Идет загрузка документа (438 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Некоторые вопросы предоставления субвенции из государственного бюджета местным бюджетам на выполнение инвестиционных проектов в 2004 году

КМ Украины
Постановление КМ от 19.04.2004 № 509
редакция действует с 31.12.2004

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 19 квітня 2004 р. N 509

Київ

Деякі питання надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на виконання інвестиційних проектів у 2004 році

Із змінами і доповненнями, внесеними
 
постановами Кабінету Міністрів України
 від 10 серпня 2004 року N 1048
,
 від 8 жовтня 2004 року N 1326
,
 від 6 грудня 2004 року N 1620
,
 від 24 грудня 2004 року N 1744
,
 від 25 грудня 2004 року N 1763
,
 від 31 грудня 2004 року N 1781

Рішенням Кабінету Міністрів України від 13 травня 2004 року N 35-19
 з цього документа знято гриф "Не для друку"

Кабінет Міністрів України постановляє:

1. Затвердити такі, що додаються:

Порядок надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на виконання інвестиційних проектів у 2004 році;

перелік об'єктів, на які спрямовуються кошти субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на виконання інвестиційних проектів у 2004 році.

2. Державному казначейству інформувати щомісяця до 5 числа наступного періоду Міністерство фінансів і Міністерство економіки та з питань європейської інтеграції про здійснення видатків за об'єктами.

3. Раді міністрів Автономної Республіки Крим, обласним, Київській та Севастопольській міським державним адміністраціям інформувати щокварталу до 15 числа місяця наступного періоду Міністерство економіки та з питань європейської інтеграції про використання коштів субвенції на виконання інвестиційних проектів за об'єктами.

4. Міністерству економіки та з питань європейської інтеграції подати до 20 лютого 2005 р. Кабінетові Міністрів України та Міністерству фінансів узагальнену інформацію про використання коштів субвенції на виконання інвестиційних проектів.

 

Прем'єр-міністр України 

В. ЯНУКОВИЧ 

Інд. 21

 

ПОРЯДОК
надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на виконання інвестиційних проектів у 2004 році

1. Цей Порядок визначає механізм надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на виконання інвестиційних проектів (далі - субвенція) - безпосередньо бюджету Автономної Республіки Крим, обласним і районним бюджетам, бюджетам мм. Києва і Севастополя, міст республіканського (Автономної Республіки Крим), обласного та районного значення, селищним та сільським бюджетам (або їх об'єднанням).

2. Субвенція спрямовується на виконання інвестиційних проектів будівництва і реконструкції об'єктів виробничого та невиробничого призначення, виконання робіт з газифікації, водозабезпечення, водовідведення і теплопостачання у населених пунктах, будівництва інженерних захисних споруд, придбання обладнання, здійснення інших заходів, що сприяють розв'язанню соціально-економічних проблем у регіонах за переліком, сформованим на підставі пропозицій народних депутатів України та затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 19 квітня 2004 р. N 509.

(пункт 2 із змінами, внесеними згідно з постановою
 Кабінету Міністрів України від 08.10.2004 р. N 1326)

3. Не дозволяється спрямовувати кошти субвенції на виконання ремонтних робіт.

4. Органи місцевого самоврядування передбачають кошти на співфінансування об'єктів за рахунок доходів, що не враховуються під час визначення обсягу міжбюджетних трансфертів (стаття 69 Бюджетного кодексу), що зараховуються до загального фонду місцевих бюджетів у 2004 році (далі - доходи), але не більш як 20 відсотків обсягу цих коштів:

для селищних і сільських бюджетів (або їх об'єднань), бюджетів міст районного значення - не менш як 0,5 відсотка обсягу доходів, але не більш як 20 відсотків їх обсягу на кожний об'єкт;

для обласних і районних бюджетів, бюджетів міст республіканського (Автономної Республіки Крим) та обласного значення - не менш як 1 відсоток обсягу доходів, але не більш як 20 відсотків їх обсягу на кожний об'єкт;

для бюджетів мм. Києва і Севастополя - не менш як 2 відсотки обсягу доходів, але не більш як 20 відсотків їх обсягу на кожний об'єкт.

Обов'язковою умовою співфінансування є попереднє спрямування коштів місцевих бюджетів за цільовим призначенням (на кожний об'єкт).

5. Для здійснення видатків за рахунок субвенції замовники подають до відповідних органів Державного казначейства за місцем розташування титул будови (об'єкта), внутрішньобудівельний титул будови (об'єкта), титул на виконання проектно-вишукувальних робіт для будівництва, договір підряду (контракту) з визначенням вартості будівництва, наказ або рішення про затвердження проектно-кошторисної документації на чергу будівництва, пусковий комплекс або об'єкт та інші документи згідно з нормативно-правовими актами Державного казначейства щодо касового виконання державного бюджету за видатками.

Фінансові органи райдержадміністрацій, виконкомів міських рад (міст республіканського (Автономної Республіки Крим) і обласного значення) надають управлінням Державного казначейства в Автономній Республіці Крим, областях, мм. Києві і Севастополі до 5 числа кожного місяця узагальнену інформацію про спрямування коштів місцевих бюджетів за цільовим призначенням на кожний об'єкт, для якого призначається субвенція. Територіальні органи Державного казначейства надають зазначену інформацію Державному казначейству до 10 числа кожного місяця.

Державне казначейство після отримання інформації спрямовує суми субвенції на виконання інвестиційних проектів з урахуванням пропорційності співфінансування з бюджетів різних рівнів.

6. Міністерство фінансів Автономної Республіки Крим, головні обласні фінансові управління, міські (мм. Києва і Севастополя) фінансові управління після затвердження переліку об'єктів та уточнення відповідних місцевих бюджетів, але не пізніше ніж у тижневий строк надають Міністерству фінансів України узагальнену інформацію про затверджені обсяги співфінансування з відповідних бюджетів та суми субвенції для кожного проекту з їх помісячним розподілом.

Міністерство фінансів України у тижневий строк після отримання інформації на підставі затверджених місцевими бюджетами обсягів коштів для кожного проекту та сум субвенції формує пооб'єктний зведений план асигнувань та передає його Державному казначейству.

Державне казначейство визначає порядок перерахування сум субвенції та забезпечує його дотримання.

 

ПЕРЕЛІК
об'єктів, на які спрямовуються кошти субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на виконання інвестиційних проектів у 2004 році

(тис. гривень)

Найменування об'єкта та його місцезнаходження 

Сума субвенції 

Усього 

400000 

Автономна Республіка Крим 

  

Газифікація с. Молочне Сакського району 

800 

Газифікація с. Суворовське Сакського району 

300 

Газифікація с-ща Кар'єрне Сакського району 

50 

Поновлення рухомого складу трамвайного парку, м. Євпаторія 

350 

Міська водонасосна станція другого рівня, м. Євпаторія - реконструкція 

1000 

Газопровід у мікрорайоні Петровська Балка, м. Сімферополь - будівництво 

500

Школа, с. Комсомольське, м. Сімферополь - будівництво 

1500 

Будинок маляти "Ялиночка", м. Сімферополь - будівництво корпусу 

500 

Мережі водопостачання та каналізація по вул. Севастопольській, м. Сімферополь - будівництво 

  

Основна магістраль газопостачання, м. Феодосія - будівництво 

800 

Газопровід середнього тиску, с. Ярке Поле Кіровського району - будівництво 

250 

Водовід від Феодосійської водоочищувальної станції до с. Владиславівка Кіровського району - будівництво 

450 

Газопровід-відвід, м. Старий Крим Кіровського району - будівництво 

250 

Водовід, смт Чорноморське Чорноморського району - будівництво 

250 

Теплові пункти житлових масивів, м. Красноперекопськ - реконструкція під котельні 

300 

Газифікація с. Кропоткіне Роздольненського району 

100 

Газифікація с. Березівка Роздольненського району 

100 

Газифікація с. Аврора Роздольненського району 

250 

Газифікація с. Гришине Первомайського району 

250 

Газифікація с. Долинка Красноперекопського району 

250 

Газопровід-відвід від м. Ялти до смт Форос - будівництво 

1500 

Система краплинного зрошення агропромислового комбінату "Виноградний", с. Кольчугине Сімферопольського району - будівництво 

1000 

Молочнотоварна ферма, с. Журавлівка Сімферопольського району - технічне переоснащення 

500 

Газифікація с. Табачне Бахчисарайського району 

160 

Школа, смт Молодіжне Сімферопольського району - реконструкція 

250 

Дитячий садок, с. Урожайне Сімферопольського району - реконструкція 

 

Баня, с. Донське Сімферопольського району - будівництво 

 

Баня, с. Верхньокурганське Сімферопольського району - будівництво 

 

Дитячий садок, с. Денисівка Сімферопольського району - реконструкція під фельдшерсько-акушерський пункт, пошту та бібліотеку 

 

Дитячий садок і будинок культури, с. Мазанка Сімферопольського району - реконструкція 

150 

Котельня, с. Мазанка Сімферопольського району - будівництво 

100 

Фельдшерсько-акушерський пункт, с. Перевальне Сімферопольського району - будівництво 

250 

Газифікація сіл Маленьке, Укромне, Урожайне Сімферопольського району 

1500 

Газифікація с. Углове Бахчисарайського району 

500 

Розподільні мережі газопроводу від ГРП-1 до мікрорайону "Дружба", смт Совєтський - будівництво 

820 

Розподільні мережі газопроводу в мікрорайоні "Ізумруд", м. Джанкой - будівництво 

80 

Загальноосвітня школа N 8, м. Джанкой - будівництво міні-котельні 

150

Загальноосвітня школа N 2, м. Джанкой - будівництво міні-котельні 

150 

Загальноосвітня школа N 5, м. Джанкой - будівництво міні-котельні 

150 

Міський центр культури, м. Джанкой - будівництво міні-котельні 

223 

Міська лікарня, м. Євпаторія, просп. Перемоги 22, реконструкція системи теплозабезпечення хірургічного корпусу 

100 

Газифікація смт Красногвардійське 

2100 

Центральна районна лікарня, с. Восход Красногвардійського району - лікарняний комплекс - будівництво мережі тепловодопостачання 

250 

Центральна районна лікарня, м. Білогірськ - будівництво мережі тепловодопостачання 

50 

Берегозахисні гідротехнічні споруди, м. Керч (о. Коса Тузла) - будівництво 

   

Лікарня, смт Зуя Білогірського району - приміщення, інженерні споруди - реконструкція 

200 

Загальноосвітня школа, с. Дачне (Судацька міська рада) - газифікація 

150 

Дитячий дошкільний заклад N 3, м. Судак - газифікація 

100 

Загальноосвітня школа N 1, м. Судак - реконструкція 

200 

Загальноосвітня школа, с. Сонячна Долина (Судацька міська рада) - реконструкція 

100 

Загальноосвітня школа, с. Морське (Судацька міська рада) - реконструкція 

153 

Газифікація с. Укромне Сімферопольського району 

500 

Вінницька область 

  

Газифікація с. Сокиринці Вінницького району 

100 

Газифікація с. Великі Крушлинці Вінницького району 

190 

Газифікація с. Слобода-Дашковецька Вінницького району 

185 

Газифікація сіл Зарванці, Якушинці, Мізяківські Хутори Вінницького району 

190 

Газифікація сіл Медвідка, Лаврівка Вінницького району 

115 

Газифікація сіл Парпурівці, Хижинці, Іванівка, Цвіжин Вінницького району 

200 

Газифікація с. Бохоники Вінницького району 

20 

Школа, смт Стрижавка Вінницького району - будівництво 

140 

Газифікація с. Вінницькі Хутори Вінницького району 

60 

Школа, с. Якушинці Вінницького району - будівництво 

  

Школа, с. Якушинці Вінницького району - реконструкція 

300 

Газопровід від с. Терешки до с. Ялтушків Барського району - будівництво 

  

Газопровід від с. Дашківці до с. Ялтушків Барського району - будівництво 

285 

Газопровід від м. Бар до с. Комарівці Барського району - будівництво 

270 

Газопровід від м. Бар до с. Шпирки Барського району - будівництво 

55 

Газопровід від с. Терешки до с. Семенки Барського району - будівництво 

65 

Газопровід від с-ща Бар до с. Мирне Барського району - будівництво 

50 

Газопровід від с-ща Бар до с. Затоки Барського району - будівництво 

45 

Газопровід с. Терешки - с. Чемериське - с. Шершні Барського району - будівництво 

230 

Газопровід с. Бар - с. Антонівка Барського району - будівництво 

100 

Газифікація с. Дашківці Літинського району 

100 

Газифікація с. Токарівка Жмеринського району 

65 

Газифікація с. Літинка Літинського району 

220 

Станція знезалізнення питної води на Івановецькому водозаборі, с. Іванівці Барського району - будівництво 

45 

Каналізація, смт Муровані Курилівці - будівництво 

78 

Полігон твердих побутових відходів в районі урочища "Бучина" Мурованокуриловецького району - будівництво 

100 

Газифікація с. Самгородок Козятинського району 

350 

Газифікація с. Лозівка Козятинського району 

170 

Газифікація с. Коритувата Козятинського району 

90 

Газифікація с. Красне Козятинського району 

390 

Газифікація с. Йосипівка Козятинського району 

250 

Газифікація с. Широка Гребля Козятинського району 

50 

Газифікація с. Немиринці Козятинського району 

100 

Газифікація с. Юрівка Козятинського району 

100 

Газифікація с. Байраківка Немирівського району 

160 

Газифікація с. Кудлаї Немирівського району 

20 

Газифікація с. Дубовець Немирівського району 

25 

Газифікація с. Глинянець Немирівського району 

20 

Газифікація с. Дубмаслівка Немирівського району 

20 

Газифікація с. Никифорівці Немирівського району 

25 

Газифікація с. Лука Немирівського району 

25 

Газифікація с. Данилки Немирівського району 

20 

Газифікація с. Криківці Немирівського району 

60 

Газифікація с. Будки Немирівського району 

20 

Газифікація с. Райгород з підключенням сіл Мельниківці, Червоне, Ометинці, Юрківці Немирівського району 

45 

Газифікація с. Білашки Погребищенського району 

40 

Газифікація с. Педоси Погребищенського району 

45 

Газифікація станції "Ржевуське", м. Погребище 

40 

Газифікація с. Плисків Погребищенського району 

55 

Газифікація станції "Погребище-2" Погребищенського району 

50 

Газифікація с. Черемошне Погребищенського району 

40 

Газифікація с. Щаслива Липовецького району 

50 

Газифікація с. Нарцизівка Липовецького району 

20 

Газифікація с. Лукашівка Липовецького району 

20 

Газифікація смт Турбів Липовецького району 

60 

Школа N 2, м. Липовець - реконструкція з добудовою спортивного залу 

80 

Клуб, с. Росоша Липовецького району - реконструкція 

20 

Школа, с. Щаслива Липовецького району - будівництво 

150 

Школа N 2, м. Іллінці - реконструкція 

120 

Школа, с. Білки Іллінецького району - будівництво 

50 

Газифікація с. Заруддя Оратівського району 

100 

Газифікація с. Медівка та школи Оратівського району 

130 

Школа, с. Соснівка Шаргородського району - будівництво 

980 

Газифікація с. Яришівка Тиврівського району 

50 

Газопровід високого тиску від с. Вербівка до с. Малинівка Літинського району 

540 

Фізкультурно-оздоровчий комплекс "Колос", м. Вінниця - реконструкція 

1500 

Теплові мережі (вулиці Верхарна, Тимірязєва, Некрасова), м. Вінниця - реконструкція 

1000 

Дитячий садок "Сонечко", с. Самгородок Козятинського району - газифікація 

40 

Спортивні і дитячі майданчики, м. Вінниця - будівництво 

500 

Водопровід, смт Піщанка - будівництво 

50 

Волинська область 

  

Кінотеатр, м. Берестечко Горохівського району - реконструкція 

300 

Районна лікарня N 2, м. Берестечко Горохівського району - реконструкція 

280 

Районна лікарня N 1, м. Горохів - реконструкція 

200 

Музична школа, м. Горохів - реконструкція 

20 

Підвідний газопровід до сіл Новосілки, Колодеже, Жабче Горохівського району - будівництво 

200 

Підвідний газопровід до с. Звиняче Горохівського району - будівництво 

250 

Підвідний газопровід до с. Лобачівка Горохівського району - будівництво 

150 

Будинок культури, с. Мерва Горохівського району - реконструкція 

100 

Школа та дитсадок, смт Цумань Ківерцівського району - газифікація 

130 

Газопровід с. Грем'яче Ківерцівського району - будівництво 

20 

Підвідний газопровід до с. Звірів Ківерцівського району - будівництво 

100 

Поліклініка, м. Ківерці - будівництво 

125 

Школа, с. Ветли Любешівського району - будівництво 

375 

Центральна районна лікарня N 2, смт Колки Маневицького району - будівництво 

375 

Підвідний газопровід до об'єктів соціальної сфери с. Хотешів Камінь-Каширського району - будівництво 

150 

Підвідний газопровід до с. Видричі Камінь-Каширського району - будівництво 

100 

Газифікація об'єктів соціальної сфери с. Видерта Камінь-Каширського району 

16,8 

Підвідний газопровід до об'єктів соціальної сфери с. Грудки Камінь-Каширського району - будівництво 

50 

Газифікація с. Черче Камінь-Каширського району 

40 

Газифікація с. Краснилівка Камінь-Каширського району 

18,2 

Школа, с. Боголюби Луцького району - будівництво 

120 

Школа, с. Скобелка Горохівського району - будівництво 

100 

Школа, с. Марковичі Локачинського району - будівництво 

100 

Школа, с. Ворончин Рожищенського району - будівництво 

300 

Будинок культури, с. Романів Луцького району - реконструкція 

20 

Амбулаторія, с. Затурці Локачинського району - будівництво 

100 

Школа, с. Радомишль Луцького району - газова котельня - будівництво 

40 

Школа, с. Гірка Полонка Луцького району - газова котельня - будівництво 

60 

Школа, с. Шепель Луцького району - газова котельня - будівництво 

30 

Підвідний газопровід до с. Затурці Локачинського району - будівництво 

100 

Підвідний газопровід до с. Шельвів Локачинського району - будівництво 

70 

Підвідний газопровід до с. Садів Луцького району - будівництво 

25 

Підвідний газопровід до с. Охотин Луцького району - будівництво 

50 

Підвідний газопровід до с. Ботин Луцького району - будівництво 

80 

Підвідний газопровід до с. Гайки Турійського району - будівництво 

95 

Водопостачання смт Турійськ 

60 

Школа, с. Ветли Любешівського району - будівництво 

1500 

Житловий будинок N 3 у 5 мікрорайоні м. Нововолинська - будівництво 

300 

Газифікація смт Жовтневе м. Нововолинська 

50 

Водозабірна станція та очисні споруди, м. Любомль - реконструкція 

100 

Системи водопостачання та водовідведення, смт Іваничі - реконструкція 

100 

Підвідні газопроводи до сіл Милятин, Грушів, Кучків, Трубки, Переславичі Іваничівського району - будівництво 

200 

Підвідні газопроводи до сіл Риковичі, Топилище Іваничівського району - будівництво 

