Идет загрузка документа (5 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Некоторые вопросы Министерства охраны окружающей природной среды

КМ Украины
Постановление КМ от 20.02.2004 № 192
редакция действует с 25.05.2009

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 20 лютого 2004 р. N 192

Київ

Деякі питання Міністерства охорони навколишнього природного середовища

Із змінами і доповненнями, внесеними
 постановою Кабінету Міністрів України
 від 13 травня 2009 року N 464

На виконання Указів Президента України від 15 вересня 2003 р. N 1039 "Про заходи щодо підвищення ефективності державного управління у сфері охорони навколишнього природного середовища та використання природних ресурсів" та від 5 січня 2004 р. N 1 "Про заходи щодо посилення державного контролю у сфері охорони, захисту, використання та відтворення лісів" Кабінет Міністрів України постановляє:

1. Утворити у складі Міністерства охорони навколишнього природного середовища Державну інспекцію з контролю за охороною, захистом, використанням та відтворенням лісів як урядовий орган державного управління.

2. Пункт 2 втратив чинність

(згідно з постановою Кабінету
 Міністрів України від 13.05.2009 р. N 464)

3. Міністерству охорони навколишнього природного середовища подати у двомісячний строк Кабінетові Міністрів України проект Положення про Державну інспекцію з контролю за охороною, захистом, використанням та відтворенням лісів.

4. Міністерству фінансів здійснити в порядку, встановленому Законом України "Про Державний бюджет України на 2004 рік", передачу бюджетних призначень:

від Міністерства екології та природних ресурсів Міністерству охорони навколишнього природного середовища і Державному комітетові природних ресурсів з урахуванням зміни граничної чисельності працівників цих органів;

від Державного комітету лісового господарства Міністерству охорони навколишнього природного середовища з урахуванням зміни граничної чисельності працівників цих органів.

5. Міністерству охорони навколишнього природного середовища та Державному комітетові лісового господарства:

разом з Міністерством фінансів вирішити згідно із законодавством питання щодо передачі від Державного комітету лісового господарства бюджетних асигнувань, передбачених йому у Державному бюджеті України на 2004 рік на здійснення контролю за охороною, захистом, використанням та відтворенням лісів за КПКВ 1901060 "Ведення лісового і мисливського господарства, охорона і захист лісів у держлісфонді", Міністерству охорони навколишнього природного середовища за КПКВ 2401020 "Управління та контроль у сфері екології та природних ресурсів на регіональному рівні";

внести в тримісячний строк пропозиції щодо приведення актів Кабінету Міністрів України у відповідність із цією постановою;

привести власні нормативно-правові акти у відповідність із цією постановою.

 

Прем'єр-міністр України 

В. ЯНУКОВИЧ 

Інд. 40

 

ЗМІНИ,
що вносяться у додаток 1 до постанови Кабінету Міністрів України від 26 лютого 2000 р. N 403

Зміни втратили чинність
(згідно з постановою Кабінету Міністрів України
 від 13 травня 2009 року N 464)

____________

Опрос