Идет загрузка документа (4 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в постановление Кабинета Министров Украины от 14 апреля 1999 г. N 593

КМ Украины
Постановление КМ от 29.06.2004 № 810
Утратил силу

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 29 червня 2004 р. N 810

Київ

Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 14 квітня 1999 р. N 593

Постанова втратила чинність
(згідно з постановою Кабінету Міністрів України
 від 22 серпня 2012 року N 775)

Кабінет Міністрів України постановляє:

Внести до постанови Кабінету Міністрів України від 14 квітня 1999 р. N 593 "Про сприяння зовнішньоекономічній діяльності" (Офіційний вісник України, 1999 р., N 15, ст. 611; 2002 р., N 14, ст. 720) зміни, що додаються.

 

Прем'єр-міністр України 

В. ЯНУКОВИЧ 

Інд. 27

 

ЗМІНИ,
що вносяться до постанови Кабінету Міністрів України від 14 квітня 1999 р. N 593

1. У пункті 1 слова "на момент митного оформлення" і "та нормативно-правовими актами Державної митної служби" замінити відповідно словами "під час митного оформлення товарів і транспортних засобів" та "а також встановлювати спрощений порядок застосування процедур митного оформлення, визначених нормативно-правовими актами Державної митної служби".

2. Пункт 2 викласти у такій редакції:

"2. Державній митній службі:

затвердити разом з Міністерством економіки та з питань європейської інтеграції і Державною податковою адміністрацією критерії оцінки та порядок визначення підприємств - резидентів України, під час провадження якими зовнішньоекономічної діяльності можуть не застосовуватися заходи нетарифного регулювання та інші обмеження, установлені постановами Кабінету Міністрів України, і критерії оцінки підприємств - резидентів України, стосовно яких може встановлюватися спрощений порядок застосування процедур митного оформлення;

скласти і постійно оновлювати перелік власних нормативно-правових актів, що визначають порядок застосування процедур митного оформлення, затвердити згідно з критеріями оцінки підприємств - резидентів України, стосовно яких може встановлюватися спрощений порядок застосування процедур митного оформлення, порядок визначення таких підприємств, оприлюднити їх перелік у засобах масової інформації. У процесі складання зазначеного переліку підприємств, а також переліку підприємств, передбаченого пунктом 3 цієї постанови, враховувати пропозиції заінтересованих органів виконавчої влади та утворених Кабінетом Міністрів України постійних і тимчасових робочих органів, які забезпечують міжвідомчу координацію діяльності у відповідних галузях".

3. У першому реченні пункту 3 слова "Міністерством зовнішніх економічних зв'язків і торгівлі" та слова і цифру "які користуються режимом сприяння, встановленим пунктом 1 цієї постанови" замінити відповідно словами "Міністерством економіки та з питань європейської інтеграції" та словами і цифрою "стосовно яких у разі митного оформлення товарів і транспортних засобів можуть не застосовуватися заходи нетарифного регулювання та інші обмеження, установлені постановами Кабінету Міністрів України згідно з пунктом 1 цієї постанови".

4. У пункті 4:

в абзаці першому слово "переліку" замінити словами і цифрами "переліків підприємств, зазначених у пунктах 2 і 3 цієї постанови";

абзац другий виключити.

5. У пункті 5 слова "Міністерством зовнішніх економічних зв'язків і торгівлі" замінити словами "Міністерством економіки та з питань європейської інтеграції".

____________

Опрос