

  

500 

2600 

2009 

11000 

7000 

  

1000 

3000 

2010 

11000 

6000 

  

1000 

4000 

16. Модернізація та оновлення рухомого складу міського електротранспорту 

виконавчий комітет міської ради, Держжитлокомунгосп 

2005 - 2015 

187500 

49500 

48000 

90000 

  

2005 

10000 

2000 

  

8000 

  

2006 

16600 

4600 

4000 

8000 

  

2007 

16600 

4600 

4000 

8000 

  

2008 

17600 

4600 

5000 

8000 

  

2009 

19600 

4600 

5000 

10000 

  

2010 

19600 

4600 

5000 

10000 

  

2011 

19600 

4600 

5000 

10000 

  

2012 

19600 

4600 

5000 

10000 

  

2013 

19600 

4600 

5000 

10000 

  

2014 

15100 

5100 

5000 

5000 

  

2015 

13600 

5600 

5000 

3000 

  

Разом 

  

  

233500 

77400 

48000 

94000 

14100 

Збереження та реконструкція історичної забудови центру міста 

17. Реконструкція і реставрація пам'ятки містобудування XIX століття - міської клінічної інфекційної лікарні на вул. Пастера, 5/7 

виконавчий комітет міської ради, Держбуд 

2005 - 2007 

65000 

63000 

  

2000 

  

2005 

18300 

18300 

  

  

  

2006 

23700 

22700 

  

1000 

  

2007 

23000 

22000 

  

1000 

  

18. Реконструкція і реставрація будинку Старої біржі на пл. Думській, 1 

виконавчий комітет міської ради, Держбуд 

2005 

5500 

5000 

  

500 

  

19. Реконструкція і реставрація будівель Воронцовського палацу у пров. Воронцовському, 2 

- " - 

2005 - 2006 

11500 

11100 

  

400 

  

2005 

9600 

9500 

  

100 

  

2006 

1900 

1600 

  

300 

  

20. Реконструкція і реставрація ансамблю Приморського бульвару 

- " - 

2005 - 2006 

4700 

4200 

  

500 

  

2005 

2200 

2200 

  

  

  

2006 

2500 

2000 

  

500 

  

21. Реконструкція Потьомкінських сходів та підпорних стін Приморського бульвару 

- " - 

2006 - 2008 

20000 

9000 

  

2000 

9000 

2006 

2000 

2000 

  

  

  

2007 

8000 

3000 

  

1000 

4000 

2008 

10000 

4000 

  

1000 

5000 

22. Реконструкція і реставрація житлових будинків історичної забудови центру міста 

- " - 

2006 - 2015 

21000 

15200 

  

5800 

  

2006 

3300 

2300 

  

1000 

  

2007 

3300 

2300 

  

1000 

  

2008 

3300 

2300 

  

1000 

  

2009 

3300 

2300 

  

1000 

  

2010 

1300 

1000 

  

300 

  

2011 

1300 

1000 

  

300 

  

2012 

1300 

1000 

  

300 

  

2013 

1300 

1000 

  

300 

  

2014 

1300 

1000 

  

300 

  

2015 

1300 

1000 

  

300 

  

Разом 

  

  

127700 

107500 

  

11200  

9000

Соціально-культурна сфера 

23. Спорудження житлових будинків (з розрахунку 300 - 350 тис. кв. метрів на рік) 

виконавчий комітет міської ради 

2006 - 2015 

1584300 

29300 

  

55000 

1500000 

2006 

158800 

3300 

  

5500 

150000 

2007 

158800 

3300 

  

5500 

150000 

2008 

158800 

3300 

  

5500 

150000 

2009 

158800 

3300 

  

5500 

150000 

2010 

158800 

3300 

  

5500 

150000 

2011 

158800 

3300 

  

5500 

150000 

2012 

157800 

2300 

  

5500 

150000 

2013 

157800 

2300 

  

5500 

150000 

2014 

157800 

2300 

  

5500 

150000 

2015 

158100 

2600 

  

5500 

150000 

24. Будівництво середньої загальноосвітньої школи по вул. Вавілова, 5, із сучасною технічною та навчально-методичною базою 

виконавчий комітет міської ради, МОН 

2005 

26500 

26000 

  

500 

  

25. Реконструкція міської дитячої лікарні N 2 по вул. Дача Ковалевського, 81 (друга черга) 

виконавчий комітет міської ради, МОЗ 

2005 - 2006 

26000 

24000 

  

2000 

  

2005 

17000 

16000 

  

1000 

  

2006 

9000 

8000 

  

1000 

  

26. Реконструкція міської лікарні N 9 імені професора О. І. Мінакова по вул. Пастера, 9

- " - 

2005 

10500 

10000 

  

500 

  

27. Реконструкція міської туберкульозної лікарні N 1 

- " - 

2005 

5500 

5000 

  

500 

  

28. Будівництво міської лікарні швидкої медичної допомоги 

- " - 

2005 - 2008 

95000 

64000 

  

31000 

  

2005 

5000 

5000 

  

  

  

2006 

30000 

20000 

  

10000 

  

2007 

25000 

14000 

  

11000 

  

2008 

35000 

25000 

  

10000 

  

29. Реконструкція Центру ВІЛ/СНІДу 

виконавчий комітет міської ради, МОЗ 

2005 - 2006 

5000 

  