50 

Газифікація с. Ласків Володимир-Волинського району 

84 

Газифікація с. Жовтневе Володимир-Волинського району 

25 

Газифікація с. Маркостав Володимир-Волинського району 

15 

Газифікація с. Стенжаричі Володимир-Волинського району 

20 

Газифікація м. Устилуг Володимир-Волинського району 

56 

Школа-інтернат для дітей з вадами слуху, м. Володимир-Волинський - будівництво 

1000 

Газопровід-відвід до м. Любомль - будівництво 

300 

Обласний наркологічний диспансер, м. Луцьк - розроблення проектно-кошторисної документації та будівництво стаціонарного відділення для лікування наркологічних хворих та хворих на СНІД з реабілітаційним Центром 

300 

Військове містечко, с. Гаразджа Луцького району - реконструкція для облаштування обласного протитуберкульозного об'єднання 

 

Онкодиспансер, м. Луцьк - реконструкція 

200 

Військове містечко колишнього танкового полку Збройних Сил України, м. Володимир-Волинський - реконструкція під житло для військовослужбовців 

  

Газифікація смт Голоби Ковельського району (вулиці Банжі, Шевченка, Перемоги, Лесі Українки і Дружби) 

110 

Дороги, смт Голоби Ковельського району - реконструкція 

100 

Центральна районна лікарня з поліклінікою, м. Любомль - будівництво 

500 

Газифікація с. Самари-Оріхові Ратнівського району та підвідний газопровід до нього - будівництво 

75 

Центральна районна лікарня, смт Іваничі - будівництво 

600 

Водопровід східної частини, смт Маневичі - будівництво 

50 

Музей села Рокині Луцького району - будівництво 

40 

Підвідний газопровід до сіл Озерце, Небіжка, Клепачів Ківерцівського району - будівництво 

130 

Підвідний газопровід до сіл Борохів, Вишнів, Діброва Ківерцівського району - будівництво 

55 

Дніпропетровська область 

  

Школа N 24, м. Дніпропетровськ - реконструкція перехідної галереї 

10 

Каналізаційна насосна станція по вул. Профспілковій, м. Дніпропетровськ - будівництво 

  

Каналізаційна насосна станція в с-щі Ігрень, м. Дніпропетровськ - перша черга, будівництво 

900 

Газифікація с. Миколаївка Дніпропетровського району 

60 

Будинок культури, с. Степове Дніпропетровського району - реконструкція 

50 

Школа N 3, м. Підгородне Дніпропетровського району - будівництво 

  

Дорога, с. Старі Кодаки Дніпропетровського району - реконструкція 

300 

Водопостачання сіл Весела Федорівка, Топила, смт Томаківка 

190 

Газопровід середнього тиску до с. Чумаки Томаківського району - будівництво 

30 

Газифікація с. Коробчине Криничанського району 

160 

Газифікація с. Світлогірське Криничанського району 

80 

Підвідний газопровід до с. Маринопіль Нікопольського району - будівництво 

180 

Водонапірна башта та водопостачання, с. Павлівка Солонянського району - будівництво 

100 

Школи відділів освіти Довгинцівського, Сакського та Центральноміського райвиконкомів, м. Кривий Ріг - реконструкція покрівель 

  

Школи відділів освіти Довгинцівського, Саксаганського та Центральноміського райвиконкомів, м. Кривий Ріг - реконструкція 

1100 

Школи відділів освіти Довгинцівського, Сакського та Центральноміського райвиконкомів, м. Кривий Ріг - реконструкція спортивних залів 

  

Школи відділів освіти Довгинцівського, Саксаганського та Центральноміського райвиконкомів, м. Кривий Ріг - реконструкція спортивних залів 

400 

Газифікація Тернівського району, м. Кривий Ріг 

  

Газопостачання с-ща Веселі Терни, м. Кривий Ріг 

400 

Міська лікарня N 7 Тернівського району, м. Кривий Ріг - реконструкція систем гарячого та холодного водопостачання і каналізації 

100 

Газифікація с. Андрієвка Софіївського району 

170 

Гуманітарна гімназія, м. Жовті Води - реконструкція системи опалення 

100 

Ліцей природничо-наукового навчання, м. Жовті Води - реконструкція системи опалення 

80 

Центр соціального обслуговування пенсіонерів та одиноких непрацездатних громадян П'ятихатського району - газифікація 

  

Центр соціального обслуговування пенсіонерів та одиноких непрацездатних громадян П'ятихатського району - реконструкція 

80 

Газифікація с. Красноіванівка П'ятихатського району - розроблення проектно-кошторисної документації 

20 

Водопостачання м. П'ятихатки - реконструкція 

  

Водопостачання м. П'ятихатки - будівництво 

150 

Газифікація с. Зелене Поле Криворізького району 

150 

Школа, с. Червоне Криворізького району - будівництво спортивного залу 

  

Школа, с. Червоне Криворізького району - реконструкція спортивного залу 

50 

Школа, с. Волоське Дніпропетровського району - газифікація 

100 

Школа, с. Новоолександрівка Дніпропетровського району - реконструкція 

200 

Палац культури, смт Дніпровське Верхньодніпровського району - реконструкція 

150 

Школа, смт Дніпровське Верхньодніпровського району - реконструкція 

100 

Лікарня, смт Дніпровське Верхньодніпровського району - реконструкція 

100 

Дитячі дошкільні заклади, смт Дніпровське Верхньодніпровського району - реконструкція 

100 

Спортивний комплекс, смт Дніпровське Верхньодніпровського району - реконструкція 

150 

Газифікація смт Славгород Синельниківського району 

200 

Теплопостачання м. Синельникове - реконструкція 

200 

Районна лікарня, м. Синельникове - інфекційне та терапевтичне відділення - реконструкція 

50 

Газифікація с. Радісне Покровського району 

70 

Газифікація с. Новопетрівське Покровського району 

100 

Газифікація с. Малинівка Покровського району 

30 

Газифікація с. Троїцьке Петропавлівського району 

70 

Газифікація с. Сидоренко Петропавлівського району 

50 

Газифікація с-ща Українське Петропавлівського району 

30 

Газифікація с. Великоолександрівка Васильківського району 

70 

Газифікація с. Дебальцеве Васильківського району 

80 

Газифікація смт Чаплине Васильківського району 

50 

Газифікація с. Воскресенівка Васильківського району 

50 

Газифікація сіл Новолозуватівка, Українка Межівського району 

125 

Газифікація сіл Слов'янка, Андронівка Межівського району 

75 

Дитячий садок, м. Першотравенськ - реконстукція під реанімаційне відділення центральної міської лікарні 

  

Дитяче відділення міської лікарні, м. Першотравенськ - реконструкція під реанімаційне відділення міської лікарні 

250 

Дитячий садок N 326, м. Дніпропетровськ - реконструкція 

990 

Міська заочна середня загальноосвітня школа, м. Дніпропетровськ - будівництво котельні 

  

Школа N 83, м. Дніпропетровськ - реконструкція 

300 

Насосна станція N 6, м. Дніпропетровськ, вул. Космічна - доопрацювання проектно-кошторисної документації 

  

Насосна станція N 6 (дільниця N 2), м. Дніпропетровськ, вул. Космічна - будівництво підпірної стіни 

  

Інженерний захист насосної станції N 6 по вул. Космічній, м. Дніпропетровськ 

410 

Школа N 6 Красногвардійського району м. Дніпропетровська - реконструкція 

370  

Культурно-молодіжний центр "Краснопольє", м. Дніпропетровськ - реконструкція 

300 

Школа N 123 смт Таромське м. Дніпропетровськ - реконструкція стадіону 

60 

Школи N 105 та N 124, смт Таромське м. Дніпропетровськ - реконструкція 

  

Неповна середня загальноосвітня школа N 105, м. Дніпропетровськ - реконструкція 

60 

Середня загальноосвітня школа N 124, м. Дніпропетровськ - реконструкція покрівлі 

60 

Школа N 94 Ленінського району м. Дніпропетровська, спортивний зал - будівництво 

  

Школа N 94 по вул. Братів Трофімових, 463, та трансформаторна підстанція з зовнішніми мережами електропостачання, м. Дніпропетровськ - будівництво 

300 

Водопониження, с-ще Дієвка м. Дніпропетровська 

  

С-ще Діївка (вул. Відродження), м. Дніпропетровськ - ліквідація підтоплення 

350 

Школа, м. Підгородне Дніпропетровського району - будівництво 

1850 

Газифікація с. Чернявщина Юр'ївського району 

150 

Дитячий садок, с. Новоіванівське Юр'ївського району - будівництво 

  

Дитячий садок, с. Новоіванівське Юр'ївського району - переобладнання котельні в газову 

20 

Школа, с. Новоіванівське Юр'ївського району - будівництво 

  

Школа, с. Новоіванівське Юр'ївського району - переобладнання котельні в газову 

50 

Водозабір і водопровідні мережі, с. Бразолове Юр'ївського району 

201 

Газифікація с. Богуслав Павлоградського району 

226 

Газифікація с. Вербове Павлоградського району 

50 

Газифікація с. Богданівка Павлоградського району 

50 

Водозабезпечення смт Іларіонове Синельниківського району 

190 

Водозабезпечення м. Тернівка 

360 

Інженерний захист території від підтоплення в районі р. Гніздки у м. Павлограді 

203 

Розвідний водопровід, смт Червоногригорівка Нікопольського району - будівництво 

200 

Водонасосна станція, с-ще Червоногригорівка Нікопольського району - реконструкція фільтрувальних елементів 

  

Водонасосна станція, с. Придніпровське Нікопольського району - реконструкція 

100 

Водонасосна станція міськводоканалу, м. Марганець - реконструкція 

  

Очисні споруди водоводу, м. Марганець - реконструкція блоку фільтрів та відстійників 

200 

Житлові будинки, с-ще Кам'янське Нікопольського району - реконструкція покрівель 

150 

Каналізаційний колектор, с-ще Кам'янське Нікопольського району - реконструкція 

150 

Будинок культури, с. Придніпровське Нікопольського району - реконструкція 

50 

Будинок культури, смт Червоногригорівка Нікопольського району - реконструкція 

50 

Будинок - гуртожиток для військовослужбовців, м. Нікополь - реконструкція 

  

Гуртожиток, м. Нікополь, вул. Калініна, 88 - реконструкція під житловий будинок 

  

Гуртожиток, м. Нікополь, вул. Мініна, 10 - реконструкція під житловий будинок 

300 

Пологовий будинок, м. Марганець, тепломережі - реконструкція 

  

Пологовий будинок, м. Марганець - переобладнання котельні із заміною котла "Універсал" на котел "Ніка-05ГН" 

100 

Професійно-технічне училище N 68, м. Марганець - реконструкція 

50 

Школа, с. Придніпровське Нікопольського району - реконструкція 

150 

Лікарня N 9, м. Дніпропетровськ - патологічне відділення пологового будинку - будівництво 

  

Міська клінічна лікарня N 9, м. Дніпропетровськ - реконструкція обсерваційного відділення та денного стаціонару під бактеріологічну лабораторію 

900 

Лікарня N 20, м. Дніпропетровськ - будівництво очисних споруд 

  

Напірно-каналізаційний колектор від міської лікарні N 20 до житлового масиву Фрунзенський, м. Дніпропетровськ - реконструкція 

300 

Дитячий притулок "Барвінок" Амур-Нижньодніпровського району м. Дніпропетровська - будівництво очисних споруд 

300 

Кільцевий газопровід, смт Аули Криничанського району - проектні роботи 

100 

Школа N 27, с. Романкове м. Дніпродзержинська - реконструкція з розширенням 

300 

Транспортний вузол на перехресті мостового переходу через р. Дніпро з Єлісаветською дорогою в м. Дніпродзержинську 

200 

Мостовий перехід через р. Самоткань, м. Верхньодніпровськ - будівництво 

  

Мостовий перехід через р. Самоткань, м. Верхньодніпровськ - реконструкція 

200 

Школа, с. Ганнівка Верхньодніпровського району - будівництво 

150 

Газифікація вул. Шевченка у с. Саксагань П'ятихатського району 

80 

Школа, с. Долинське П'ятихатського району - газифікація котельні 

80 

Водовід, смт Вишневе П'ятихатського району - будівництво 

70 

Газифікація смт Вишневе П'ятихатського району 

120 

Водозабезпечення житлового масиву "Червоноармійськ" м. Дніпропетровська 

  

Водопровід на житловому масиві "Червоноармійськ" м. Дніпропетровська - будівництво 

150 

Дитячий будинок, с-ще Одинківка м. Дніпропетровська - реконструкція котельні 

  

Навчально-виховний комплекс N 122 на житловому масиві Одинківка м. Дніпропетровська - будівництво газової котельні дошкільного відділення та початкової школи 

150 

Ліцеї N 54, 63, м. Дніпропетровськ - реконструкція теплотраси 

  

Школа N 17, м. Дніпропетровськ - реконструкція 

70 

Водозабезпечення вул. Пономарчука, м. Дніпропетровськ 

  

Водозабезпечення житлових будинків по вул. Пономарчука, 1 - 20, м. Дніпропетровськ 

30 

Дитяча поліклініка, м. Дніпропетровськ, вул. Липнева, 30 - реконструкція 

50 

Школа N 129, м. Дніпропетровськ - реконструкція покрівлі 

  

Школа N 127, м. Дніпропетровськ - реконструкція покрівлі 

  

Дитячий садок N 386, м. Дніпропетровськ - реконструкція покрівлі 

  

Дитячий садок N 4, м. Дніпропетровськ - реконструкція покрівлі 

  

Дитячий садок N 43, м. Дніпропетровськ - реконструкція покрівлі 

  

Спеціалізована середня школа N 129, м. Дніпропетровськ - реконструкція покрівлі 

150 

Водозабезпечення житлового масиву "Чаплі" м. Дніпропетровськ 

  

Водопровід на житловому масиві "Чаплі" м. Дніпропетровська - будівництво 

500 

Газифікація вулиць Піщана, Дежньова та Ногатинська, м. Дніпропетровськ 

  

Газопровід по вулицях Піщаній, Дежньова та Ногатинській, м. Дніпропетровськ - будівництво 

300 

Дитяча міська клінічна лікарня N 2, м. Дніпропетровськ - реконструкція хірургічного відділення та покрівлі 

  

Дитяча міська клінічна лікарня N 3, м. Дніпропетровськ - реконструкція хірургічного відділення та покрівлі 

100 

Школа N 24, м. Дніпропетровськ - будівництво котельні 

150 

Водопровід по вулицях Солов'їна, Туркменська, м. Дніпропетровськ - будівництво 

135 

Водопровід по вул. Богородицькій, м. Дніпропетровськ - будівництво 

105 

Школа N 108, смт Чаплі, м. Дніпропетровськ - будівництво водопроводу та каналізації 

  

Школа N 108, смт Чаплі, м. Дніпропетровськ - будівництво туалету з улаштуванням гідроізольованого септика 

100 

Дитяча спортивна школа N 6, м. Дніпропетровськ - реконструкція 

100 

Інженерний захист території в районі насосної станції N 6 по вул. Космічній, м. Дніпропетровськ 

  

Інженерний захист території від підтоплення балки Зустрічної в районі пров. Франка та вул. Грушового, м. Дніпропетровськ 

  

Інженерний захист території від підтоплення балки Зустрічної в районі пров. Франка та вул. Грушевої, м. Дніпропетровськ 

100 

Обласна дитяча клінічна лікарня, м. Дніпропетровськ - реконструкція та придбання медичного обладнання 

500 

Поліклінічне відділення N 5, с-ще Мирне міської лікарні N 15 м. Дніпропетровська - проектно-вишукувальні роботи та реконструкція 

500 

Проектно-вишукувальні роботи та інженерний захист балки Зустрічної в районі вулиць Єрмолової та Подвойського, м. Дніпропетровськ 

200 

Стадіон "Метеор", м. Дніпропетровськ - реконструкція басейну (з урахуванням потреб інвалідів) 

  

Палац водних видів спорту "Метеор", м. Дніпропетровськ - реконструкція з розширенням 

400 

Фізкультурно-спортивний реабілітаційний зал Дніпропетровської асоціації фізкультури та спорту інвалідів "Оптиміст", м. Дніпропетровськ - реконструкція приміщення 

  

Котельні, м. Орджонікідзе - реконструкція 

1100 

Водовід на дільниці Артемівська насосна станція - с. Радгоспне - с. Мар'янівка Криворізького району - реконструкція 

200 

Аптека, смт Софіївка - будівництво 

200 

Газопровід в с. Ілліча Дзержинського району, м. Кривий Ріг - будівництво 

  

Газопостачання с-ща Ілліча (середній тиск) Дзержинського району м. Кривого Рогу - будівництво 

400 

Водопровід по вулицях Заводська, Толстого, Волгоградська, пров. Волгоградський, м. Новомосковськ - будівництво 

150 

Водопровід по вулицях Шкільна, Миру, Піонерська, м. Новомосковськ - будівництво 

100 

Водопостачання сіл Євецько-Миколаївка, Михайлівка, Новостепанівка, с-ща Видвиженець Новомосковського району - чотири свердловини - будівництво 

425 

Газифікація с. Тарасівка Магдалинівського району 

40 

Підвідний газопровід, с. Мар'ївка Магдалинівського району 

75 

Газифікація вулиць Леніна, Садова, Щорса, с. Мар'ївка Магдалинівського району 

110 

Газифікація фтизіатричного відділення Магдалинівської центральної районної лікарні в с. Котовка 

150 

Водопостачання смт Царичанка 

250 

Газифікація с. Єгорине Царичанського району 

100 

Газифікація с. Щербинівка Царичанського району 

100 

Опіковий центр, м. Кривий Ріг - реконструкція 

300 

Корпус філії дитячої лікарні N 2 на житловому масиві "Східний", м. Кривий Ріг - будівництво 

200 

Тернівський індустріальний технікум, м. Кривий Ріг - реконструкція навчальних корпусів 

  

Тернівський технікум Криворізького технічного університету, м. Кривий Ріг - реконструкція навчальних корпусів 

200 

Дитячий навчально-виховний комплекс N 108, м. Дніпропетровськ - реконструкція 

700 

Будинок територіального центру обслуговування пенсіонерів та інвалідів Індустріального району м. Дніпропетровська - реконструкція 

400 

Водопровід на житловому масиві "Рибальський" м. Дніпропетровська - будівництво 

  

Приміщення майстерень школи N 109, м. Дніпропетровськ - реконструкція під дитячий дошкільний заклад 

160 

Дитячий садок N 352, м. Дніпропетровськ - реконструкція 

  

Навчально-виховний комплекс N 122, м. Дніпропетровськ - реконструкція будівлі дитячого дошкільного закладу під початкову школу 

100 

Водопровід по вул. Бутовій, с. Самарівка, м. Дніпропетровськ - будівництво 

70 

Газифікація с. Волоське Дніпропетровського району 

200 

Водопровід по вул. Дрогобицькій, м. Дніпропетровськ - будівництво 

  

Клуб на житловому масиві "Червоноармійськ", м. Дніпропетровськ - реконструкція під центр позашкільної роботи 

70 

Магістральний водовід, смт Аули Криничанського району - будівництво 

200 

Дитячий садок N 1, смт Царичанка - реконструкція системи опалення 

98 

Донецька область 

  

