Идет загрузка документа (6 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об учреждении академической стипендии имени В. М. Черновола студентам факультетов (институтов) журналистики высших учебных заведений

КМ Украины
Постановление КМ от 26.04.2003 № 633
редакция действует с 12.07.2004

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 26 квітня 2003 р. N 633

Київ

Про заснування академічної стипендії імені В. М. Чорновола студентам факультетів (інститутів) журналістики вищих навчальних закладів

Із змінами і доповненнями, внесеними
 постановою Кабінету Міністрів України
 від 12 липня 2004 року N 882

(У назві і тексті постанови та затвердженого нею Положення слово "стипендія" в усіх відмінках і формах числа замінено словами "академічна стипендія" у відповідному відмінку і числі згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 12 липня 2004 року N 882)

З метою вшанування пам'яті Героя України В. М. Чорновола Кабінет Міністрів України ПОСТАНОВЛЯЄ:

1. Заснувати 5 академічних стипендій імені В. М. Чорновола студентам факультетів (інститутів) журналістики вищих навчальних закладів.

2. Затвердити Положення про академічну стипендію імені В. М. Чорновола студентам факультетів (інститутів) журналістики вищих навчальних закладів, що додається.

 

Прем'єр-міністр України 

В. ЯНУКОВИЧ 

Інд. 28

 

ПОЛОЖЕННЯ
про академічну стипендію імені В. М. Чорновола студентам факультетів (інститутів) журналістики вищих навчальних закладів

1. Академічна стипендія імені В. М. Чорновола (далі - академічна стипендія) призначається студентам денної форми навчання факультетів (інститутів) журналістики державних вищих навчальних закладів (далі - вищі навчальні заклади), які найбільше відзначилися в навчальній та творчій роботі, починаючи з другого курсу.

2. Кандидати на отримання академічної стипендії висуваються вченими радами вищих навчальних закладів двічі на рік за результатами екзаменаційної сесії.

3. Вищий навчальний заклад, який висунув кандидата на здобуття академічної стипендії, надсилає протягом двох тижнів після закінчення екзаменаційної сесії МОН мотивоване подання, в якому відзначає успішність кандидата, його творчу роботу та участь у громадському житті навчального закладу, а також витяг з протоколу засідання вченої ради.

4. МОН разом з Національною спілкою журналістів здійснює відбір кандидатів на здобуття академічної стипендії і протягом двох тижнів видає наказ про призначення академічної стипендії. Порядок відбору кандидатів на здобуття академічної стипендії визначається МОН разом з Національною спілкою журналістів.

5. Академічна стипендія імені В. М. Чорновола призначається з першого числа місяця, що настає після закінчення семестрового контролю, за результатами якого студенту призначена зазначена стипендія, у межах коштів, передбачених у загальному фонді кошторисів вищих навчальних закладів на стипендіальне забезпечення. Розмір академічної стипендії імені В. М. Чорновола дорівнює 3,125 мінімальної академічної стипендії студентів вищих навчальних закладів III - IV рівня акредитації.

(пункт 5 в редакції постанови Кабінету
 Міністрів України від 12.07.2004 р. N 882)

6. Позбавлення студента академічної стипендії може бути здійснено наказом МОН за умови подання відповідного рішення вченої ради вищого навчального закладу.

____________

Опрос