Идет загрузка документа (3 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в Положение о предоставлении таможенным органам Украины финансовых гарантий относительно обязательной доставки товаров в таможни назначения

КМ Украины
Постановление КМ от 12.05.2004 № 606
Утратил силу

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 12 травня 2004 р. N 606

Київ

Про внесення змін до Положення про надання митним органам України фінансових гарантій щодо обов'язкової доставки товарів до митниць призначення

Постанова втратила чинність
(згідно з постановою Кабінету Міністрів України
 від 21 травня 2012 року N 425)

Кабінет Міністрів України постановляє:

1. Внести до Положення про надання митним органам України фінансових гарантій щодо обов'язкової доставки товарів до митниць призначення, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 29 червня 1996 р. N 700 (ЗП України, 1996 р., N 14, ст. 387; Офіційний вісник України, 1999 р., N 11, ст. 424), зміни, що додаються.

2. Державній митній службі привести в тримісячний строк власні нормативно-правові акти у відповідність з цією постановою.

 

Прем'єр-міністр України 

В. ЯНУКОВИЧ 

Інд. 27

 

ЗМІНИ,
що вносяться до Положення про надання митним органам України фінансових гарантій щодо обов'язкової доставки товарів до митниць призначення

1. Абзац шостий пункту 2 виключити.

2. У пункті 7:

1) абзац другий викласти у такій редакції:

"гарантія банку";

2) останній абзац замінити абзацами такого змісту:

"Гарантії банків надаються безпосередньо митним органам або можуть застосовуватися як фінансове забезпечення гарантій, що надаються митним органам незалежними фінансовими посередниками.

Фінансові гарантії у формі договору страхування фінансової відповідальності перевізника застосовуються як фінансове забезпечення гарантій, що надаються митним органам незалежними фінансовими посередниками.

Фінансове забезпечення наданих незалежним фінансовим посередником гарантій провадиться шляхом укладення із страховиком договору страхування фінансової відповідальності перевізника перед митним органом щодо обов'язкової своєчасної доставки товару до митниці призначення або шляхом отримання від перевізника застави у розмірі митного боргу чи отримання гарантії банку на суму митного боргу".

3. В абзаці другому пункту 11 слова "гарантійного листа" замінити словами "гарантії банку".

____________

Опрос