Водопровід в Кіровському районі м. Макіївки - будівництво 

  

Обхідний водогін по вул. Металургійній м. Макіївки - будівництво 

472 

Акушерський корпус, м. Красноармійськ - будівництво 

1000 

Газифікація сіл Завидо-Кудашеве, Завидо-Борзенка Добропільського району 

200 

Газифікація с. Котовського Калінінського району м. Донецька 

250 

Обласне клінічне територіальне медичне об'єднання у Калінінському районі м. Донецька - реконструкція корпусів N 5, 7, 8, 14 

900 

Школи N 3, 9, 14 у Ворошилівському районі м. Донецька - реконструкція 

180 

Дошкільні навчальні заклади N 13, 132, 200 Ворошилівського району м. Донецька - реконструкція 

120 

Донецький індустріальний технікум Ворошилівського району м. Донецька - реконструкція 

50 

Дитячий садок, м. Донецьк - реконструкція під житло 

350 

Газифікація Будьоннівського району м. Донецька 

100 

Газифікація Пролетарського району м. Донецька 

100 

Будинок по вул. Елеваторній, 19 у Будьоннівському районі м. Донецька - реконструкція під житловий будинок 

950 

Газопровід високого тиску у Будьоннівському районі м. Донецька - будівництво 

400 

Амбулаторія, с. Чулковка, м. Донецьк - будівництво 

400 

Школа N 11, м. Маріуполь - реконструкція спортзалу 

  

Викидний колектор, м. Маріуполь - будівництво 

  

Критий футбольний стадіон у Приморському районі м. Маріуполя - будівництво 

1500 

Вище училище Олімпійського резерву імені С. Бубки, м. Донецьк - будівництво 

  

Приміщення по вул. Луговцова, 2а м. Донецька - реконструкція під вище училище олімпійського резерву імені С. Бубки 

750 

Комунальне підприємство легкоатлетичного манежу "Донецьк", м. Донецьк, вул. Стадіонна, 3, котельня - будівництво 

750 

Газифікація шахтарських селищ у Київському районі м. Донецька 

782,75 

Газифікація шахтарських селищ у Куйбишевському районі м. Донецька 

717,25 

Газифікація смт Зуївка, м. Харцизьк 

1500 

Котельня, м. Шахтарськ - будівництво 

500 

Міський центр культури та дозвілля, м. Артемівськ - реконструкція 

750 

Газифікація с. Красне Артемівського району 

75 

Теплопостачання м. Сіверськ Артемівського району - реконструкція 

  

Житлові будинки та споруди тепловодопостачання м. Сіверськ Артемівського району - реконструкція 

300 

Газопровід від м. Красний Лиман до смт Дробишеве Краснолиманського району - будівництво 

275 

Каналізаційно-насосна станція в мікрорайоні "Зелений Клин" м. Красний Лиман - будівництво 

100 

Магістральний водовід із Іллічівського в Орджонікідзевський район, м. Маріуполь - будівництво 

  

Музична школа N 3, м. Маріуполь - реконструкція 

  

Районне та міське товариства інвалідів загального порядку (бульвар 50-річчя Жовтня, 20а), м. Маріуполь - реконструкція приміщень 

  

Водовід від насосної станції 3-го підйому с-ща Мирний до насосної станції мікрорайону "Східний-1", м. Маріуполь - будівництво 

930 

Газопровід низького тиску, с. Миколаївка Костянтинівського району, друга черга - будівництво 

150 

Водопровід, с-ще Стінки Костянтинівського району - будівництво 

80 

Облаштування свердловини і будівництво водопроводу, с. Калинове Костянтинівського району 

70 

Школа-сад, с-ще Новодмитрівка Костянтинівського району - реконструкція 

100 

Амбулаторія, с. Артемівка Костянтинівського району - реконструкція 

80 

Газифікація першої черги вул. Дзержинського м. Костянтинівки (Іванопільська сільська рада) 

  

Газопровід від вул. Дзержинського м. Костянтинівки до с. Іванопілля Костянтинівського району 

30 

Самопливний каналізаційний колектор по вул. Радченка, м. Дружківка - будівництво 

225 

Введення першої черги каналізаційного колектора по вул. Радченка, м. Дружківка 

500 

Самопливний каналізаційний колектор по вул. Леніна, м. Костянтинівка - будівництво 

600 

Водопровід "Лисья Балка" - вул. Мірошниченко, м. Костянтинівка - будівництво 

400 

Районна лікарня, м. Волноваха - реконструкція дитячого відділення 

250 

Газопостачання с. Рибинське Волноваського району 

150 

Газопостачання смт Володимирівка Волноваського району 

150 

Лікарня, с-ще Зоря Володарського району - будівництво 

200 

Газопостачання с. Республіка Володарського району 

200 

Газопровід від ГРС с-ща Малинівка до с. Старченкове Володарського району - будівництво 

  

Газифікація с. Мелекине та с-ща Портівське Першотравневого району 

550 

Газопровід від м. Єнакієве до ГРС м. Вуглегірськ - будівництво 

300 

Водовід, м. Єнакієве - будівництво 

100 

Газопровід, м. Кіровське - будівництво 

50 

Центральна міська лікарня, м. Жданівка - реконструкція 

200 

Газифікація мікрорайону шахти імені Челюскінців у Петровському районі, м. Донецьк 

300 

Котельня по вул. Постройкомівська у Петровському районі м. Донецька - реконструкція 

350 

Підвідний водопровід до споживачів у Кіровському районі м. Донецька - будівництво 

850 

Газифікація с-ща Побєда м. Зугреса 

1000 

Газифікація Ленінської сторони м. Іловайська 

  

Газифікація м. Іловайська 

300 

Газифікація с. Золотарівка Шахтарського району 

  

Водопостачання с. Золотарівка Шахтарського району 

200 

Мережі і споруди господарсько-побутових стічних вод центру м. Харцизька - будівництво 

750 

Газифікація залізничного мікрорайону с-ща Мимовка, м. Слов'янськ 

600 

Зливна каналізація у центральній частині, м. Слов'янськ - будівництво 

900 

Викидний колектор, м. Маріуполь - будівництво 

  

Вул. імені Артема, м. Маріуполь - реконструкція 

1500 

Газифікація с-ща Новолуганське Артемівського району 

270 

Газифікація с. Зайцеве Артемівського району 

100  

Газифікація смт Гольмовське Микитівського району м. Горлівки 

100 

Газифікація смт Зайцеве Микитівського району м. Горлівки 

  

Водопостачання Микитівського району м. Горлівки - реконструкція 

300 

Насосна станція питної води, м. Горлівка - будівництво 

630 

Дошкільний заклад в Ленінському районі м. Донецька - будівництво 

800 

Реконструкція ливневих колекторів у зв'язку із аварійним підтопленням мікрорайону розташування закритої шахти в Куйбишевському районі, м. Донецьк 

450 

Перебудова будинку під житло у Кіровському районі м. Донецька 

450 

Котельня с. імені Куйбишева Гірницького району м. Макіївка - будівництво 

  

Газопровід до смт Молотаранівка, м. Краматорськ - будівництво 

350 

Реконструкція вугільної котельні школи N 10 з підключенням потужності вугільних котелень N 16, 17, м. Торез 

500 

Школа, с. Петропавлівка Шахтарського району - реконструкція вугільної котельні 

  

Школа, с. Петропавлівка Шахтарського району - реконструкція 

100 

Газопровід середнього тиску до шахтарських кварталів N 75, 78, м. Сніжне - будівництво 

460 

Газопровід середнього тиску до шахтарських кварталів N 59, 60, м. Сніжне - будівництво 

  

Газопровід середнього тиску до житлових будинків шахти "Сніжнянська" та школи-інтернату, м. Сніжне, квартали 51, 53 - будівництво 

295 

Газифікація с. Бугас Волноваського району 

950 

Газифікація с. Прохорівка Волноваського району 

200 

Резервуар чистої питної води, с-ще Макіївка-Західна, м. Макіївка - будівництво 

  

Водопровідний вузол в житловому масиві Макіївка-Західна, м. Макіївка - проектування та будівництво 

107 

Школа N 29, житлові будинки ВАТ "Труболиварний завод", м. Макіївка - реконструкція мереж теплопостачання 

1397 

Газифікація мм. Селидове, Українськ, Гірник 

  

Газопостачання центральної частини м. Селидове 

400 

Газифікація північної частини м. Селидове 

300 

Громадсько-питні колодязі у Красноармійському районі - будівництво 

250 

Підкачуюча насосна станція, м. Горлівка - будівництво 

1500 

Школа N 25, м. Амвросіївка - реконструкція котельні, газопровід 

  

Школа N 5, м. Амвросіївка - реконструкція котельні, газопровід 

140 

Школа с. Білоярівка Амвросіївського району - реконструкція котельні 

50 

Газифікація с. Красноармійське Новоазовського району 

210 

Школа, с. Саханка Новоазовського району - спортзал - будівництво 

285 

Газифікація с. Новоселівка Старобешівського району 

100 

Водопостачання с. Комунарівка Старобешівського району 

150 

Водопостачання с. Стила Старобешівського району 

100 

Газифікація с. Новоселівка Тельманівського району 

  

Підвідний газопровід до с. Новоселівка Тельманівського району - будівництво 

100 

Водопостачання с. Самсонове Тельманівського району 

  

Водозабір, водозабезпечення водопроводу с. Самсонове Тельманівського району 

150 

Газифікація с-ща Бахчовик Тельманівського району 

  

Підвідний газопровід до с-ща Бахчовик Тельманівського району - будівництво 

100 

Газифікація с. Старогнатівка Тельманівського району 

  

Підвідний газопровід до с. Старогнатівка Тельманівського району - будівництво 

115 

Газифікація східної частини м. Авдіївки 

375 

Газопровід, м. Ясинувата - будівництво 

375 

Очисні споруди, м. Мар'їнка - реконструкція 

200 

Мережі та споруди водопостачання, м. Красногорівка Мар'їнського району - реконструкція 

105 

Газопровід-відвід, м. Курахове Мар'їнського району - будівництво 

  

Розподільні газопроводи системи газопостачання, м. Курахове Мар'їнського району - перша черга будівництва, другий пусковий комплекс 

70 

Навчальний корпус Великоанадольського лісного технікуму, смт Комсомольський Волноваського району - реконструкція 

200 

Газифікація с. Воскресенка Великоновосілківського району 

250 

Культурно-спортивний комплекс, Великоновосілківський район - реконструкція 

125 

Водовід, смт Шабельківка, м. Краматорськ - будівництво 

500 

Регіональний діагностичний центр, м. Костянтинівка - будівництво 

1300 

Теплові мережі і споруди, м. Зугрес - реконструкція 

2000 

Газифікація м. Зугреса 

500 

Будинок культури, м. Артемівськ - реконструкція системи теплопостачання 

255 

Адміністративний будинок районної ради, м. Артемівськ - реконструкція 

330 

Загальноосвітня школа, с. Міньківка Артемівського району - реконструкція 

60 

Центр естетичного виховання та дозвілля "Юність", с-ще Новолуганське Артемівського району - реконструкція 

225 

Житлові будинки та споруди тепло- і водопостачання, с-ще Новолуганське Артемівського району - реконструкція 

200 

Житлові будинки та споруди тепло- і водопостачання, с-ще Опитне Артемівського району - реконструкція 

90 

Міська лікарня, м. Сіверськ - реконструкція 

200 

Оздоровчий комплекс, м. Сіверськ - реконструкція 

300 

Житлові будинки та споруди тепло- і водопостачання, м. Сіверськ Артемівського району - реконструкція 

340 

Газифікація с. Привілля Слов'янського району 

400 

Канал Сіверський Донець - Донбас - реконструкція аварійних ділянок 

2000 

Газифікація смт Зайцеве Микитівського району м. Горлівки

100

Житомирська область 

  

Газифікація м. Коростень 

350 

Газифікація об'єктів соціальної сфери, с. Гулянка Коростенського району 

250 

Підвідний газопровід від станції "Студениця" Коростишівського району до ГРП "Черняхів" Черняхівського району - будівництво 

253 

Школа, с. Поліське Коростенського району - будівництво 

100 

Газифікація смт Першотравневе Овруцького району 

60 

Газифікація с. Ігнатпіль Овруцького району 

50 

Газифікація с. Гладковичі Овруцького району 

50 

Газифікація с. Кирдани Овруцького району 

50 

Газифікація с. Заськи Овруцького району 

20 

Газифікація с. Богданівка Овруцького району 

20 

Хлібзавод, смт Народичі - реконструкція 

 

Міні-хлібозавод, смт Народичі - реконструкція 

70 

Газифікація сіл Радча, Залісся, Мотійки Народицького району 

130 

Газифікація смт Лугини 

250 

Газифікація м. Овруч 

100 

Станції знезалізнення води, смт Романів - будівництво 

80 

Газифікація сіл Станишівка, Піски, Бистрі Житомирського району 

80 

Газифікація с. Млинище Житомирського району 

30 

Газифікація селищ міського типу Іванопіль, Вакуленчук, Великі Коровинці, Чуднів Чуднівського району 

200 

Газифікація сіл Троща, Стовпів Чуднівського району 

50 

Школа, с. Малі Коровинці Чуднівського району - газифікація 

10 

Дільнична лікарня, смт Іванопіль Чуднівського району - газифікація 

40 

Центральна районна лікарня Романівського району - будівництво 

80 

Газифікація селищ міського типу Романівка, Миропіль Романівського району 

60 

Газифікація смт Биківка та сіл Химрич, Печанівка, Разіне, Велика Козара, Врублівка, Булдичів, Колодяжне Романівського району 

340 

Школа, с. Ясногород Романівського району - будівництво 

180 

Школа, с. Липне Любарського району - будівництво 

80 

Газифікація смт Любар 

40 

Школи в селах Борушківці, Горопаї, Гринівці Любарського району, газифікація 

50 

Газифікація сіл Привітів, Михайлівка, Мотовилівка, Велика Волиця, Корстки, Юрівка, Стрижівка Любарського району 

180 

Газифікація, м. Радомишль, вул. Руднянська 

100 

Школа N 4, м. Радомишль - реконструкція 

300 

Будинок культури, с. Долинівка Брусилівського району - реконструкція 

150 

Районний будинок культури, смт Брусилів - реконструкція 

100 

Газифікація с. Долинівка Брусилівського району (в тому числі газифікація місцевої школи) 

350 

Газифікація с. Водотиї Брусилівського району 

50 

Газифікація с. Яструбенька Брусилівського району 

150 

Районна поліклініка, смт Брусилів - будівництво котельні 

50 

Газифікація с. Велика Рача Радомишльського району 

100 

Школа N 2, м. Коростишів - газифікація 

100 

Школа, смт Черняхів - будівництво 

100 

Школа N 2, смт Володарськ-Волинський - будівництво котельні 

150 

Газифікація с. Романівка Брусилівського району 

500 

Центральна районна поліклініка, смт Брусилів - будівництво 

  

Центральна районна лікарня, смт Брусилів - будівництво 

1000 

Школа N 10, м. Новоград-Волинський - будівництво 

150 

Школа, смт Олевськ - будівництво 

250 

Пологовий будинок, смт Олевськ - будівництво 

150 

Фізкультурно-оздоровчий комплекс, м. Баранівка - будівництво 

50 

Підвідний газопровід до с. Рихальське Ємільчинського району - будівництво 

200 

Школа, с. Велика Горбаша Новоград-Волинського району - будівництво 

200 

Газові мережі у Баранівському районі - будівництво 

200 

Школа, смт Першотравенськ Баранівського району - будівництво 

300 

Станція швидкої допомоги, м. Житомир - будівництво 

1400 

Протитуберкульозний диспансер, м. Житомир - реконструкція 

20 

Дитячий садок N 38, м. Житомир - реконструкція 

30 

Навчально-виховний комплекс для дітей-інвалідів, що мають психофізичні вади, м. Житомир - реконструкція 

50 

Підвідний газопровід до с. Забілоччя Радомишльського району - будівництво 

300 

Газифікація м. Радомишля 

300 

Газифікація с. Потіївка Радомишльського району 

100 

Школа, с. Забілоччя Радомишльського району - реконструкція 

100 

Лікарня, с. Забілоччя Радомишльського району - реконструкція 

150 

Газифікація с. Кмитів Коростишівського району 

100 

Газифікація мікрорайону "Заріччя", м. Коростишів 

400 

Дитсадок-школа, с. Солодирі Володарсько-Волинського району - будівництво 

500 

Газифікація с. Стрижівка Коростишівського району 

250 

Теплові мережі, м. Житомир - реконструкція та заміна аварійних ділянок 

1000 

Загальноосвітня школа N 8, м. Житомир - реконструкція 

300 

Дитяча лікарня по вул. Шевченка, 2, м. Житомир - будівництво 

1100 

Житло для відселення мешканців з аварійних житлових будинків, м. Бердичів - будівництво 

300 

Районна лікарня та мікрорайони, смт Черняхів - газифікація 

200 

Фільтрувальна станція, м. Бердичів - будівництво 

500 

Газопровід-відвід від с. Десятини Коростенського району до с. Старий Бобрик Володарсько-Волинського району - будівництво 

800 

Загальноосвітня школа N 8, м. Новоград-Волинський - будівництво 

200 

Газифікація смт Іванопіль Чуднівського району 

180 

Клуб, с. Слобода-Романівська Новоград-Волинського району - будівництво 

300 

Закарпатська область 

  

Газифікація сіл Верхні Ворота, Нижні Ворота Воловецького району 

  

Підвідний газопровід до сіл Верхні Ворота, Нижні Ворота Воловецького району - будівництво 

300 

Газифікація с. Майдан Міжгірського району 

200 

Газифікація с. Лозянський Міжгірського району 

60 

Газифікація с. Колочава Міжгірського району 

500 

Газифікація смт Міжгір'я 

40 

Газифікація сіл Драгове, Забрідь, Вільшани Хустського району 

400 

Очисні споруди, с. Шаян Хустського району - реконструкція 

  

Каналізаційно-очисні споруди, с. Шаян Хустського району - реконструкція 

1500 

Школа N 3, м. Свалява - будівництво 

350 

Водозабірні споруди, м. Свалява - будівництво 

150 

Водопровідні споруди, м. Виноградів - будівництво та реконструкція 

500 

Школа, с. Заріччя Іршавського району - будівництво 

500 

Каналізаційний колектор від каналізаційної насосної станції N 6 до каналізаційних очисних споруд, м. Ужгород - реконструкція 

1500 

Реконструкція Ратуші - пам'ятки архітектури, м. Ужгород 

4000 

Обласна клінічна лікарня, м. Ужгород - будівництво хірургічного корпусу 

4000 

Обласна філармонія (приміщення пам'ятки архітектури), м. Ужгород - реконструкція 

3500 

Ужгородський замок (пам'ятка архітектури) - реконструкція 

3500 

Стадіон "Авангард", м. Ужгород - реконструкція 

9719 

Районна лікарня, м. Рахів - будівництво акушерсько-гінекологічного корпусу 

300 

Школа, с. Розтоки Рахівского району - будівництво 

500 

Газопровід смт Тересва - с. Грушеве - с. Діброва - смт Солотвина Тячівського району - будівництво 

700 

Школа, смт Великий Бичків Рахівського району - будівництво 

  

