Идет загрузка документа (5 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об увеличении размера стипендиального обеспечения студентов высших учебных заведений

КМ Украины
Постановление КМ от 01.04.2003 № 448
Утратил силу

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 1 квітня 2003 р. N 448

Київ

Про збільшення розміру стипендіального забезпечення студентів вищих навчальних закладів

Постанова втратила чинність
(згідно з постановою Кабінету Міністрів України
від 12 липня 2004 року N 882)

З метою посилення соціального захисту студентської молоді Кабінет Міністрів України ПОСТАНОВЛЯЄ:

1. Підвищити з 1 квітня 2003 р. розміри стипендій для студентів вищих навчальних закладів на 10 відсотків, а для студентів-інвалідів, студентів із числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, студентів із малозабезпечених сімей - на 20 відсотків.

2. Внести зміни до Порядку призначення, виплати та розмірів стипендіального забезпечення учнів, студентів, курсантів, слухачів, клінічних ординаторів, аспірантів і докторантів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 8 серпня 2001 р. N 950 (Офіційний вісник України, 2001 р., N 32, ст. 1474), що додаються.

3. Міністерству фінансів, Міністерству освіти і науки, іншим центральним органам виконавчої влади, що мають у своєму підпорядкуванні вищі навчальні заклади, під час підготовки пропозицій про внесення змін до Закону України "Про Державний бюджет України на 2003 рік" передбачити необхідні кошти для підвищення розміру стипендії для студентів вищих навчальних закладів.

 

Прем'єр-міністр України 

В. ЯНУКОВИЧ 

Інд. 28

 

ЗМІНИ,
що вносяться до Порядку призначення, виплати та розмірів стипендіального забезпечення учнів, студентів, курсантів, слухачів, клінічних ординаторів, аспірантів і докторантів

1. Пункти 9 і 19 викласти в такій редакції:

"9. Мінімальний розмір стипендії становить:

для студентів вищих навчальних закладів I - II рівнів акредитації, які навчаються за освітньо-кваліфікаційним рівнем "молодший спеціаліст" або "бакалавр" - 2,2 неоподатковуваного мінімуму доходів громадян на місяць, а для студентів, зазначених у підпунктах "в" і "г" пункту 7, - 2,4 неоподатковуваного мінімуму доходів громадян на місяць;

для студентів вищих навчальних закладів III - IV рівнів акредитації, які навчаються за освітньо-кваліфікаційним рівнем "бакалавр", "спеціаліст" або "магістр" (крім осіб, які навчаються за освітньо-професійними програмами підготовки магістрів державного управління), - 2,75 неоподатковуваного мінімуму доходів громадян на місяць, а для студентів, зазначених у підпунктах "в" і "г" пункту 7, - 3 неоподатковуваних мінімуми доходів громадян на місяць"; 

"19. За особливі успіхи у навчанні, участь у громадській, спортивній та науковій діяльності учням, студентам, курсантам за поданням стипендіальної комісії можуть призначатися персональні (іменні) стипендії у межах стипендіального фонду навчального закладу відповідно до положення, що затверджується навчальним закладом.

Розмір персональної (іменної) стипендії не повинен перевищувати:

для учнів професійно-технічних навчальних закладів - 3 неоподатковуваних мінімуми доходів громадян на місяць;

для студентів вищих навчальних закладів I - II рівнів акредитації - 3,3 неоподатковуваного мінімуму доходів громадян на місяць;

для студентів вищих навчальних закладів III - IV рівнів акредитації - 3,85 неоподатковуваного мінімуму доходів громадян на місяць".

2. Абзац перший пункту 33 викласти в такій редакції:

"33. Студентам з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, розмір стипендії збільшується на 55 відсотків".

____________

Опрос