Идет загрузка документа (18 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Порядка составления перечня потребителей и их оборудования, для которого должна быть установлена экологическая броня электроснабжения, и признании утратившим силу постановления Кабинета Министров Украины от 16 ноября 2002 г. N 1792

КМ Украины
Постановление КМ от 26.12.2003 № 2052
Утратил силу

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 26 грудня 2003 р. N 2052

Київ

Про затвердження Порядку складання переліку споживачів та їх обладнання, для якого має бути встановлена екологічна броня електропостачання, та визнання такою, що втратила чинність, постанови Кабінету Міністрів України від 16 листопада 2002 р. N 1792

Із змінами і доповненнями, внесеними
 
постановами Кабінету Міністрів України
 від 3 жовтня 2012 року N 897
,
 від 29 травня 2013 року N 380

Постанова втратила чинність
(згідно з постановою Кабінету Міністрів України
 від 27 грудня 2018 року N 1209)

Відповідно до статті 20 Закону України "Про електроенергетику" Кабінет Міністрів України ПОСТАНОВЛЯЄ:

1. Затвердити Порядок складання переліку споживачів та їх обладнання, для якого має бути встановлена екологічна броня електропостачання (додається).

2. Раді міністрів Автономної Республіки Крим, обласним, Київській та Севастопольській міським державним адміністраціям затвердити у місячний строк відповідні переліки споживачів та їх обладнання, для якого має бути встановлена екологічна броня електропостачання.

3. Міністерству фінансів разом з Міністерством з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи, Державним казначейством, Міністерством палива та енергетики, Національною комісією регулювання електроенергетики у місячний строк розробити та затвердити Порядок фінансування з державного бюджету екологічної броні електропостачання при несплаті або неповній оплаті за спожиту електроенергію споживачами, що мають таку броню, та рекомендувати органам місцевого самоврядування застосовувати цей Порядок для здійснення відповідних виплат з місцевих бюджетів.

4. Визнати такою, що втратила чинність, постанову Кабінету Міністрів України від 16 листопада 2002 р. N 1792 "Про фінансування обсягів споживання електроенергії підприємствами, установами та організаціями, повне відключення об'єктів яких від електричних мереж може призвести до негативних екологічних та техногенних наслідків" (Офіційний вісник України, 2002 р., N 48, ст. 2188).

 

Прем'єр-міністр України  

В. ЯНУКОВИЧ  

Інд. 37

 

ПОРЯДОК
складання переліку споживачів та їх обладнання, для якого має бути встановлена екологічна броня електропостачання

1. Цей Порядок визначає механізм складання переліку споживачів електроенергії та їх обладнання, для якого має бути встановлена екологічна броня електропостачання, з метою запобігання виникненню надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру через обмеження або припинення електропостачання.

2. До переліку споживачів електроенергії та їх обладнання, для якого має бути встановлена екологічна броня електропостачання (далі - перелік), включаються споживачі, об'єкти яких в установленому порядку включено до Державного реєстру об'єктів підвищеної небезпеки, за наявності у таких споживачів:

проектної, технічної або технологічної документації щодо віднесення струмоприймача споживача до екологічної броні електропостачання;

програми безпечного припинення електропостачання об'єктів споживача, в якій, зокрема, зазначаються особливості повної зупинки технологічного процесу (циклу виробництва);

схеми електропостачання з виділенням навантажень екологічної броні на окремі зовнішні лінії електропостачання, обладнані засобами обліку електроенергії.

(пункт 2 у редакції постанови Кабінету
 Міністрів України від 03.10.2012 р. N 897)

3. Перелік складається, переглядається та затверджується Радою міністрів Автономної Республіки Крим, обласними, Київською та Севастопольською міськими держадміністраціями за погодженням з Міненерговугіллям, Мінприроди, відповідними територіальними органами ДСНС, Держгірпромнагляду, Держенергонагляду та енергопостачальником за формою згідно з додатком.

(пункт 3 у редакції постанови Кабінету
 Міністрів України від 03.10.2012 р. N 897
,
 із змінами, внесеними згідно з постановою
 Кабінету Міністрів України від 29.05.2013 р. N 380)

4. Перелік доводиться до енергопостачальників, що здійснюють підприємницьку діяльність з постачання електроенергії за регульованим тарифом у відповідному регіоні, для погодження з відповідними споживачами величини екологічної броні електропостачання, яка має бути затверджена Держенергонаглядом.

(пункт 4 із змінами, внесеними згідно з постановою
 Кабінету Міністрів України від 03.10.2012 р. N 897)

5. Територіальні підрозділи Держенергонагляду надають Раді міністрів Автономної Республіки Крим, обласним, Київській та Севастопольській міським держадміністраціям дані щодо затверджених величин екологічної броні електропостачання споживачів електроенергії, включених до переліків.

(пункт 5 із змінами, внесеними згідно з постановою
 Кабінету Міністрів України від 03.10.2012 р. N 897)

6. Внесення змін до затверджених переліків здійснюється за поданням територіальних органів Держенергонагляду до Ради міністрів Автономної Республіки Крим, обласних, Київської та Севастопольської міських держадміністрацій на підставі звернень споживачів або енергопостачальників у разі появи в регіонах нових споживачів та їх обладнання, обмеження чи припинення електропостачання якого може призвести до виникнення надзвичайних ситуацій техногенного або природного характеру, або зміни характеру виробництва у споживачів електроенергії, включених до переліку.

(пункт 6 із змінами, внесеними згідно з постановою
 Кабінету Міністрів України від 03.10.2012 р. N 897)

7. Перелік підлягає перегляду один раз на три роки.

(Порядок доповнено пунктом 7 згідно з постановою
 Кабінету Міністрів України від 03.10.2012 р. N 897)

 

ПОГОДЖЕНО
Міненерговугілля
___ _____________ 20__ р.
Мінприроди
______________________________________
___ _____________ 20__ р.
територіальним органом ДСНС в
_______________________________________________
(найменування адміністративно-територіальної одиниці)
___ _____________ 20__ р.
територіальним управлінням Держнаглядохоронпраці в
_______________________________________________
(найменування адміністративно-територіальної одиниці)
___ _____________ 20__ р.
територіальним управлінням Держенергонагляду в
_______________________________________________
(найменування адміністративно-територіальної одиниці)
___ _____________ 20__ р.
енергопостачальником
_______________________________________
(найменування)
___ _____________ 20__ р.

ЗАТВЕРДЖЕНО
________________________
(найменування місцевого
органу виконавчої влади)
________________________
___ _____________ 20__ р.

ПЕРЕЛІК
споживачів електроенергії та їх обладнання, для якого має бути встановлена екологічна броня електропостачання в адміністративно-територіальній одиниці

(додаток у редакції постанови Кабінету
 Міністрів України від 03.10.2012 р. N 897
,
 із змінами, внесеними згідно з постановою
 Кабінету Міністрів України від 29.05.2013 р. N 380)

____________

Опрос