Районна лікарня, м. Берегове - будівництво 

500 

Угорський театр імені Д. Іллєша, м. Берегове - реконструкція 

  

Клуб, м. Берегове - реконструкція під демонстраційний комплекс Угорського національного театру 

500 

Газифікація сіл Хижа, Новоселиця Виноградівського району 

300 

Газопровід с. Есень - с. Соловка Ужгородського району - будівництво 

50 

Газопровід Батфа-Палло Ужгородського району - будівництво 

25 

Газопровід с. Демечі-Тисаактелек Ужгородського району - будівництво 

25 

Газопровід с. Модьорош Хустського району - будівництво 

100 

Загальноосвітня школа, с. Лукове Іршавського району - виготовлення проектно-кошторисної документації та будівництво 

150

Запорізька область 

  

Школа, с. Осипенко Бердянського району - будівництво котельні 

250 

Школа, с. Софіївка Бердянського району - будівництво котельні 

156 

Школа, с. Новомихайлівка Чернігівського району - реконструкція опалення 

94 

Газифікація м. Бердянська - реконструкція газових мереж 

250 

Газифікація м. Бердянська 

750 

Центральна районна лікарня, м. Василівка - реконструкція котельні 

222 

Газифікація м. Василівка - газові мережі по вул. Каховській (перша черга) 

60 

Артезіанська свердловина, м. Дніпрорудне (мікрорайон Дружба) Василівського району - будівництво 

  

Газифікація с. Лісне Василівського району 

18 

Газифікація с. Широке Василівського району 

25 

Школа, м. Дніпрорудне (мікрорайон Дружба) Василівського району - будівництво котельні 

75 

Лікарня, с. Іванівка Кам'янсько-Дніпровського району - будівництво газопроводу 

132 

Лікарня, с. Іванівка Кам'янсько-Дніпровського району - реконструкція котельні з переведенням на газ 

50 

Школа N 3, м. Кам'янка-Дніпровська - реконструкція котельні 

160 

Газопровід до с. Благовіщенка Кам'янсько-Дніпровського району - будівництво 

100 

Центральна районна лікарня, м. Кам'янка-Дніпровська - реконструкція котельні з переведенням на газ 

58 

Газопровід-відвід, с. Велика Білозерка Великобілозерського району - будівництво 

300 

Котельня, смт Комишуваха Оріхівського району - будівництво 

300 

Будівництво житла для відселення мешканців із зруйнованих бараків житлового масиву Павло Кічкас, м. Запоріжжя 

2350 

Обласна дитяча лікарня, м. Запоріжжя (поліклінічно-стаціонарний корпус з переходом - перша черга) - реконструкція 

600 

Газифікація с. Канівське Запорізького району 

300 

Газифікація с. Біленьке Запорізького району (четверта черга, 1-й пусковий комплекс) 

150 

Газифікація смт Кам'яне Вільнянського району (друга черга, 2-й пусковий комплекс) 

150 

Газопровід середнього тиску по вул. Жовтневій, м. Пологи - будівництво котельні 

300 

Центральна районна лікарня, смт Новомиколаївка - газифікація 

300 

Газифікація с. Шевченківське Запорізького району 

300 

Полігон побутових відходів, м. Вільнянськ 

  

Школа, с-ще Комсомольське Гуляйпільського району - газифікація і переобладнання котельні в газову 

300 

Газифікація м. Мелітополь, південна частина 

1000 

Газифікація с. Новопилипівка Мелітопольського району 

155 

Водопостачання сіл Полянівка, Мар'ївка Мелітопольського району 

160 

Газифікація с. Новобогданівка Мелітопольського району 

150 

Газифікація с. Кирпичне Мелітопольського району 

35 

Дитяча поліклініка, м. Запоріжжя (Комунарський та Шевченківський райони) - реконструкція 

400 

Дитячий спортивний комплекс, м. Запоріжжя (район шкіл N 8 та 38) - будівництво 

250 

Центральна районна лікарня N 1, м. Запоріжжя (Жовтневий район) - реконструкція 

400 

Районна поліклініка імені 8 Березня, м. Запоріжжя (Комунарський район) - реконструкція 

200 

Газифікація м. Запоріжжя 

350 

Південно-західний водогін, смт Степногірськ Василівського району - будівництво 

500 

Магістральний газопровід, м. Мелітополь - будівництво 

540 

Газопровід-відвід до с. Банівка Приморського району - будівництво 

400 

Івано-Франківська область 

  

Школа, с. Княгиничі Рогатинського району - будівництво 

480 

Школа, с. Чорнолізці Тисменицького району - будівництво 

290 

Лікарня, смт Букачівці Рогатинського району - будівництво 

150 

Центральна районна лікарня, м. Рогатин - реконструкція котельні 

207,4 

Школа, с. Світанок Рогатинського району - будівництво 

200 

Школа, с. Завій Калуського району - будівництво 

300 

Школа N 11, м. Калуш - будівництво 

2000 

Школа N 2, смт Перегінське Рожнятівського району - будівництво 

150 

Школа, с. Сваричів Рожнятівського району - будівництво 

250 

Школа, с. Лоп'янка Рожнятівського району - будівництво 

80 

Газифікація с. Спас Рожнятівського району 

50 

Газифікація с. Ясень Рожнятівського району 

80 

Газифікація с. Камінь Рожнятівського району 

80 

Газифікація с. Небилів Рожнятівського району 

50 

Лікарня, смт Брошнів Рожнятівського району - будівництво 

50 

Клуб, с. Топільське Рожнятівського району - будівництво 

40 

Клуб, с. Лолин Долинського району - будівництво 

150 

Школа, с. Вишків Долинського району - будівництво 

100 

Школа, с. Витвиця Долинського району - будівництво 

200 

Газифікація с. Розточки Долинського району 

60 

Газифікація с. Міжріччя Болехівської міськради 

56 

Будинок культури, с. Гузіїв Болехівської міськради - реконструкція 

54 

Газифікація с. Голосків Коломийського району 

50 

Газифікація с. Лісний Хлібичин Коломийського району 

50 

Газифікація с. Черемхів Коломийського району 

50 

Газифікація с. Малий Ключів Коломийського району 

50 

Газифікація с. Великий Ключів Коломийського району 

50 

Газифікація с. Мишин Коломийського району 

50 

Газифікація с. Слобода Коломийського району 

50 

Газифікація с. Шешори Косівського району 

150 

Спасо-Преображенськии монастир (церкви - пам'ятки культури та Музей церков дерев'яної архітектури Західної України), с. Угорники Коломийського району - реконструкція 

500 

Школа, с. Угорники Коломийського району - проектні роботи та будівництво 

500 

Центральна районна лікарня, м. Долина - реконструкція акушерсько-гінекологічного відділення 

200 

Загальноосвітня школа, с. Бабче Богородчанського району - реконструкція 

150 

Загальноосвітня школа N 11, м. Калуш - реконструкція 

300 

Будинок-інтернат, м. Долина - реконструкція 

150 

Лікарня, м. Болехів Долинського району - будівництво 

100 

Торговельний комплекс, с. Угринів Тисменицького району - переобладнання під школу 

200 

Спеціалізована школа-інтернат, с. Вишків Долинського району - будівництво 

450 

Районна лікарня, м. Коломия - реконструкція 

110 

Діагностичний центр функціонального відділення хірургічного корпусу клінічної лікарні, м. Івано-Франківськ - реконструкція з добудовою 

300 

Дитяча лікарня, м. Галич - будівництво 

50 

Адміністративний будинок, с. Лука Городенківського району - реконструкція під медичну лабораторію 

30 

Інфекційна лікарня (вул. Сагайдачного), м. Івано-Франківськ - реконструкція 

420 

Будинок побуту, м. Тисмениця - реконструкція під поліклініку 

70 

Школа, смт Верховина - будівництво 

200 

Школа, с. Нижній Вербіж Коломийського району - будівництво 

110 

Початкова школа, с. Смодна Косівського району - будівництво 

50 

Школа, смт Солотвин Богородчанського району - будівництво 

200 

Початкова школа, с. Манява Богородчанського району - будівництво 

50 

Народний дім, м. Галич - будівництво 

30 

Клуб, с. Новосілка Тлумацького району - будівництво 

20 

Адміністративний будинок, с. Гостів Тлумацького району - реконструкція під клуб 

20 

Клуб, с. Лісний Хлібичин Коломийського району - будівництво 

70 

Будинок культури, с. Березівка Тисменицького району - будівництво 

30 

Клуб, с. Липівка Рогатинського району - реконструкція 

10 

Адміністративний будинок, с. Кричка Богородчанського району - будівництво 

Адміністративний будинок, с. Жураки Богородчанського району - будівництво 

Об'єкти центральної частини м. Бурштина Галицького району - реконструкція 

50 

Об'єкти центральної частини м. Городенка - реконструкція 

40 

Об'єкти центральної частини м. Болехова Долинського району - реконструкція 

100 

Народний дім "Просвіта", с. Микуличин Яремчанської міськради - реконструкція 

18,6 

Київська область 

  

Газифікація с. Селезенівка Сквирського району 

100 

Лікарня, с. Забір'я Києво-Святошинського району - будівництво 

100 

Котельня, с. Забір'я Києво-Святошинського району - будівництво 

800 

Будинок культури, с. Забір'я Києво-Святошинського району - будівництво 

600 

Газифікація с. Горобіївка Сквирського району 

150 

Газифікація с. Ленінське Сквирського району 

50 

Школа, с. Руда Сквирського району - будівництво підвідного газопроводу 

50 

Газифікація с. Кашперівка Тетіївського району 

30 

Газифікація с. Михайлівка Тетіївського району 

70 

Газифікація с. Росішки Тетіївського району 

100 

Газифікація с. Дзвеняче Тетіївського району 

30 

Газифікація с. Теліжинці Тетіївського району 

30 

Газифікація с. Стадниця Тетіївського району 

30 

Газифікація с. Черепин Тетіївського району 

30 

Газифікація м. Фастів, газопровід по вул. Квітневій 

61 

Газифікація м. Фастів, газопровід по вул. Сковороди та вул. Козацькій 

90 

Газифікація с. Яхни Фастівського району 

128 

Газифікація с. Скригалівка Фастівського району 

150 

Газифікація с. Руде Село Володарського району 

116 

Газифікація с. Логвин Володарського району 

133 

Газифікація с. Зрайки Володарського району 

65 

Газифікація с. Гайворон Володарського району 

37 

Газифікація с. Чмирівка Білоцерківського району 

50 

Школа, с. Горошків Тетіївського району - будівництво газової міні-котельні 

100 

Дитячий садок, с. Стадниця Тетіївського району - будівництво міні-котельні 

70 

Фельдшерсько-акушерський пункт, с. Високе Тетіївського району - газифікація 

15 

Фельдшерсько-акушерський пункт, с. Горошків Тетіївського району - газифікація 

10 

Фельдшерсько-акушерський пункт, с. Дібрівка Тетіївського району - газифікація 

Фельдшерсько-акушерський пункт, с. Клюки Тетіївського району - газифікація 

Фельдшерсько-акушерський пункт, с. Стадниця Тетіївського району - газифікація 

Фельдшерсько-акушерський пункт, с. Тайниця Тетіївського району - газифікація 

Фельдшерсько-акушерський пункт, с. Теліжинці Тетіївського району - газифікація 

Фельдшерсько-акушерський пункт, с. Черепин Тетіївського району - газифікація 

15 

Школа, с. Великі Єрчики Сквирського району - газифікація 

80 

Школа, с. Малі Єрчики Сквирського району - газифікація 

20 

Школа, с. Тхорівка Сквирського району - газифікація 

15 

Будинок культури, с. Яблунівка Білоцерківського району - будівництво газової котельні 

45 

Школа, с. Яблунівка Білоцерківського району - будівництво газової котельні 

40 

Газифікація с. Крушинка Васильківського району 

500 

Підвідний газопровід середнього тиску до с. Кип'ячка Миронівського району - будівництво 

100 

Підвідний газопровід до сіл Шандра, Вікторівка Миронівського району - будівництво 

150 

Міський будинок культури, м. Ржищів - будівництво 

200 

Підвідний газопровід до с. Лютарі Богуславського району 

100 

Газифікація с. Медвин Богуславського району 

100 

Газифікація с. Киданівка Богуславського району 

50 

Газифікація с. Ісайки Богуславського району 

50 

Газифікація с. Гостра Могила Ставищенського району 

100 

Газифікація с. Антонівка Ставищенського району 

100 

Дитячий садок, с. Владиславка Миронівського району - реконструкція 

150 

Газифікація с. Бране Поле Богуславського району 

50 

Підвідний газопровід до с. Розумниця Ставищенського району - будівництво 

200 

Газифікація с. Торчиця Ставищенського району 

50 

Газифікація с. Юрківка Ставищенського району 

50 

Газифікація с. Ясенівка Ставищенського району 

50 

Центральна районна лікарня, смт Згурівка - будівництво 

2000 

Газифікація с. Запрудка Банківського району 

330 

Розподільчий газопровід до с. Діброво-Ленінське Бородянського району - будівництво 

80 

Розподільчий газопровід до с. Качали Бородянського району - будівництво 

70 

Підвідний газопровід до с. Нова Буда Бородянського району - будівництво 

70 

Розподільчий газопровід до смт Пісківка Бородянського району - будівництво 

80 

Розподільчий газопровід до смт Димер Вишгородського району - будівництво 

120 

Розподільчий газопровід до с. Катюжанка Вишгородського району - будівництво 

130 

Підвідний газопровід до с. Пірнове Вишгородського району - будівництво 

140 

Підвідний газопровід до с. Коленці Іванківського району - будівництво 

100 

Підвідний газопровід до с. Мала Макарівка Іванківського району - будівництво 

170 

Підвідний газопровід до с. Розважів Іванківського району - будівництво 

170 

Розподільчий газопровід до с. Феневичі Іванківського району - будівництво 

90 

Підвідний газопровід до с. Борівка Макарівського району - будівництво 

190 

Розподільчий газопровід до с. Ситняки Макарівського району - будівництво 

90 

Національний історико-етнографічний заповідник "Переяслав", м. Переяслав-Хмельницький - історичний музей 

1500 

Газопровід с. Жовтневе - с. Тернівка Кагарлицького району - будівництво 

300 

Школа, с. Митниця Васильківського району - будівництво 

1770 

Фельдшерсько-акушерський пункт, с. Паляничинці Фастівського району - будівництво 

1000 

Дитяча лікарня, м. Біла Церква, терапевтичний корпус - будівництво 

700 

Газифікація с. Бикова Гребля Білоцерківського району 

550 

Газифікація с. Мала Вільшанка Білоцерківського району 

50 

Газифікація с. Потіївка Білоцерківського району 

100 

Школа, с. Озерна Білоцерківського району - будівництво 

100 

Газифікація с. Сошників Бориспільського району 

50 

Газопровід до сіл Сулимівка та Мала Стариця Бориспільського району - будівництво 

250 

Газифікація с. Жовтневе Бориспільського району 

50 

Газифікація с. Кийлів Бориспільського району 

50 

Педагогічний університет імені Г. Сковороди, м. Переяслав-Хмельницький, навчальний корпус - будівництво 

150 

Підвідний газопровід до сіл Горбані та Чопилки Переяслав-Хмельницького району - будівництво 

100 

Школа N 7, м. Переяслав-Хмельницький - будівництво 

300 

Газифікація с. Гречаники Переяслав-Хмельницького району 

30 

Газифікація мікрорайону Соколівщина, м. Яготин 

40 

Школа, с. Фарбоване Яготинського району - будівництво 

100 

Підвідний газопровід до сіл Черевки, Вільне, Мала Березанка, Нова Олександрівка, Мала Супоївка Згурівського району - будівництво 

200 

Український центр підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів лісового господарства, м. Боярка - реконструкція навчального корпусу 

500 

Газифікація с. Войкове Згурівського району 

30 

Газифікація смт Згурівка (вул. Кірова, Островського, Тракторна, Прорізна, Мічуріна, Заводська, Богдана Хмельницького, Переяславська, Івана Франка, Піонерська) 

150 

Об'єкти соціальної сфери, Київська область 

  

Школа, с. Фурси Білоцерківського району

139,6 

Загальноосвітня школа, с. Яблунівка Білоцерківського району - реконструкція газової мережі 

60 

Загальноосвітня школа, с. Хотів Києво-Святошинського району - будівництво 

400 

Центральна районна лікарня, м. Сквира - реконструкція 

300 

Підвідний газопровід до сіл Надросівка, Тарган, Зрайки і Гайворон Володарського району - будівництво 

200 

Підвідний газопровід до сіл Нижня Дубечня і Новосілки Вишгородського району - будівництво 

100 

Газопровід-відвід від с. Новосілки до с. Хотянівка Вишгородського району - будівництво 

300 

Газопровід-відвід від с. Хотянівка до с. Осещина Вишгородського району - будівництво 

400 

Газопровід-відвід від с. Осещина до с. Гористе Вишгородського району - будівництво 

200 

Дільнична лікарня, с. Нові Петрівці Вишгородського району - придбання обладнання та реконструкція під інфекційне відділення 

200 

Центральна поліклініка та діагностично-лікувальний центр дитини, м. Ірпінь - реконструкція 

8600 

Свято-Троїцький собор, м. Яготин - реставраційно-відбудовні роботи 

1000 

Каналізаційні мережі, с. Забір'я Києво-Святошинського району - будівництво 

810 

Басейн "Схід" дитячої спортивної школи, м. Бровари - реконструкція 

2000 

Загальноосвітня школа, с. Веселий Кут Таращанського району - будівництво 

100 

Котельні, м. Вишневе Києво-Святошинського району - реконструкція 

300 

Свердловина питної води на житловому масиві "Обрій - К", смт Козин Обухівського району - будівництво 

 

Газифікація с. Поправка Білоцерківського району 

60 

Кіровоградська область 

  

Станція біологічної очистки, смт Петрове Петрівського району - будівництво 

1500 

Насосна станція Зона 2а, м. Кіровоград, резервуар чистої води - будівництво 

900 

Каналізаційний колектор Північного району, м. Кіровоград - будівництво 

600 

Газифікація с. Созанівка Кіровоградського району 

590 

Газифікація с. Чарівне Бобринецького району 

100 

Школа, с. Щасливе Олександрійського району - газифікація котельні 

150 

Магістральний газопровід від с. Мошорине Знам'янського району до с. Головківка Олександрійського району - будівництво 

500 

Підвідний газопровід с. Луганка - с. Червонокостянтинівка - с. Братське Петрівського району - будівництво 

340 

Газопровід до с. Ганнівка Петрівського району - будівництво 

360 

Газопровід-відвід - м. Олександрія - с. Новий Стародуб Петрівського району - розроблення проектно-кошторисної документації та будівництво 

  

Підвідний газопровід від автоматизованої газорозподільної станції смт Петрове до с. Новий Стародуб Петрівського району - розроблення проектно-кошторисної документації та будівництво 