5000 

  

  

2005 

2000 

  

2000 

  

  

2006 

3000 

  

3000 

  

  

30. Будівництво муніципального концертно-спортивного комплексу на 5 тис. місць 

виконавчий комітет міської ради 

2005 - 2008 

131000 

  

  

1000 

130000 

2005 

20500 

  

  

500 

20000 

2006 

35200 

  

  

200 

35000 

2007 

35200 

  

  

200 

35000 

2008 

40100 

  

  

100 

40000 

Разом 

  

  

1883800 

158300 

5000 

90500 

1630000 

Ландшафтно-рекреаційна сфера 

31. Реконструкція Одеського зоологічного парку 

- " - 

2006 

4500 

3000 

  

1500 

  

32. Розроблення проекту реконструкції курорту "Куяльник" для надання статусу курорту державного значення 

виконавчий комітет міської ради, МОЗ 

2006 

900 

700 

  

200 

  

33. Будівництво 50 готелів туристичного та бізнес-класу 

виконавчий комітет міської ради 

2006 - 2015 

250500 

  

  

500 

250000 

2006 

25100 

  

  

100 

25000 

2007 

25200 

  

  

200 

25000 

2008 

25200 

  

  

200 

25000 

2009 

25000 

  

  

  

25000 

2010 

25000 

  

  

  

25000 

2011 

25000 

  

  

  

25000 

2012 

25000 

  

  

  

25000 

2013 

25000 

  

  

  

25000 

2014 

25000 

  

  

  

25000 

2015 

25000 

  

  

  

25000 

34. Популяризація у вітчизняних і зарубіжних засобах масової інформації привабливості Одеського курортно-туристичного комплексу 

Держтурадміністрація, виконавчий комітет міської ради 

2005 - 2015 

3650 

  

  

550 

3100 

2005 

250 

  

  

50 

200 

2006 

250 

  

  

50 

200 

2007 

250 

  

  

50 

200 

2008 

350 

  

  

50 

300 

2009 

350 

  

  

50 

300 

2010 

350 

  

  

50 

300 

2011 

350 

  

  

50 

300 

2012 

350 

  

  

50 

300 

2013 

350 

  

  

50 

300 

2014 

350 

  

  

50 

300 

2015 

450 

  

  

50 

400 

35. Забезпечення створення єдиної інформаційної курортно-туристичної мережі, її інтеграції в мережу України та інших держав 

Держтурадміністрація, МОЗ, виконавчий комітет міської ради 

2005 - 2015 

5450 

  

  

550 

4900 

2005 

450 

  

  

50 

400 

2006 

450 

  

  

50 

400 

2007 

450 

  

  

50 

400 

2008 

550 

  

  

50 

500 

2009 

550 

  

  

50 

500 

2010 

550 

  

  

50 

500 

2011 

550 

  

  

50 

500 

2012 

550 

  

  

50 

500 

2013 

550 

  

  

50 

500 

2014 

550 

  

  

50 

500 

2015 

250 

  

  

50 

200 

36. Участь у міжнародній і регіональній виставкових кампаніях в Україні та за кордоном 

Держтурадміністрація, Мінекономіки, виконавчий комітет міської ради 

2005 - 2015 

4100 

  

  

1000 

3100 

2005 

200 

  

  

  

200 

2006 

300 

  

  

100 

200 

2007 

300 

  

  

100 

200 

2008 

400 

  

  

100 

300 

2009 

400 

  

  

100 

300 

2010 

400 

  

  

100 

300 

2011 

400 

  

  

100 

300 

2012 

400 

  

  

100 

300 

2013 

400 

  

  

100 

300 

2014 

400 

  

  

100 

300 

2015 

500 

  

  

100 

400 

Разом 

  

  

269100 

3700 

  

4300 

261100 

Спеціальна (вільна) економічна зона "Порто-франко" 

37. Активізація роботи з виконання плану розвитку спеціальної (вільної) економічної зони "Порто-франко" на період до 2011 року 

виконавчий комітет міської ради 

2005 - 2011 

110177 

  

  

  

110177 

2005 

15694 

  

  

  

15694 

2006 

15960 

  

  

  

15960 

2007 

15162 

  

  

  

15162 

2008 

15428 

  

  

  

15428 

2009 

15960 

  

  

  

15960 

2010 

16013 

  

  

  

16013 

2011 

15960 

  

  

  

15960 

Разом 

  

  

110177 

  

  

  

110177 

Усього 

  

  

4895127 

550450 

63000 

428700 

3852977 

У тому числі за роками 

  

2005 

518094 

136000 

2000 

14600 

365494 

2006 

862650 

129100 

13000 

61990 

658560 

2007 

1002202 

80450 

5000 

59290 

857462 

2008 

470268 

69550 

6000 

57590 

337128 

2009 

380700 

40550 

6000 

41090 

293060 

2010 

372953 

32250 

6000 

39790 

294913 

2011 

275360 

12850 

5000 

35450 

222060 

2012 

259400 

11850 

5000 

36450 

206100 

2013 

254400 

11850 

5000 

31450 

206100 

2014 

249950 

12400 

5000 

26450 

206100 

2015 

249150 

13600 

5000 

24550 

206000 

____________

Опрос