Идет загрузка документа (4 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в Порядок обеспечения инвалидов автомобилями

КМ Украины
Постановление КМ от 04.06.2003 № 866
Утратил силу

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 4 червня 2003 р. N 866

Київ

Про внесення змін до Порядку забезпечення інвалідів автомобілями

Постанова втратила чинність
(згідно з постановою Кабінету Міністрів України
 від 19 липня 2006 року N 999)

Кабінет Міністрів України ПОСТАНОВЛЯЄ:

1. Внести до Порядку забезпечення інвалідів автомобілями, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 8 вересня 1997 р. N 999 (Офіційний вісник України, 1997 р., число 37, с. 37; 1999 р., N 11, ст. 438, N 50, ст. 2439; 2001 р., N 6, ст. 242, N 26, ст. 1171), такі зміни:

1) у пункті 14:

абзац другий викласти у такій редакції:

"Виручка від продажу таких автомобілів з відрахуванням комісійних винагород перераховується на рахунки відділень Фонду соціального захисту інвалідів, відкриті в органах Державного казначейства в Автономній Республіці Крим, областях, містах Києві та Севастополі, і використовується на придбання автомобілів для інвалідів, оплату навчання інвалідів водінню. Зазначені кошти можуть бути також спрямовані на покриття витрат, пов'язаних з доставкою автомобілів до підприємств, що здійснюють заготівлю та переробку металобрухту, або до підприємств комісійної торгівлі, із зняттям з обліку в органах Державтоінспекції та з переобладнанням автомобілів на іншу модифікацію за висновком облМСЕК (ЦМСЕК, КМСЕК)";

друге речення абзацу п'ятого викласти у такій редакції:

"Кошти від реалізації таких автомобілів зараховуються на рахунки відділень Фонду соціального захисту інвалідів, відкриті в органах Державного казначейства в Автономній Республіці Крим, областях, містах Києві та Севастополі, та використовуються на придбання автомобілів для інвалідів і оплату навчання інвалідів водінню, якщо інше не передбачене законодавством або відповідними міжнародними договорами України";

2) у тексті Порядку слово "Втормету" замінити словами "що здійснює заготівлю та переробку металобрухту" у відповідному відмінку та числі.

2. Установити, що кошти, які надійшли до набрання чинності цією постановою на рахунки Міністерства праці та соціального захисту Автономної Республіки Крим, головних управлінь праці та соціального захисту населення обласних, Київської міської державної адміністрації і управління праці та соціального захисту населення Севастопольської міської державної адміністрації для придбання автомобілів для інвалідів, за автомобілі, здані підприємствам, що здійснюють заготівлю та переробку металобрухту, перераховуються на рахунки відділень Фонду соціального захисту інвалідів, відкриті в органах Державного казначейства за місцем знаходження.

Зазначені кошти направляються відділеннями Фонду соціального захисту інвалідів на цілі, передбачені змінами, затвердженими цією постановою, за погодженням відповідно з Міністерством праці та соціального захисту Автономної Республіки Крим, головними управліннями праці та соціального захисту населення обласних, Київської міської державної адміністрації, управлінням праці та соціального захисту населення Севастопольської міської державної адміністрації.

3. Ця постанова набирає чинності з дня її опублікування.

 

Прем'єр-міністр України 

В. ЯНУКОВИЧ 

Інд. 26

Опрос