100 

Газопровід-відвід до с. Тарасівка Новгородківського району - будівництво 

350 

Районний будинок культури, м. Ульянівка - реконструкція 

1000 

Будинок культури, с. Мечиславка Ульянівського району - реконструкція 

500 

Обласна лікарня (блок 3), м. Кіровоград - лікувальний корпус - будівництво 

1500 

Районний будинок культури, смт Компаніївка - газифікація 

265 

Школа, с. Зелене Компаніївського району - газифікація 

30 

Газифікація смт Компаніївка 

35 

Водопостачання смт Устинівка 

200 

Підвідний газопровід с. Садки Устинівського району - смт Устинівка - будівництво 

100 

Газопостачання сіл Криничуватка та Березуватка Устинівського району 

30 

Школа N 4, м. Бобринець - газифікація 

60 

Школа, с. Витязівка Бобринецького району - газифікація 

50 

Школа, с. Новоградівка Бобринецького району - газифікація 

50 

Газифікація с. Миколо-Бабанка Бобринецького району 

60 

Газифікація с. Федіївка Бобринецького району 

60 

Газопровід середнього тиску по вул. Леніна, вул. Гагаріна, м. Бобринець - будівництво 

50 

Районний будинок культури, м. Мала Виска - реконструкція 

50 

Спортивний комплекс, м. Мала Виска - будівництво 

300 

Газифікація с-ща Смоліне Маловисківського району 

200 

Школа, с. Ганнівка Новоукраїнського району - будівництво 

330 

Газифікація с. Аджамка Кіровоградського району 

200 

Підвідний газопровід (перша черга) до с. Грузьке Кіровоградського району - будівництво 

80 

Підвідний газопровід до с. Катеринівка Кіровоградського району - будівництво 

100 

Водопостачання с. Первозванівка Кіровоградського району 

80 

Газифікація с. Михайлівка Олександрівського району 

500 

Газифікація с. Кримки Олександрівського району 

50 

Школа N 2, смт Олександрівка - газифікація 

160 

Школа N 1, смт Олександрівка - газифікація 

120 

Газифікація смт Єлизаветградка Олександрівського району 

300 

Дитячий садок N 6, м. Знам'янка - будівництво котельні 

130 

Школа, м. Новомиргород - газифікація 

150 

Школа, смт Павлиш Онуфріївського району - газифікація 

90 

Центральна районна лікарня, смт Вільшанка - будівництво 

100 

Школа, с. Бузникувате Вільшанського району - будівництво 

300 

Школа-дитячий садок, с. Михайлівка Добровеличківського району - будівництво 

300 

Лікарня, с. Піщаний Брід Добровеличківського району - будівництво 

300 

Школа, с. Тернівка Новоархангельського району - будівництво 

150 

Школа, с. Нерубайка Новоархангельського району - реконструкція 

50 

Школа, с. Троянка Голованівського району - будівництво 

100 

Обласний онкологічний диспансер, м. Кіровоград - добудова радіологічного корпусу 

1300 

Газифікація смт Капітанівка Новомиргородського району 

600 

Школа - дитячий садок, с. Михайлівка Добровеличківського району - будівництво 

500 

Підвідний газопровід до с. Вершино-Кам'янка Новгородківського району - будівництво 

250 

Підвідний газопровід до с. Новоандріївка Новгородківського району - будівництво 

250 

Луганська область 

  

Магістральний газопровід від м. Алчевськ до м. Артемівськ та м. Зоринськ Перевальського району - будівництво 

750 

Пологовий будинок, м. Красний Луч - реконструкція газової котельні 

  

Пологовий будинок, м. Красний Луч - будівництво газової котельні 

250 

Школа, с. Кримське Слов'яносербського району - будівництво 

700 

Газифікація смт Фрунзе Слов'яносербського району 

200 

Школа, с. Хороше Слов'яносербського району - реконструкція спортзалу 

300 

Дитячий садок "Рябінушка", с. Хороше Слов'яносербського району - реконструкція 

250 

Дитячий садок, с. Кримське Слов'яносербського району - будівництво газової котельні 

50 

Котельні в південній частині міста Рубіжне - реконструкція 

250 

Центр фізичної культури і спорту, м. Рубіжне - будівництво міні-котельні 

225 

Палац культури Імені Кірова, м. Рубіжне - будівництво міні-котельні 

125 

Будинок виконавчого комітету, м. Рубіжне - будівництво котельні 

50 

Школи N 10 та 11, м. Рубіжне - будівництво котельні 

125 

Міська лікарня, м. Рубіжне - реконструкція дитячого відділення 

125 

Школа N 10, м. Рубіжне - реконструкція 

125 

Школа N 2, м. Рубіжне - реконструкція 

125 

Міський каналізаційний колектор, м. Сєверодонецьк - реконструкція 

350 

Газифікація м. Стаханов 

400 

Газифікація мм. Теплогірськ та Стаханов 

300 

Газифікація робітничого смт Тошківка, м. Первомайськ 

600 

Газифікація м. Первомайськ (район Альберт) 

40 

Газифікація смт Нижнє та міні-котельня для теплозабезпечення школи N 22, м. Первомайськ 

120 

Газифікація м. Первомайськ 

40 

Дитяча лікарня, м. Свердловськ - будівництво міні-котельні 

200 

Школа N 24, м. Свердловськ - будівництво міні-котельні 

220 

Центральна міська лікарня, м. Свердловськ - реконструкція 

180 

Дитяча поліклініка, м. Ровеньки - реконструкція 

300 

Водопровід, смт Михайлівка, м. Ровеньки - будівництво 

100 

Водопровід, смт Ясенівський, м. Ровеньки - будівництво 

100 

Міська лікарня, м. Ровеньки, пологове відділення - реконструкція 

100 

Обласний протитуберкульозний диспансер, с. Трьохізбенка Слов'яносербського району - реконструкція 

2500 

Газопровід у смт Єсаулівка Антрацитівського району - будівництво 

150 

Газифікація смт Іванівка Антрацитівського району 

220 

Підвідний газопровід до с. Весела Тарасівка Лутугинського району - будівництво 

200 

Підвідний газопровід до смт Георгиївка Лутугинського району - будівництво 

200 

Підвідний газопровід до с. Волнухине Лутугинського району - будівництво 

50 

Підвідний газопровід до с. Карла Лібкнехта Лутугинського району - будівництво 

30 

Газифікація с. Петро-Миколаївка Лутугинського району 

30 

Очисні споруди біологічної очистки, м. Антрацит - реконструкція 

100 

Підвідний газопровід до смт Успенка Лутугинського району - будівництво 

220 

Школа, с. Валуйське Станично-Луганського району - будівництво 

700 

Водопостачання смт Мілове - реконструкція 

100 

Газифікація смт Фрунзе Слов'яносербського району 

100 

Газифікація с. Плугатар Біловодського району 

50 

Газифікація с. Кабичівка Марківського району 

50 

Газифікація с. Передільське Станично-Луганського району 

100 

Водопровідні та каналізаційні мережі, м. Краснодон - будівництво 

700 

Газифікація смт Новоолександрівка Краснодонського району 

300 

Газифікація с. Великий Суходіл Краснодонського району 

300 

Школа N 25, м. Луганськ - будівництво спортивного залу 

500 

Лікарня N 2, м. Луганськ - будівництво урологічного центру 

300 

Дитячий садок N 39, м. Луганськ - реконструкція 

  

Школа N 39, м. Луганськ - реконструкція 

200 

Дитячий садок N 123, м. Луганськ - реконструкція 

200 

Міська дитяча лікарня N 2, м. Луганськ - будівництво 

1200 

Пологовий будинок, м. Алчевськ - реконструкція 

85 

Станція переливання крові, м. Алчевськ - реконструкція 

265 

Газифікація м. Алмазна - проектно-вишукувальні та будівельні роботи 

100 

Будинок ветеранів, м. Алчевськ - будівництво 

  

Будинок ветеранів, м. Алчевськ - реконструкція 

650 

Газопровід до с. Новомикільське Кремінського району - будівництво 

100 

Газопровід до с. Курячівка Білокуракинського району - будівництво 

100 

Водопостачання смт Новоайдар 

100 

Газопровід до с-ща Новоселівське Сватівського району - будівництво 

100 

Водопостачання до с. Гречишкине Новоайдарського району 

50 

Газопровід до с. Покровське Троїцького району - будівництво 

200 

Газопровід до с. Олександропіль Білокуракинського району - будівництво 

70 

Газопровід до с. Просторе Білокуракинського району - будівництво 

  

Газопровід до с. Маньківка Білокуракинського району - будівництво 

30 

Газопровід до с. Єпіфанівка Кремінського району - будівництво 

100 

Водопостачання с-ща Побєда Новоайдарського району 

50 

Народний будинок, с. Сватова Лучка Сватівського району - реконструкція 

  

Школа N 2, м. Сватове - реконструкція 

100 

Міст через р. Лугань, м. Луганськ - будівництво 

1000 

Газифікація м. Кіровськ 

800 

Водопостачання південної частини м. Лисичанська - реконструкція 

869 

Підвідний газопровід смт Врубівка - смт Комишуваха Попаснянського району 

200 

Теплозабезпечення м. Новодружеськ Лисичанської міськради - реконструкція 

100 

Газопровід до с. Бутківка Старобільського району - будівництво 

100 

Газопровід до с. Підгорівка Старобільського району - будівництво 

100 

Газифікація с. Штормове Новоайдарського району 

1500 

Тепловий пункт по вул. Косовського, смт Ювілейне - реконструкція 

200 

Водогін Молодогвардійськ - Свердловськ - реконструкція 

200 

Газифікація с. Новострільцівка Міловського району 

50 

Львівська область 

  

Школа, с. Стрілків Стрийського району - будівництво 

700 

Школа N 5, м. Стрий - реконструкція актового і спортивного залів 

300 

Народний дім, с. Семигинів Стрийського району - реконструкція 

100 

Краєзнавчий музей "Верховина", м. Стрий - реконструкція 

300 

Будинок працівників освіти, м. Стрий - реконструкція 

100 

Центральна лікарня, м. Миколаїв - будівництво акушерського корпусу 

821 

Газифікація с. Неділиська Перемишлянського району 

50 

Газифікація с. Чемеринці Перемишлянського району 

150 

Газифікація с. Суха Долина Миколаївського району 

100 

Газифікація сіл Дуброва, Стільсько Миколаївського району 

100 

Котельня, м. Миколаїв - реконструкція 

110 

Школа, с. Черниця Миколаївського району - будівництво 

200 

Школа, с. Вороняки Золочівського району - будівництво 

500 

Водопровід, с. Берездівці Миколаївського району - будівництво 

50 

Школа, с. Ясениця Дрогобицького району - будівництво 

1150 

Школа N 5, м. Дрогобич - будівництво 

300 

Школа, с. Модричі Дрогобицького району - будівництво 

400 

Лікарня, смт Східниця Дрогобицького району - реконструкція 

  

Лікарня, смт Східниця м. Борислав - реконструкція 

100 

Водозабір для забезпечення питною водою міст Дрогобич, Трускавець, Борислав 

400 

Газифікація с. Медвежа Дрогобицького району 

200 

Школа, с. Попелі Дрогобицького району - будівництво очисних споруд 

100 

Газифікація с. Нагуєвичі Дрогобицького району 

100 

Газифікація с. Ожидів Буського району 

80 

Газифікація с. Побужани Буського району 

100 

Газифікація смт Олесько Буського району 

70 

Газифікація с. Новосілки Буського району 

50 

Газифікація с. Богданівка Буського району 

50 

Каналізаційна мережа та очищення стічних вод, м. Самбір - будівництво 

500 

Школа, с. Новосілки Буського району - будівництво 

20 

Загальноосвітня школа, с. Кізлів Буського району - будівництво 

20 

Школа-інтернат, смт Лопатин Радехівського району - будівництво спального корпусу 

30 

Загальноосвітня школа N 1, м. Городок - будівництво котельні 

50 

Загальноосвітня школа, с. Бортятине Мостиського району - реконструкція 

50 

Загальноосвітня школа, с. Підгать Мостиського району - реконструкція 

10 

Газопровід, м. Мостиська - с. Мальнів - будівництво 

60 

Загальноосвітня школа, с. Мелешки Мостиського району - будівництво 

35 

Миколаївська область 

  

Газифікація м. Первомайськ 

500

Газифікація с. Кримка Первомайського району 

60 

Газифікація с. Катеринка Первомайського району 

60 

Лікарня, с. Катеринка Первомайського району - газифікація 

60 

Станція Кам'яний Міст Первомайського району - газифікація 

200 

Газифікація с. Кінецьпіль Первомайського району 

200 

Газифікація смт Братське 

80 

Газифікація с. Новомар'ївка Братського району 

80 

Газифікація с. Антонове Братського району 

50 

Газифікація с. Надеждівка Братського району 

50 

Газифікація смт Арбузинка 

180 

Газифікація с. Агрономія Арбузинського району 

70 

Дитячий садок N 25, м. Первомайськ - газозабезпечення 

100 

Школа N 6, м. Первомайськ - газозабезпечення 

50 

Школа N 12, м. Первомайськ - газозабезпечення 

60 

Школа N 1, смт Доманівка - реконструкція 

700 

Дренажні роботи, смт Криве Озеро та с. Берізки Кривоозерського району - будівництво 

120 

Підвідний газопровід до с. Катеринівка Веселинівського району - будівництво 

205 

Підвідний газопровід середнього тиску до с. Новомиколаївське Врадіївського району - будівництво 

82 

Газифікація м. Вознесенськ 

150 

Газопровід високого тиску смт Єланець - с. Куйбишіве Єланецького району - будівництво 

243 

Газопровід високого тиску до с. Михайлівка Березанського району - будівництво 

70 

Підвідний газопровід з ГРП до с. Коблеве від с. Новофедорівка Березанського району - будівництво 

200 

Газифікація с. Нечаяне Миколаївського району від газопроводу середнього тиску на с. Кімівка Березанського району 

  

Газифікація с. Нечаяне Миколаївського району від газопроводу високого тиску на с-ще Комсомольське Миколаївського району 

  

Підвідний газопровід до с. Нечаяне Миколаївського району 

250 

Газопровід високого тиску до с. Петрово-Солониха та 3 шафо-розподільних пунктів Кир'яківської селищної ради Миколаївського району - будівництво 

100 

Школа, с. Трихати Миколаївського району - будівництво 

339 

Газопровід високого тиску від с. Тернівка до м. Миколаєва - будівництво 

230 

Газопровід с-ще Рівне - с. Парутине Очаківського району - будівництво 

  

Газифікація с. Матросівка Очаківського району 

150 

Газифікація с. Привільне Баштанського району 

198 

Очисні споруди міського водопроводу, м. Баштанка - реконструкція 

135 

Газопровід високого тиску до с. Новофедорівка Казанківського району - будівництво 

500 

Підвідний газопровід високого тиску через залізничний вокзал на смт Казанка - будівництво 

72 

Неврологічне відділення, м. Нова Одеса - реконструкція приміщень під відділення медико-соціальної реабілітації людей похилого віку та інвалідів і відділення ранньої соціальної реабілітації для дітей-інвалідів 

50 

Водозабезпечення м. Нова Одеса - реконструкція головних насосних станцій 

150 

Центральна районна лікарня, Новобузький район - встановлення системи автономного водозабезпечення 

60 

Водозабезпечення с. Жовтневе Новобузького району - встановлення системи автономного водозабезпечення 

50 

Газопровід високого тиску до с. Новополтавка Новобузького району - будівництво 

150 

Фізкультурно-оздоровчий комплекс, смт Березнегувате - реконструкція приміщення 

135 

Газопровід високого тиску від магістрального газопроводу до Миколаївської ТЕЦ - будівництво 

  

Газопровід високого тиску від магістрального газопроводу до Миколаївської ТЕЦ - розроблення проектно-кошторисної документації 

120 

Цифрові радіорелейні лінії зв'язку - будівництво 

1480 

Підвідний газопровід до с. Лимани Жовтневого району - будівництво 

595 

Газифікація житлових будинків по вул. Металургів, м. Миколаїв 

90 

Газопровід високого тиску до шафного розподільного пункту по просп. Жовтневому в Корабельному районі, м. Миколаїв - будівництво 

220 

Пішохідний перехід через залізничну колію в районі с. Горького, м. Миколаїв - будівництво 

110 

Професійно-технічне училище N 25, м. Миколаїв - будівництво газової котельні 

90 

Підвідний газопровід до с. Червоне Жовтневого району - будівництво 

770 

Водопровід та господарчофекальна каналізація по вулицях 1-, 2-, 3-, 4-, 5-ї Лінії та провулку Проїзд Г, м. Миколаїв - будівництво 

75 

Газопровід-відвід до смт Арбузинка - будівництво 

300 

Газопровід-відвід до м. Снігурівка - корегування проектно-кошторисної документації 

300 

Газопровід до смт Підгородна Первомайського району - будівництво 

80 

Газопровід до с. Грушівка Первомайського району - будівництво 

80 

Газопровід-відвід від смт Любашівка Одеської області до смт Криве Озеро - будівництво 

190 

Розподільчі внутрішньосільські газопроводи, с. Болеславчик Первомайського району - будівництво 

400 

Одеська область 

  

Газифікація Кодимського району (проведення монтажних робіт першої черги на трубопровід від газопроводу Кременчук - Богородчани до м. Слобідка Кодимського району) 

1000 

Газифікація Савранського району (будівництво відводу від газоводу Кременчук - Богородчани до Савранського району з врізкою у с. Завалля Кіровоградської області) 

500 

Центральна районна лікарня, м. Кодима - реконструкція приміщень 

100 

Захисні споруди від підтоплення, с. Чубівка Котовського району 

100 

Дитяча спортивна школа, смт Саврань - будівництво очисних споруд 

100 

Школа та дитячий садок, с. Немирівське Балтського району - будівництво 

1500 

Школа, с. Приозерне Кілійського району - будівництво 

1500 

Державний академічний театр опери та балету, м. Одеса - реконструкція 

1500 

Водопровід, м. Болград - реконструкція 

600 

Газовідвід, смт Тарутине - м. Арциз - будівництво 

900 

Водопровідна мережа мікрорайонів Сахарний і Ленінський, м. Одеса 

250 

Міська лікарня N 9, м. Одеса - реконструкція 

350 

Центр позашкільної роботи Малиновського району по вулицях Прохорівська, 16 і Степова, 38, м. Одеса - реконструкція 

640 

Школа в Малиновському районі, м. Одеса - будівництво 

  

Школа в Київському районі м. Одеси - будівництво 

260 

Школа, с. Ананьїв-перший Ананьївського району - будівництво 

200 

Школа, с. Новопетрівка Великомихайлівського району - будівництво 

200 

Навчальні заклади, смт Цебрикове Великомихайлівського району - газифікація 

100 

Школа, смт Петрівка Іванівського району - газифікація котельні 

100 

Центральна районна лікарня смт Іванівка - реконструкція інфекційного відділення 

200 

Дитячий садок, с. Сергіївка Любашівського району - будівництво 

100 

Школа, с. Бурдівка Роздільнянського району - газифікація котельні 

100 

Школа, с. Павлівка Фрунзівського району - будівництво 

200 

Школа I - III ступеня, смт Зеленогірське Любашівського району - реконструкція приміщень 

