Идет загрузка документа (4 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в Положение о формировании кадрового резерва для государственной службы

КМ Украины
Постановление КМ от 10.08.2004 № 1031
Утратил силу

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 10 серпня 2004 р. N 1031

Київ

Про внесення змін до Положення про формування кадрового резерву для державної служби

Постанова втратила чинність
(згідно з постановою Кабінету Міністрів України
 від 22 липня 2016 року N 465)

На виконання Указу Президента України від 4 червня 2004 р. N 614 "Про Комісію з питань формування кадрового резерву на керівні посади державних службовців" Кабінет Міністрів України постановляє:

Внести до Положення про формування кадрового резерву для державної служби, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 28 лютого 2001 p. N 199 (Офіційний вісник України, 2001 р., N 9, ст. 367; 2003 р., N 37, ст. 1987; 2004 р., N 17, ст. 1170), зміни, що додаються.

 

Прем'єр-міністр України 

В. ЯНУКОВИЧ 

Інд. 19

 

ЗМІНИ,
що вносяться до Положення про формування кадрового резерву для державної служби

1. Перше речення абзацу другого пункту 5 після слів "органами вищого рівня" доповнити словами "(крім першої - третьої категорій, призначення на які здійснюється Президентом України та Кабінетом Міністрів України)".

2. Пункт 6 викласти у такій редакції:

"6. Пропозиції щодо кандидатур для зарахування до кадрового резерву на керівні посади державних службовців першої - третьої категорій, призначення на які здійснює Президент України та Кабінет Міністрів України, вносять до 1 лютого кожного року на розгляд Комісії з питань формування кадрового резерву на керівні посади державних службовців (далі - Комісія) Адміністрація Президента України, Секретаріат Кабінету Міністрів України, міністерства та інші центральні органи виконавчої влади, Рада міністрів Автономної Республіки Крим, обласні, Київська та Севастопольська міські держадміністрації.

Органи місцевого самоврядування, підприємства, установи та організації вносять такі пропозиції через зазначені вище органи.

Протягом року можуть розглядатися пропозиції про включення або виключення запропонованих кандидатур із кадрового резерву.

Рішення Комісії стосовно кадрового резерву на керівні посади державних службовців першої - третьої категорій, призначення на які здійснює Президент України, подаються для затвердження Президентові України, а на керівні посади, призначення на які здійснює Президент України за поданням Прем'єр-міністра України, а також Кабінет Міністрів України, - Кабінетові Міністрів України.

Секретаріат Кабінету Міністрів України подає підготовлені Комісією списки на затвердження Кабінетові Міністрів України в установленому порядку".

____________

Опрос