100 

Центральна районна лікарня, смт Фрунзівка - будівництво лікувального корпусу 

200 

Першочергові протизсувні роботи, м. Іллічівськ 

400 

Школа, с. Троїцьке Біляївського району - добудова 

400 

Школа, с. Дачне Біляївського району - газифікація 

200 

Школа, с. Барабой Овідіопольського району - будівництво 

300 

Будинок культури, м. Теплодар - реконструкція 

200 

Міська клінічна лікарня N 1, м. Одеса - реконструкція 

1500 

Протизсувні роботи у дев'яти мікрорайонах та по вул. Приморській, м. Іллічівськ 

1500 

Школа, смт Чорноморське Комінтернівського району - будівництво 

1500 

Будинок культури імені Т. Г. Шевченка, м. Ізмаїл - реконструкція 

500 

Школа, с. Ларжанка Ізмаїльського району - будівництво 

200 

Газопровід м. Ізмаїл - с. Броска - с. Матроська - с. Ларжанка - с. Нова Некрасівка Ізмаїльського району - будівництво 

100 

Будинок культури, с. Нагірне Ренійського району - реконструкція 

200 

Газопровід до с. Лиманське Ренійського району - будівництво 

150 

Школа, с. Ліски Кілійського району - будівництво 

200 

Корегування проектно-кошторисної документації та будівництво газопроводу смт Каланчак - смт Суворове - м. Кілія 

150 

Водопровідні сільські мережі, с. Шевченкове Кілійського району 

150 

Водопровідні сільські мережі, с. Фурманівка Кілійського району 

200 

Водопровід до с. Василівка та водопровідні сільські мережі у Кілійському районі - будівництво 

250 

Обласний онкологічний диспансер, м. Одеса - добудова нового корпусу та харчоблоку 

1500 

Татарбурнарський водопровід - будівництво 

500 

Газифікація с. Фонтанка Комінтернівського району 

300 

Школа, с. Бритівка Білгород-Дністровського району - будівництво 

500 

Школа, с. Дмитрівка Татарбунарського району - будівництво 

350 

Дитячий садок, с. Лиман Татарбунарського району - будівництво 

250 

Розроблення проектно-кошторисної документації та будівництво очисних споруд у селах Шабо та Старокозаче Білгород-Дністровського району 

100 

Школа, с. Петропавлівка Саратського району - будівництво 

600 

Водопровід до с. Трудове та завершення будівництва сільських мереж у Кілійському районі 

200 

Розроблення проектно-кошторисної документації та завершення будівництва водогону до с. Мирне, будівництво водопровідних сільських мереж у Кілійському районі 

200 

Резервуар для чистої питної води, м. Іллічівськ - будівництво 

1500 

Центральна районна лікарня, смт Ширяєве - газифікація 

500 

Навчально-виробничий корпус загальноосвітньої школи-ліцею, смт Любашівка - реконструкція 

300 

Загальноосвітня школа I - III ступеня, смт Зеленогірське Любашівського району - реконструкція 

150 

Дільнична амбулаторія, с. Перехрестове Фрунзівського району - газифікація 

150 

Загальноосвітня школа I - III ступеня, с. Фонтанка Комінтернівського району - будівництво 

1000 

Підвідний газопровід до сіл Червона гірка, Кам'янка і Секретарівка Біляївського району - будівництво 

400 

Полтавська область 

  

Газифікація с. Марківка Нестеренківської сільради Полтавського району 

225 

Газифікація с-ща Божкове Черкасівської сільради Полтавського району 

200 

Реконструкція приміщення районного управління праці та соціального захисту населення, м. Полтава 

150 

Спеціальне професійно-технічне училище N 52, смт Решетилівка - добудова спортивного комплексу 

150 

Центральна районна лікарня, смт Решетилівка - будівництво теплогенераторної 

100 

Розвідний газопровід до с. Степанівка Диканського району - будівництво 

65 

Розвідний газопровід до с. Ландарі Диканського району - будівництво 

65 

Підвідний газопровід до с. Борисівка Диканського району - будівництво 

80 

Розвідний газопровід до с. Михайлівка Диканського району - будівництво 

45 

Школа, с. Водяна Балка Диканського району - будівництво теплогенераторної 

  

Будинок культури, с. Водяна Балка Диканського району - будівництво теплогенераторної 

50 

Школа, с. Петро-Давидівка Диканського району - будівництво теплогенераторної 

100 

Школа, с. Чапаєвка Диканського району - будівництво теплогенераторної 

100 

Фізкультурно-оздоровчий комплекс, смт Диканька - реконструкція недобудованого приміщення під дитячу спортивну школу 

170 

Газифікація с. Рибалки Козельщинського району 

30 

Газифікація с. Пригарівка Козельщинського району 

50 

Газифікація с. Верхня Мануйлівка Козельщинського району 

50 

Газифікація с. Трудовик Козельщинського району 

20 

Газифікація с. Піски Козельщинського району 

20 

Газифікація с. Буняки Козельщинського району 

30 

Водопровід, с. Біляки Семенівського району 

30 

Газифікація с. Устимівка Семенівського району 

60 

Газифікація с. Очеретувате Семенівського району 

10 

Газифікація сіл Броварки, Пронозівка Глобинського району 

100 

Газифікація сіл Бугаївка, Горби Глобинського району 

100 

Газифікація с. Пироги Глобинського району 

20 

Газифікація с. Кринки Глобинського району 

50 

Газифікація с. Погреби Глобинського району 

40 

Газифікація с. Бориси Глобинського району 

30 

Газифікація с. Манжелія Глобинського району 

50 

Каналізація, м. Глобине - будівництво 

200 

Газифікація сіл Миловидівка, Коржівка, Олефірівка Кременчуцького району 

30 

Потоківська сільська рада Кременчуцького району - газифікація 

30 

Газифікація с. Кам'яні Потоки Кременчуцького району 

20 

Білецьківська сільська рада Кременчуцького району - газифікація 

30 

Підвідний газопровід від с. Озера до с. Світлогірськ Кобеляцького району - будівництво 

600 

Підвідний газопровід смт Артемівка - с. Филенкове Чутівського району - будівництво 

150 

Розподільний газопровід, с. Варварівка Карлівського району - будівництво 

40 

Газифікація сіл Розумівка, Тарасівка, селищ Солона Балка, Іванівка Карлівського району 

68 

Школи, села Максимівка, Голобородьківка, Мар'янівка, Лип'янка, Климівка Карлівського району - реконструкція 

142 

Підвідні та газорозподільні мережі сіл Мала Нехвороща, Вільне, Петрівка, Вовча Балка, Ряське Машівського району - будівництво 

150 

Школа, смт Машівка, теплогенераторні станції для опалення 

100 

Підвідний газопровід до с. Мар'янівка Новосанжарського району - будівництво 

50 

Школа, с. Великий Кобелячок Новосанжарського району - реконструкція 

  

Школа, с. Великий Кобелячок Новосанжарського району - будівництво 

200 

Водозабезпечення м. Кременчука питною водою - реконструкція систем 

1500 

Газифікація сіл Великий Байрак, Декабристів Миргородського району 

350 

Школа, с-ще Декабристів Миргородського району - газифікація котельні 

90 

Школа, с. Клюшниківка Миргородського району - газифікація котельні 

160 

Підвідний газопровід до с. Черевки Миргородського району - будівництво 

150 

Підвідний газопровід до с. Зуївці Миргородського району - будівництво 

280 

Підвідний газопровід до с. Остапівка Миргородського району - будівництво 

320 

Центральна районна лікарня і поліклініка, м. Лубни - реконструкція 

250 

Газифікація сіл Литвяки, Нижній Булатець Лубенського району 

100 

Газифікація с. Чутівка Оржицького району 

37 

Газифікація с. Онишки Оржицького району 

113 

Газифікація с. Райозеро Оржицького району 

50 

Газифікація смт Семенівка 

  

Газифікація с. Великі Липняги Семенівського району 

100 

Школа, с. Устимівка Семенівського району - газифікація з будівництвом котельні 

100 

Газифікація с. Мелюшки Хорольського району 

   

Газифікація с. Бочки Хорольського району

20 

Газифікація с. Козубівка Хорольського району 

60 

Газифікація с. Покровська Багачка Хорольського району 

150 

Газифікація с. Ялосовецьке Хорольського району 

270 

Дитячий садок, смт Семенівка - реконструкція та газифікація 

110 

Центральна районна лікарня, м. Хорол - будівництво реанімаційного відділення 

  

Центральна районна лікарня, м. Хорол - реконструкція реанімаційного відділення 

140 

Святоуспенський кафедральний собор (Соборний майдан), м. Полтава - відтворення 

300 

Соборний майдан (в межах історичної фортеці), м. Полтава - ремонтно-реставраційні роботи 

700 

Будинок по вул. Жовтневій, 36, м. Полтава - ремонтно-реставраційні роботи 

200 

Будинок колишнього Малоросійського поштамту по вул. Жовтневій, 35, м. Полтава - ремонтно-реставраційні роботи 

300 

Центральна районна лікарня, м. Миргород - реконструкція 

200 

Будинок ветеранів, с. Комишня Миргородського району - газифікація 

30 

Школа, с. Козлівщина Котелевського району - добудова 

450 

Газифікація Демидівської сільради Кременчуцького району 

30 

Дитяча спортивна школа, м. Миргород - реконструкція 

350 

Районний будинок культури, м. Миргород - реконструкція 

970 

Водопровідні мережі, м. Кременчук - реконструкція та придбання обладнання 

600 

Рівненська область 

  

Газифікація вул. Фабричної до котельні дитячого садка та школи N 1, м. Корець 

50 

Магістральний газопровід, м. Корець - будівництво 

150 

Пологовий будинок, м. Острог - будівництво 

300 

Водопровід в селах Новоукраїнка, Козлин Рівненського району - будівництво 

50 

Школа, с. Миротин Здолбунівського району - будівництво 

250 

Станція знезалізнення води, смт Гоща - будівництво 

300 

Газифікація с. Олександрія Рівненського району 

130 

Газифікація с. Великий Житин Рівненського району 

35 

Газифікація с. Сергіївка Рівненського району 

15 

Газифікація с. Загороща Рівненського району 

20 

Школа, с. Будераж Здолбунівського району - будівництво 

200 

Газифікація с. Орестів Здолбунівського району 

30 

Газифікація с. Замлинок Здолбунівського району 

30 

Підвідний газопровід та газифікація центральної районної лікарні, смт Гоща - будівництво 

230 

Газифікація с. Морозівка Корецького району 

50 

Школа, с. Користь Корецького району - реконструкція 

260 

Школа, смт Зарічне - будівництво 

300 

Школа, с. Вербень Демидівського району - реконструкція 

200 

Школа, с. Грабів Рівненського району - будівництво 

100 

Фельдшерсько-акушерський пункт, с. Білів Рівненського району - будівництво 

50 

Палац культури, с. Зоря Рівненського району - реконструкція 

300 

Житловий будинок на 28 квартир, с. Зоря Рівненського району - будівництво 

1050 

Газифікація смт Соснове Березнівського району 

350 

Газифікація с. Постійне Костопільського району 

400 

Газифікація с. Кузьмівка Сарненського району 

250 

Армійські казарми, м. Сарни - реконструкція під приміщення лікарні 

500 

Школа, с. Глинне Рокитнівського району - будівництво 

200 

Школа, с. Берестя Дубровицького району - будівництво 

300 

Центральна районна лікарня, смт Володимирець, дитяче відділення - реконструкція 

150 

Районна лікарня, смт Рокитне - будівництво 

400 

Районна лікарня, смт Володимирець, пологове та реанімаційне відділення - реконструкція 

150 

Адміністративний будинок міської ради, м. Костопіль - будівництво та придбання обладнання 

1500 

Підвідний газопровід до смт Соснове Березнівського району - будівництво 

400

Підвідний газопровід до с. Постійне Костопільського району - будівництво 

1100 

Газопровід-відвід до с. Костянтинівка Сарненського району - будівництво 

300 

Оздоровчі табори, с. Олександрія Рівненського району - реконструкція під інтернатний заклад для дітей-сиріт 

1000 

Артезіанська свердловина і водопровід до ліцею і гуртожитку, м. Корець - будівництво 

65 

Сумська область 

  

Кардіологічний центр, м. Суми - будівництво 

1950 

Обласна філармонія, м. Суми - реконструкція 

200 

Школа, с. Великій Самбір Конотопського району - будівництво 

400 

Газифікація с. Попівка Конотопського району - будівництво 

  

Загальноосвітня школа с. Тулушка Конотопського району - переобладнання топкової системи опалення на газову 

46 

Газифікація дитячого садка с. Попівка Конотопського району 

54 

Центральна районна лікарня, м. Ромни - реконструкція 

400 

Очисні споруди, м. Ромни - будівництво 

  

Очисні споруди, м. Ромни - реконструкція 

100 

Газифікація с. Андріяшівка (Горби) Роменського району 

100 

Школа, с. Берестівка Липоводолинського району - будівництво 

100 

Центральна районна лікарня, смт Недригайлів - будівництво палатного корпусу 

200 

Підвідний газопровід, с. Воскресенка Буринського району - будівництво 

  

Газопостачання с. Воскресенка Буринського району 

100 

Центральна районна лікарня, смт Велика Писарівка - будівництво 

1000 

Газопровід-відвід до с. Сіробабине Лебединського району - будівництво 

  

Підвідний газопровід до с. Сіробабине Лебединського району - будівництво 

100 

Газифікація с. Жигайлівка Тростянецького району 

  

Газопостачання житлових будинків по вул. Шкільна с. Жигайлівка Тростянецького району 

100 

Школа, с. Жигайлівка Тростянецького району - реконструкція котельні 

  

Загальноосвітня школа по вул. Шкільній с. Жигайлівка Тростянецького району - будівництво котельні 

50 

Школа, виселок Смородино Тростянецького району - реконструкція котельні 

50 

Газифікація с. Боромля Тростянецького району 

100 

Газифікація с. Набережне Тростянецького району 

  

Газопровід низького тиску по вул. Комарова с. Набережне Тростянецького району - будівництво 

50 

Газифікація с. Гребениківка Тростянецького району 

50 

Підвідний газопровід до м. Середина-Буда - будівництво 

1000 

Професійний ліцей, м. Глухів, гуртожиток - реконструкція 

200 

Будинок-інтернат для пристарілих, м. Кролевець, газифікація та переобладнання котельні 

130 

Психоневрологічний інтернат, смт Свеса Ямпільського району - будівництво підвідного газопроводу 

50 

Школа, с. Орлівка Ямпільського району - будівництво підвідного газопроводу до котельні 

50 

Школа, с. Обложки Глухівського району - реконструкція котельні з переведення на газове опалення 

70 

Водозабезпечення м. Путивль - реконструкція 

727 

Свердловина для води, с. Линове Путивльського району - реконструкція 

27 

Газопровід низького тиску до с. Зінове Путивльського району - будівництво 

46 

Газопровід низького тиску до с. Юр'єве Путивльського району - будівництво 

60 

Газифікація вулиць, м. Путивль 

25 

Очисні споруди, смт Ямпіль Ямпільського району - реконструкція 

37 

Кінотеатр "Салют", смт Ямпіль Ямпільського району - реконструкція 

80 

Школа N 1, смт Свеса Ямпільського району - реконструкція 

40 

Школа N 1, м. Дружба Ямпільського району - будівництво котельні 

60 

Підвідний газопровід до с. Орлівка Ямпільського району - будівництво 

53 

Газифікація вулиць, смт Свеса Ямпільського району 

25 

Підвідний газопровід до с. Студенок Глухівського району - будівництво 

100 

Підвідний газопровід до с. Некрасове Глухівського району - будівництво 

50 

Школа, с. Перемога Глухівського району - реконструкція котельні з переведенням на газове опалення 

70 

Школа, с. Береза Глухівського району - будівництво підвідного газопроводу 

50 

Газифікація вулиць с. Полошки Глухівського району 

20 

Газифікація вулиць с. Баничі Глухівського району 

25 

Школа N 2 та центральна районна лікарня, м. Середина-Буда - будівництво підвідного газопроводу 

205 

Школа N 6, м. Кролевець - будівництво газопроводу та котельні 

150 

Будинок дітей та юнацтва, м. Кролевець - газифікація 

50 

Школа мистецтв, м. Кролевець - газифікація 

50 

Газифікація вулиць, м. Кролевець 

50 

Школа, смт Жовтневе Білопільського району - будівництво 

450 

Аграрний університет, м. Суми, спортивний комплекс - реконструкція 

350 

Газифікація с. Шпилівка Сумського району 

30 

Школа та лікарня, с. Куянівка Білопільського району - газифікація 

15 

Газифікація с. Білани Білопільського району 

15 

Газифікація с. Річки Білопільського району 

15 

Газифікація с. Луциківка Білопільського району 

10 

Газифікація м. Білопілля 

 

Газифікація вул. Червонофлотця-Перепериці, м. Білопілля 

20 

Газифікація с. Червона Слобода Буринського району 

  

Підвідний газопровід до с. Червона Слобода Буринського району - будівництво 

25 

Газифікація с. Успенка Буринського району 

20 

Газифікація м. Буринь 

30 

Газифікація с. Терещенки Білопільського району 

100 

Школа, с. Куянівка Білопільського району - газифікація 

50 

Школа, с. Бобрик Білопільського району - газифікація 

50 

Школа N 3, м. Білопілля - реконструкція 

50 

Школа, с. Верхосулка Білопільського району - реконструкція та газифікація 

100 

Музей імені А. С. Макаренка, м. Білопілля - реконструкція 

50 

Газифікація смт Краснопілля Краснопільського району 

55 

Газифікація с. Клишки Шосткінського району 

100 

Газифікація м. Шостка 

200 

Газифікація смт Вороніж 

200 

Газифікація с. Юсупівка Краснопільського району 

15 

Паталогоанатомічний корпус лікарні, м. Конотоп - будівництво 

200 

Газифікація с. Ображіївка Шосткінського району 

100 

Газифікація с. Вирівка Конотопського району 

  

Газифікація школи, амбулаторії та сільської ради с. Вирівка Конотопського району 

100 

Газифікація с. Червоний Ранок Кролевецького району 

  

Газифікація с. Ленінське Кролевецького району 

  

Підвідний газопровід високого тиску до м. Кролевець, сіл Червоний Ранок, Ленінське, Любимове, Мутин Кролевецького району - будівництво 

150 

Газифікація м. Конотоп (район Загребелля, район КВРЗ) 

300 

Будинок-інтернат для людей похилого віку та інвалідів, смт Вороніж 

300 

Міські теплові мережі, м. Шостка - реконструкція 

1500 

Плавальний басейн, м. Шостка - реконструкція 

800 

Газифікація м. Тростянця 

200 

Газопровід-відвід до сіл Імшана і Воздвиженське Ямпільського району - будівництво 

200 

Газопровід-відвід до міст Дружба та Середина-Буда - будівництво 

200 

Газифікація с. Червоний Ранок Кролевецького району 

50 

Газифікація с. Ленінське Кролевецького району 

100 

Тернопільська область 

  

Кременецький лісотехнічний технікум, с. Білокриниця Кременецького району, тепломережі та котельня - реконструкція 

100 

Протитуберкульозний дитячий санаторій, с. Яблунів Гусятинського району - газифікація котельні 

150 

Очисні споруди, м. Бережани - будівництво 

200 

Харківська область 

  

Газифікація с. Кам'яна Яруга Чугуївського району 

100 

Газифікація с. Волохів Яр Чугуївського району 

100 

Газифікація с. Тернова Чугуївського району 

100 

Газифікація с. Базаліївка Чугуївського району 

100 

Газопровід низького тиску, с. Тополі Дворічанського району - будівництво 

60 

Школа імені Г. Семирадського, смт Печеніги - будівництво 

290 

Районна лікарня, м. Чугуїв - будівництво лікувального корпусу 

1500 

Газопровід високого тиску, смт Великий Бурлук - смт Приколотне Великобурлуцького району - будівництво 

200 

Газифікація с. Старий Салтів Вовчанського району 

200 

Центральна районна лікарня, смт Дворічна, хірургічне відділення - розроблення проектно-кошторисної документації та реконструкція 

300 

Газифікація смт Печеніги, сіл Артемівка, Мартова, Новий Бурлук Печенізького району 

300 

Птахоферма, с. Жовтневе Вовчанського району - реконструкція 

2400 

Дитяча міська клінічна лікарня N 16, м. Харків - будівництво неврологічного відділення 

350 

Дитяча поліклініка Ленінського району (друга черга), м. Харків - будівництво 

1150 

Центральна районна лікарня, м. Богодухів - будівництво 

500 

Газопровід на ділянці м. Добропілля - смт Старий Мерчик Валківського району - будівництво 

200 

Школа, с. Писарівка Золочівського району - будівництво 

200 

Газопровід на ділянці до с. Лютівка Золочівського району - будівництво 

200 

Газопровід на ділянці до м. Коломак - будівництво 

 

Школа, с. Старовірівка Нововодолазького району - будівництво 

200 

Діагностичний центр міської клінічної лікарні N 11, м. Харків - будівництво 

 

Міська клінічна лікарня N 11, м. Харків - придбання медичного обладнання 

300

Діагностичний центр міської поліклініки N 19 (пологовий будинок), м. Харків - будівництво 

 

Міська поліклініка N 19 (пологовий будинок), м. Харків - придбання медичного обладнання 

211 

Діагностичний центр міської дитячої поліклініки N 1, м. Харків - будівництво 

 

Міська клінічна лікарня N 13, м. Харків - придбання медичного обладнання 

300 

Діагностичний центр міського пологового будинку N 7, м. Харків - будівництво 

  

Діагностичний центр міського пологового будинку N 7, м. Харків - будівництво 

  

Міський пологовий будинок N 7, м. Харків - придбання медичного обладнання 

123

Житловий будинок по вул. Ромашкіна, 8а, м. Харків - будівництво 

300 

Будинок Управління виправної колонії N 112, м. Харків - будівництво 

 

Міська дитяча клінічна лікарня N 24, м. Харків - придбання медичного обладнання 

66

Дороги по вул. Тернопільській та вул. Морозова, м. Харків - будівництво 

200 

Школа N 68, м. Харків - будівництво 

  

Школа N 66, м. Харків - будівництво 

  

Школа N 48, м. Харків - будівництво 

  

Колегіум, смт Пісочин Харківського району - будівництво 

900 

Газифікація с. Борова Зміївського району 

300 

Газифікація с. Скрипаї Зміївського району 

120 

Газифікація м. Люботин Харківського району 

180 

Дороги та вуличне освітлення у Московському, Фрунзенському та Комінтернівському районах, м. Харків - реконструкція 

  

Дороги та вуличне освітлення у Московському районі, м. Харків - реконструкція 

300 

Дороги та вуличне освітлення у Фрунзенському районі, м. Харків - реконструкція 

300 

Дороги та вуличне освітлення у Комінтернівському районі, м. Харків - реконструкція 

200 

Харківський професійно-поліграфічний ліцей (професійно-технічне училище N 26), м. Харків - будівництво 

  

Харківський професійно-поліграфічний ліцей (професійно-технічне училище N 26), м. Харків - будівництво, коригування проектно-кошторисної документації 

700 

Центр з обслуговування одиноких та непрацездатних громадян (реконструкція) та створення центру реабілітації інвалідів, м. Харків 

610 

Дороги у Московському районі, м. Харків - реконструкція 

500 

Вуличне освітлення у Московському районі, м. Харків - реконструкція 

100 

Дитяча поліклініка N 13, м. Харків - створення дитячої бактеріологічної лабораторії 

290 

Дороги у Жовтневому і Ленінському районах, м. Харків - реконструкція 

  

Дороги та вуличне освітлення у Жовтневому районі, м. Харків - реконструкція 

200 

Вуличне освітлення у Жовтневому і Ленінському районах, м. Харків - реконструкція 

   

Дороги та вуличне освітлення у Ленінському районі, м. Харків - реконструкція 

200 

Дитяча поліклініка Ленінського району, м. Харків 

  

Водопровідні мережі по вул. Академіка Проскури, м. Харків - реконструкція 

1100 

Будинок школяра, смт Зачепилівка - реконструкція 

130 

Газифікація с. Кочетівка Зачепилівського району 

100 

Газифікація с. Лозова Кегичівського району 

200 

Мулові майданчики очисних споруд, м. Красноград - реконструкція 

100 

Газифікація с. Веселе Лозівського району 

200 

Районний будинок культури, смт Сахновщина - реконструкція котельні з переведенням на газ 

170 

Газифікація смт Сахновщина 

200 

Будинок культури, м. Лозова - реконструкція 

150 

Мережі зовнішнього освітлення, м. Лозова - реконструкція 

150 

Газифікація с. Хлібне (район м. Лозова) 

100 

Газифікація смт Савинці Балаклійського району 

180 

Школа, с. Бригадирівка Балаклійського району - газифікація 

95 

Школа, с. Слабунівка Балаклійського району - газифікація 

30 

Школа, с-ще Крючки Балаклійського району - газифікація 

45 

Газифікація м. Барвінкове 

100 

Газифікація с. Олексіївка Близнюківського району 

100 

Газифікація смт Близнюки 

100 

Газифікація с. Надеждине Близнюківського району 

100 

Газифікація смт Первомайський 

200 

Газифікація с. Верхня Орілька Первомайського району 

100 

Газифікація с. Максимівка Первомайського району 

100 

Водопостачання с. Довгалівка Балаклійського району 

150 

Водопостачання м. Барвінкове 

100 

Водопостачання с. Іванівка Барвінківського району 

100 

Школа N 5, м. Харків - розроблення проектно-кошторисної документації та реконструкція плавального басейну 

1200 

Автомобільні шляхи у Київському районі, м. Харків - реконструкція 

200 

Лінії електропередачі у Київському районі м. Харкова - реконструкція 

  

Вуличне освітлення у Київському районі м. Харкова - реконструкція 

100 

Палац спорту "Смена" по вул. Луї Пастера, м. Харків - реконструкція 

 

Дорога по вул. Велика Кільцева, м. Харків - реконструкція 

530 

Реконструкція вул. Зубарєва, м. Харків 

470 

Метрополітен, м. Харків - ділянка від станції "Наукова" до станції "23-го серпня" 

1000 

Дороги у Дзержинському районі, м. Харків - реконструкція 

400 

Вуличне освітлення у Дзержинському районі м. Харкова - реконструкція 

100 

Харківський національний університет імені В. Н. Каразіна - реконструкція головного корпусу 

2600 

Газифікація с. Кучерівка Куп'янського району 

50 

Газифікація с. Московка Куп'янського району 

50 

Газифікація с. Просянка Куп'янського району 

100 

Газифікація с. Глушківка Куп'янського району 

  

Газифікація с-ща Грушівка Куп'янського району 

50 

Газифікація с. Курилівка Куп'янського району 

50 

Газифікація с. Підлиман Борівського району 

100 

Газифікація с. Піски-Радьківські Борівського району 

100 

Газопостачання с. Безмятежне Шевченківського району 

50 

Газопостачання с. Богодарівка Шевченківського району 

50 

Газопостачання смт Шевченкове 

50 

Газопостачання с. Червоний Оскіл Ізюмського району 

100 

Газифікація м. Ізюм по вул. Харківській та вул. Першотравневій 

100 

Клуб, с. Капитолівка Ізюмського району - будівництво 

100 

Школа, с. Чистоводівка Ізюмського району, спортивний зал - будівництво 

100 

Центральна районна лікарня, м. Ізюм, клінічна лабораторія - будівництво 

100 

Професійний аграрний ліцей, смт Шевченкове, головний корпус - реконструкція 

150 

Пішохідний міст через р. Сіверський Донець, м. Ізюм - будівництво 

200 

Газифікація с. Черкаські Тишки Харківського району 

200 

Полігон твердих відходів, м. Дергачі - будівництво 

300 

Районна лікарня, м. Дергачі - будівництво 

 

Артезіанські свердловини для водопостачання с. Тернова Харківського району - будівництво 

  

Артезіанська свердловина для водопостачання с. Тернова Харківського району - проектування та будівництво 

60 

Водопровідна мережа, с. Тернова Харківського району - реконструкція 

40 

Чугуїво-Бабчанський лісний технікум, смт Кочеток Чугуївського району, тепломережі та котельня - реконструкція 

100 

Український науково-дослідний інститут лісового господарства і агролісомеліорації імені Г. М. Висоцького, м. Харків, науково-лабораторний корпус - реконструкція 

100 

Об'єднання "Укрлісозахист", смт Покотилівка Харківського району, лабораторія - реконструкція 

100 

Школа, смт Бабаї Харківського району - будівництво 

  

Школа, смт Бабаї Харківського району - проектування та будівництво 

300 

Лікарня, с. Липці Харківського району - будівництво 

300 

Районна лікарня, м. Дергачі - реконструкція 

300

Газифікація смт Коломак

200

Житловий будинок по вул. Миру, 16, м. Харків - реконструкція 

115,8 

Житловий будинок по вул. Миру, 28, м. Харків - реконструкція 

50,8 

Житловий будинок по вул. Соколова, 23, м. Харків - реконструкція 

95,3 

Житловий будинок по вул. Соколова, 29, м. Харків - реконструкція 

100 

Житловий будинок по вул. 2-ї П'ятирічки, 11, м. Харків - реконструкція 

138,1 

Загальноосвітня школа, с. Протопопівка Балаклійського району - газифікація 

100 

Херсонська область 

  

Газифікація населених пунктів Антоновка та Кіндійки Дніпровського району м. Херсона 

1500 

Обласний онкологічний диспансер, м. Херсон (пусковий комплекс) - добудова 

900 

Газифікація с. Нафтогавань Комсомольського району м. Херсона 

350 

Амбулаторія, с-ще Радянське Білозерського району - будівництво 

130 

Водозабезпечення с. Токарівка Білозерського району - реконструкція 

75 

Газифікація с. Федорівка Білозерського району 

35 

Газифікація с. Олександрівка Білозерського району 

10 

Газифікація сіл Тавричанка, Солідарне Каховського району 

300 

Районна лікарня, м. Берислав - будівництво 

1500 

Школа N 5, м. Каховка - будівництво 

400 

Газифікація с. Любимівка Каховського району 

150 

Газопровід-відвід до с. Роздольне Каховського району - будівництво 

200 

Газифікація с. Коробки Каховського району 

50 

Очисні споруди, с. Роздольне Каховського району - будівництво 

50 

Газифікація с-ща Радгоспне Скадовського району з будівництвом автоматичної газорозподільчої станції 

250 

Берегоукріплення с. Любимівка Каховського району 

100 

Газифікація с. Нова Збур'ївка Голопристанського району 

  

Газифікація туберкульозної лікарні, с. Нова Збур'ївка Голопристанського району 

200 

Розподільчі газові мережі, с-ще Ювілейне Цюрупинського району - будівництво 

100 

Газифікація м. Генічеська 

200 

Центральна районна лікарня, смт Горностаївка - будівництво 

150 

Водопостачання смт Іванівка - реконструкція 

200 

Газифікація смт Каланчак (вулиці Тарана та Левицького) 

200 

Водопровідні мережі, смт Нижні Сірогози - реконструкція 

200 

Спеціальне професійно-технічне училище N 30, загальноосвітня та музична школи, смт Чаплинка - будівництво міні-котелень 

200 

Каналізаційна система, смт Новотроїцьке - реконструкція 

150 

Гуртожиток по вул. Букіна, 68, м. Нова Каховка - реконструкція під житловий будинок 

300 

Хмельницька область 

  

Газифікація с. Калюсик Віньковецького району 

50 

Газифікація с. Женишківці Віньковецького району 

100 

Газифікація с. Грим'ячка Віньковецького району 

100 

Газифікація с. Яблунівка Деражнянського району 

50 

Газифікація котельні, м. Деражня 

80 

Газифікація с. Пирогівці Хмельницького району 

  

Газифікація с-ща Богданівці Хмельницького району 

50 

Газифікація с. Залісся Старосинявського району 

50 

Газифікація с. Пилява Старосинявського району 

40 

Газифікація с. Івки Старосинявського району 

50 

Загальноосвітня школа с. Нова Синявка Старосинявського району - будівництво 

350 

Газифікація с. Боднарівка Ярмолинецького району 

120 

Газифікація с. Волудринці Ярмолинецького району 

30 

Газифікація с. Кадиївка Ярмолинецького району 

30 

Газифікація с. Москалівка Ярмолинецького району 

30 

Лікарня, смт Віньківці - реконструкція 

  

Поліклініка, смт Віньківці - будівництво 

370 

Центральна районна лікарня, м. Шепетівка, дитяча поліклініка - будівництво 

550 

Школа N 9, м. Славута - будівництво 

700 

Котельня, смт Понінка Полонського району - будівництво 

450 

Школа, смт Гриців Шепетівського району - будівництво 

1000 

Модульна котельня, м. Шепетівка - будівництво 

500 

Школа, с. Буртин Полонського району - будівництво 

300 

Підвідний газопровід до с. Кам'янка Славутського району - будівництво 

95 

Підвідний газопровід до с. Варварівка Славутського району - будівництво 

310 

Підвідний газопровід до сіл Хоровець та Пашуки Славутського району - будівництво 

300 

Підвідний газопровід до с. Красностав Славутського району - будівництво 

10 

Підвідний газопровід до с. Гориця Славутського району - будівництво 

95 

Підвідний газопровід до с. Хвощівка Славутського району - будівництво 

90 

Підвідний газопровід до с. Малий Правутин Славутського району - будівництво 

100 

Обласний центр реабілітації, м. Городок - будівництво 

100 

Станція другого підйому води, м. Городок - будівництво 

100 

Підвідний газопровід с. Олександрівка - смт Сатанів (санаторій "Товтри") Городоцького району - будівництво 

250 

Газифікація с. Кузьмин Городоцького району 

140 

Школа, с. Заставля Дунаєвецького району - будівництво 

260 

Підвідний газопровід до с. Петрівське Дунаєвецького району - будівництво 

40 

Підвідний газопровід до с. Рахнівка Дунаєвецького району - будівництво 

60 

Підвідний газопровід до с. Чечельник Дунаєвецького району - будівництво 

40 

Підвідний газопровід до с. Хропотова Чемеровецького району - будівництво 

40 

Підвідний газопровід до с. Кутківці Чемеровецького району - будівництво 

35 

Підвідний газопровід до сіл Степанівка, Кормильча, Кочубеїв, Красноставці, Жердя Чемеровецького району - будівництво 

150 

Підвідний газопровід до с. Слобідка-Смортицька Чемеровецького району - будівництво 

135 

Підвідний газопровід до с. Глібів Новоушицького району - будівництво 

150 

Міська котельня, м. Полонне - будівництво 

350 

Міська станція водопостачання, м. Полонне - будівництво 

400 

Центральний газопровід та газорозподільча станція до с. Новоселиця Полонського району - будівництво 

250 

Школа, с. Кузьмин Красилівського району - будівництво 

350 

Газопровід до с. Западинці Красилівського району - будівництво 

50 

Лікарня, м. Старокостянтинів - добудова 

100 

Школа N 3, м. Старокостянтинів - добудова 

100 

Школа N 6, м. Старокостянтинів - реконструкція 

100 

Школа, с. Подільське Кам'янець-Подільського району - будівництво 

460 

Газопостачання с. Смотрич Кам'янець-Подільського району 

50 

Газопостачання с. Зіньківці Кам'янець-Подільського району 

  

Газопровід до с. Зіньківці Кам'янець-Подільського району - будівництво 

70 

Газопровід до с. Пудлівці Кам'янець-Подільського району - будівництво 

260 

Газопостачання с. Устя Кам'янець-Подільського району 

100 

Газопостачання с. Вербка Кам'янець-Подільського району 

40 

Газопровід до с. Каскада Новоушицького району - будівництво 

50 

Газопровід с. Івашківці - с. Песець Новоушицького району - будівництво 

220 

Газопостачання с. Колибаївка Кам'янець-Подільського району 

50 

Газопровід с. Мошанець - с. Сокіл Кам'янець-Подільського району - будівництво 

  

Газопровід високого тиску до с. Сокіл Кам'янець-Подільського району - розроблення проектно-кошторисної документації 

200 

Шляхопровід, м. Хмельницький - будівництво 

300 

Тролейбусна лінія, м. Хмельницький, двохагрегатна тягова підстанція N 14 - будівництво 

  

Двохагрегатна тягова підстанція N 14 тролейбусної лінії по вул. Озерній, 6, м. Хмельницький - будівництво 

400 

Обласна лікарня, м. Хмельницький - реконструкція 

50 

Лазня виробничо-комунального підприємства "Лебідь", м. Хмельницький - реконструкція 

  

Фельштинський переїзд, м. Хмельницький - облаштування 

350 

Музичне училище, м. Хмельницький - реконструкція 

  

Навчальний центр підготовки працівників УВС, м. Хмельницький - будівництво 

100 

Стадіон по вул. Кармелюка, м. Хмельницький - будівництво 

200 

Стадіон по вул. Проскурівській, 81, м. Хмельницький - реконструкція 

100 

Школа, м. Ямпіль - реконструкція і газифікація 

90 

Водозабір, смт Білогір'я - будівництво 

90 

Районна поліклініка, м. Волочиськ - будівництво 

100 

Школа, с. Радошівка Ізяславського району - газифікація 

150 

Школа, с. Васьківці Ізяславського району - газифікація 

180 

Школа, с. Гвардійське Хмельницького району - газифікація 

50 

Школа, смт Чорний Острів Хмельницького району - газифікація 

50 

Підвідний газопровід до с. Соломна Волочиського району - будівництво 

70 

Підвідний газопровід до с. Криштопівка Волочиського району - будівництво 

100 

Підвідний газопровід до с. В'язовець Білогірського району - будівництво 

90 

Підвідний газопровід до с. Миклаші Білогірського району - будівництво 

40 

Підвідний газопровід до с. Довгалівка Білогірського району - будівництво 

40 

Підвідний газопровід до с. Хорошів Білогірського району - будівництво 

40 

Підвідний газопровід до с. Рідкодуби Хмельницького району - будівництво 

90 

Підвідний газопровід до с. Шибена Теофіпольського району - будівництво 

80 

Підвідний газопровід до с. Малий Лазучин Теофіпольського району - будівництво 

80 

Підвідний газопровід до с. Єлизаветпіль Теофіпольського району - будівництво 

80 

Підвідний газопровід до с. Немиринці Теофіпольського району - будівництво 

80 

Поліклініка, смт Віньківці - будівництво 

200 

Водозабір, м. Шепетівка - реконструкція 

400 

Водопровід, м. Хмельницький - реконструкція 

400 

Водогін від с. Чернелівка Красилівського району до м. Хмельницького - будівництво 

1000 

Загальноосвітня школа, смт Меджибіж Летичівського району - реконструкція 

160 

Черкаська область 

  

Державний педагогічний університет, м. Умань, плавальний басейн - будівництво 

850 

Школа I - III ступеня, с. Кочубеївка Уманського району - реконструкція 

200 

Підвідний газопровід Галаганівка - Рацеве (через селище Орбіта) Чигиринського району - будівництво 

350 

Газопровід високого тиску від вул. Ленінградської до вул. Орлова, м. Сміла - будівництво 

550 

Газопровід с. Мала Смілянка - с. Куцівка Смілянського району - будівництво 

160 

Школи N 1 та 4, м. Кам'янка, міні-котельні - будівництво 

  

Газова котельня шкіл N 1 та 4, м. Кам'янка - будівництво 

65 

Газифікація сіл Березняки, Ковалиха, Теклине Смілянського району 

150 

Газифікація сіл Грушківка, Жаботин, Лубенці, Райгород, Лебедівка Кам'янського району 

Підвідний газопровід до с. Грушківка Кам'янського району - будівництво 

100 

Підвідний газопровід до с. Райгород Кам'янського району - будівництво 

90 

Підвідний газопровід до с. Жаботин Кам'янського району - будівництво 

25 

Газифікація вул. Шевченка м. Кам'янка 

10 

Газифікація сіл Нова Гребля, Червоний Кут Жашківського району 

240 

Газифікація с. Баштечки Жашківського району 

15 

Газифікація с. Нагірна Жашківського району 

45 

Газифікація с. Безпечна Жашківського району 

100 

Газифікація сіл Будище, Моринці, Шевченкове Звенигородського району 

600 

Газифікація сіл Паланочка, Роги Маньківського району 

  

Газифікація сіл Роги, Подібна Маньківського району 

300 

Газифікація сіл Заліське, Лісове, Онопріївка, Кобринове Тальнівського району 

300 

Газифікація смт Єрки Катеринопільського району 

200 

Газифікація об'єктів соціальної сфери, с. Вікнине Катеринопільського району 

  

Газові мережі до с. Вікнине Катеринопільського району - будівництво 

100 

Газові мережі та газифікація школи-інтернату, с. Кропивна Золотоніського району 

120 

Газопровід до с. Чапаєвка Золотоніського району - будівництво 

100 

Газопровід до с. Чернещина Золотоніського району - будівництво 

25 

Газопровід до с-ща Дібрівка Золотоніського району - будівництво 

25 

Газифікація смт Драбів 

120 

Газифікація с. Павлівщина Драбівського району 

20 

Газопровід до с. Демки Драбівського району - будівництво 

100 

Газопровід до с. Ліпляве Канівського району - будівництво 

460 

Газопровід до с. Беркозівка Канівського району - будівництво 

180 

Газопровід до с. Іркліїв Чорнобаївського району - будівництво 

300 

Школа, с. Велика Бурімка Чорнобаївського району - газифікація 

50 

Газифікація сіл Литвинівка, Житники, Пугачівка Жашківського району 

700 

Головний каналізаційний колектор з насосною станцією, м. Черкаси - будівництво 

1250 

Обласна філармонія, м. Черкаси - реконструкція 

100 

Обласний кардіологічний диспансер, м. Черкаси - реконструкція 

 

Районна лікарня, м. Городище - будівництво хірургічного відділення 

250 

Підвідний газопровід до с. Стецівка Звенигородського району - будівництво 

50 

Газифікація смт Юрківка Звенигородського району 

50 

Газифікація житлових будинків м. Ватутіне та с. Скаливатка Звенигородського району 

100 

Районна лікарня, м. Шпола - будівництво пологового відділення (перша черга) 

300 

Газифікація сіл Петрівська Гута, Журжинці Лисянського району 

100 

Боярська дільнича лікарня Лисянського району - реконструкція 

30 

Міська лікарня, м. Ватутіне - будівництво газової котельні 

70 

Магістральний газопровід до с. Гарбузин Корсунь-Шевченківського району - будівництво 

100 

Обласний пансіонат ветеранів війни та праці, м. Черкаси - будівництво 

50 

Школа, смт Юрківка Звенигородського району - газифікація котельні 

50 

Школа, с. Стецівка Звенигородського району - газифікація котельні 

50 

Дитяча установа, с. Чаплинка Лисянського району - реконструкція під школу 

150 

Школа, м. Черкаси - реконструкція приміщення під обласний кардіологічний диспансер 

 

Обласний кардіологічний центр, м. Черкаси - реконструкція 

300 

Газопровід м. Умань - с. Ладижинка Уманського району - розроблення проектно-кошторисної документації та будівництво 

  

Газопровід від м. Умані до с. Улянівка Маньківського району (у межах Уманського району) - розроблення проектно-кошторисної документації 

   

Водопровід по вул. Деревянка, м. Черкаси - будівництво 

 

Водопровід по вул. Дерев'янка, м. Умань - будівництво 

100 

Водомережі по вул. Суворова, м. Умань - будівництво 

15 

Газифікація с. Оксанина Уманського району 

60 

Газифікація с. Пугачівка Уманського району 

44 

Газифікація с. Талалаївка Христинівського району 

30 

Газифікація с. Велика Севастянівка Христинівського району 

71 

Газифікація с. Углуватка Христинівського району 

50 

Газифікація с. Христинівка Христинівського району 

22 

Газифікація с. Сичівка Христинівського району 

100 

Газопровід, с. Матвіїха Монастирищенського району - будівництво 

25 

Медичний пункт, с. Бачкурине Монастирищенського району - газифікація 

11 

Вуличні газопроводи, с. Паланка Уманського району - будівництво 

30 

Газифікація смт Верхнячка Христинівського району 

52 

Газифікація с. Шукайвода Христинівського району 

45 

Газифікація с. Ягубець Христинівського району 

180 

Газопровід м. Монастирище - с. Коритня Монастирищенського району - будівництво 

40 

Газифікація сіл Аврамівка, Летицівка Монастирищенського району 

50 

Газифікація с. Попудня Монастирищенського району 

40 

Газифікація сіл Княжа Криниця, Новосілка Монастирищенського району 

60 

Тепломережі по вул. Жовтневої Революції, м. Умань - будівництво 

70 

Газифікація с. Івахни Монастирищенського району 

45 

Водозабезпечення с. Старі Бабани Уманського району - реконструкція 

10 

Школа N 1, смт Верхнячка Христинівського району - реконструкція спортивного залу 

10 

Вуличні газопроводи, м. Монастирище - будівництво 

80 

Газопровід с. Шарнопіль - с. Зарубинці Монастирищенського району - будівництво 

65 

Газифікація с. Зюбриха Монастирищенського району 

45 

Газифікація сіл Халаїдове, Дібрівка Монастирищенського району 

50 

Школа, с. Дубіївка Черкаського району - будівництво 

400 

Газифікація об'єктів, с. Свидівок Черкаського району 

100 

Районна лікарня, м. Канів, інфекційне відділення - реконструкція 

  

Музей народно-декоративного мистецтва, м. Канів - реконструкція 

150 

Історичний музей, м. Канів - реконструкція 

100 

Школа, с. Яблунів Канівського району - реконструкція 

50 

Дільнича лікарня, с. Межиріч Канівського району - газифікація 

100 

Дошкільний заклад, с. Межиріч Канівського району - газифікація 

100 

Центральна районна лікарня, с. Червона Слобода Черкаського району - будівництво 

500 

Школа, с. Шевченкове Звенигородського району - будівництво 

1700 

Лікарня, с. Боярка Лисянського району - будівництво 

300

Загальноосвітня школа, с. Чаплинка Лисянського району - реконструкція 

1050

Школа, с. Баштечки Жашківського району - будівництво 

  

Школа, с. Баштечки Жашківського району - реконструкція 

300 

Житловий будинок для сімей з дітьми-інвалідами, м. Черкаси - будівництво 

150 

Газопровід м. Умань - с. Ладижинка Уманського району - розроблення проектно-кошторисної документації 

100

Газифікація с. Чаплинка Лисянського району 

100 

Газифікація с. Боярка Лисянського району 

100 

Підвідний газопровід від с. Іваньки до с. Крачківка Маньківського району - будівництво 

325 

Інфекційне відділення районної лікарні, м. Канів - реконструкція 

250 

Дитячий садок "Колобок", м. Монастирище - газифікація 

30 

Газифікація с. Сорокотяга Жашківського району 

100 

Чернівецька область 

  

Газопровід до смт Глибока - будівництво 

600 

Школа-гімназія, м. Новоселиця - будівництво 

400 

Районна лікарня, м. Герца - будівництво 

300 

Газифікація с. Мелодія Глибоцького району - будівництво 

50 

Школа-гімназія, смт Красноїльськ Сторожинецького району - будівництво 

150 

Поліклініка, м. Сокиряни - будівництво 

200 

Школа, с. Білоусівка Сокирянського району - будівництво 

100 

Газифікація с. Шишківці Сокирянського району 

30 

Газифікація с. Вашківці Сокирянського району 

30 

Газифікація с. Білоусівка Сокирянського району 

30 

Газифікація с. Михалкове Сокирянського району 

30 

Газифікація с. Ломачинці Сокирянського району 

30 

Школа, с. Грушівці Кельменецького району - будівництво 

100 

Газифікація с. Іванівці Кельменецького району 

40 

Газифікація с. Грушівці Кельменецького району 

40 

Газифікація с. Ленківці Кельменецького району 

40 

Газифікація с. Дністрівка Кельменецького району 

40 

Газифікація с. Росошани Кельменецького району 

40 

Терапевтичний корпус, с. Вікно Заставнівського району - будівництво 

80 

Амбулаторія, с. Кадубівці Заставнівського району - будівництво 

30 

Газифікація сіл Ржавинці, Добринівці Заставнівського району 

50 

Газифікація с. Дорошівці Заставнівського району 

20 

Газифікація сіл Васловівці, Малий Кучурів Заставнівського району 

55 

Газифікація с. Данківці Хотинського району 

200 

Газифікація с. Прилипче Заставнівського району 

30 

Житловий будинок, м. Заставна - будівництво 

100 

Школа, с. Грозинці Хотинського району - будівництво 

100 

Районна лікарня, м. Хотин, господарський корпус - будівництво 

50 

Газопровід до с. Анадоли Хотинського району - будівництво 

15 

Газопровід до с. Керстенці Хотинського району - будівництво 

15 

Газопровід до с. Клішківці Хотинського району - будівництво 

20 

Газопровід с. Грозинці - с. Бочківці - с. Ширівці - с. Малинці Хотинського району - будівництво 

290 

Газопровід до с. Пашківці Хотинського району - будівництво 

10 

Газопровід до сіл Ярівка, Крутеньки, Білівці Хотинського району - будівництво 

20 

Газопровід до сіл Рукшин, Чепоноси, Пригородок, Орестівка Хотинського району - будівництво 

25 

Газопровід до с. Круглик Хотинського району - будівництво 

10 

Газопровід до с. Ставчани Хотинського району - будівництво 

10 

Газопровід до с. Каплівка Хотинського району - будівництво 

10 

Школа - дитячий садок, с. Орестівка Хотинського району - будівництво 

10 

Протизсувні роботи (вулиці Одеська та А. Барбюса), м. Чернівці 

2800 

Підвідний газопровід до сіл Малятинці, Хлівище і Гаврилівці Кіцманського району - будівництво 

150 

Газифікація с. Коритне Вижницького району 

50 

Амбулаторія, с. Брусниця Кіцманського району - добудова 

105 

Чернігівська область 

  

Міжгосподарський санаторій "Десна", с. Ладинка Чернігівського району - будівництво свердловин для мінеральної води 

450 

Газопровід, с. Голінка Бахмацького району - будівництво 

1500 

Газифікація с. Сираї Козелецького району 

1500 

Міська каналізація, м. Чернігів, напірний колектор (перша черга) - будівництво 

3000 

Газифікація с. Дмитрівка Менського району 

100 

Газифікація с. Ліски Менського району 

100 

Газифікація с. Семенівка Менського району 

100 

Газифікація дитячого садка, смт Березна Менського району 

25 

Газифікація с. Кіпті Козелецького району 

100 

Остерська міська рада Козелецького району - газифікація адміністративного приміщення 

75 

Газифікація с. Атюша Коропського району 

50 

Газифікація с. Вишеньки Коропського району 

200 

Газифікація смт Понорниця Коропського району 

120 

Школа, с. Вишеньки Коропського району - реконструкція 

45 

Школа-інтернат, с. Черешеньки Коропського району - газифікація 

300 

Будинок культури, с. Савинки Корюківського району - газифікація 

50 

Лікарня, смт Холми Корюківського району - газифікація 

50 

Газифікація м. Мена 

70 

Школа N 2, м. Новгород-Сіверський - газифікація 

100 

Газифікація м. Семенівка 

100 

Школа, с. Машеве Семенівського району - реконструкція 

185 

Фельдшерсько-акушерський пункт, с. Тимоновичі Семенівського району - будівництво 

28 

Кінотеатр імені О. Довженка, смт Сосниця - реконструкція 

42 

Газифікація району "Новоселля", смт Сосниця 

130 

Газорозподільча станція, с. Петрівка Щорського району - будівництво 

130 

Газифікація с. Гвоздиківка Щорського району 

50 

Школа, с. Васьківці Срібнянського району - добудова 

70 

Газифікація с. Поділ Срібнянського району 

80 

Газифікація смт Талалаївка - прокладення вуличних газопроводів 

35 

Газифікація с. Скороходове Талалаївського району - прокладення вуличних газопроводів 

42 

Підвідний газопровід до с. Понори Талалаївського району та вуличні газопроводи у с. Понори - будівництво 

24 

Дитячий садок "Сонечко", смт Талалаївка - реконструкція 

34 

Фельдшерсько-акушерський пункт, с. Українське Талалаївського району - реконструкція 

10 

Підвідний газопровід до с. Гмирянка Ічнянського району - будівництво 

180 

Підвідний газопровід до с. Бакаївка Ічнянського району - будівництво 

100 

Підвідний газопровід до с. Яблунівка Прилуцького району - будівництво 

180 

Підвідний газопровід до с. Знам'янка Прилуцького району 

50 

Центральна районна лікарня, м. Прилуки, хірургічне відділення - реконструкція 

100 

Школа N 1, смт Варва - реконструкція 

100 

Школа, с. Журавка Варвинського району - реконструкція 

100 

Житловий будинок для воїнів-афганців, м. Прилуки - будівництво 

192 

Дільнича лікарня, с. Комарівка Борзнянського району - будівництво 

700 

Газифікація смт Дмитрівка Бахмацького району 

555 

Міський будинок культури, м. Прилуки - реконструкція 

150 

Дитяча спортивна школа, м. Прилуки - реконструкція 

53 

Школа N 5 смт Носівка 

900 

Газифікація сіл Держанівка та Адамівка Носівського району 

350 

Газопостачання с. Нова Басань Бобровицького району 

500 

Загальноосвітня школа, с. Озеряни Бобровицького району - будівництво 

1500

Напірний каналізаційний трубопровід по вул. Ушинського, м. Чернігів - будівництво 

400

Водозабір та водопровідні мережі, смт Лосинівка Ніжинського району - реконструкція 

30 

Газифікація сіл Гарбузин і Єрків Козелецького району 

100 

Підвідний газопровід до с. Довжик Чернігівського району - будівництво 

100 

Підвідний газопровід до с. Глинянка Ріпкинського району - будівництво 

150 

Підвідний газопровід до с. Бурівка Городнянського району - будівництво 

200 

Школа мистецтв для обдарованих сільських дітей, смт Короп - реконструкція 

132 

м. Київ 

  

Парк культури "Наталка", об'єкти водопостачання та каналізації - будівництво 

  

Інститут нейрохірургії імені академіка А. П. Ромоданова, лікувальний корпус і поліклініка - будівництво 

500 

Школа N 130 по вул. Червоноармійській, 128 - реконструкція 

500 

Дитячий садок N 196 по вул. Крейсера "Аврори", 9а - реконструкція 

1000 

Нежитлові приміщення будинку на Тверському тупику, 10, для розміщення амбулаторії лікарів загальної практики - реконструкція 

1500 

Берегоукріплювальні та протиповеневі роботи набережної у районі Оболоні 

  

Республіканська клінічна лікарня (перша черга) на масиві "Троєщина" - будівництво 

1100 

Житлово-виробничий комплекс "Містечко інвалідів" - будівництво 

381 

Мініспортивний комплекс на просп. Перемоги, 37 - будівництво 

1900 

Київська міська лікарня N 16 по вул. Рейтарській, 22 - реконструкція корпусів 

500 

Центр дитячої та юнацької творчості по вул. Героїв Севастополя, 35 - будівництво 

1100 

Будинок для людей похилого віку по вул. Житомирській, 19б - будівництво 

  

Школа N 148 - будівництво 

750 

Банний комплекс по вул. Алма-Атинській в мікрорайоні ДВРЗ - будівництво 

750 

Національна академія наук України - реконструкція адміністративно-лабораторного корпусу 

1500 

Розробка проектно-кошторисної документації та роботи по благоустрою водойм "А" і "Б" системи відкритого водозливу у другому мікрорайоні житлового масиву Вигурівщина - Троєщина 

1500 

Інститут телекомунікацій та глобального інформаційного простору Національної академії наук України - реконструкція 

1500 

Дитячий садок житлового масиву "Позняки-9" - будівництво 

1500 

Будинок по вул. Банковій, 10 - реконструкція 

14103

Загальноосвітня школа N 107 - будівництво 

2000 

м. Севастополь 

  

Котельня бухти Камишева - реконструкція 

500 

Газопровід середнього тиску від головного газорозподільчого пункту Інкерман - будівництво 

300 

Газопровід низького тиску по вул. Менжинського - будівництво 

  

Газопровід низького тиску від газорозподільного пункту блочного по вул. Менжинського і Погорілова в Інкермані - будівництво 

200 

Газопровід середнього тиску в с-щі Октябрське - будівництво 

100 

Українська школа-колегіум - будівництво 

  

Українська школа-колегіум - проектно-пошукові роботи 

100 

Малярно-очисне виробництво ВАТ "Севастопольський морський завод" - будівництво реабілітаційно-побутового корпусу 

870 

Газопровід низького тиску, с. Хмельницьке - будівництво 

100 

Газифікація першого відділення агрофірми "Золота Балка" 

110 

Газифікація с. Чорноріччя 

90 

База олімпійської підготовки спортсменів яхт-клубу "Юг" - будівництво 

630 

Школа N 27, с. Любимівка - прибудова корпусу 

1900

(перелік із змінами, внесеними згідно з постановами
 Кабінету Міністрів України від 10.08.2004 р. N 1048,
 від 08.10.2004 р. N 1326
,
 від 06.12.2004 р. N 1620
,
 від 24.12.2004 р. N 1744
,
від 25.12.2004 р. N 1763
,
від 31.12.2004 р. N 1781)

____________

Опрос