Идет загрузка документа (4 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в постановление Кабинета Министров Украины от 12 ноября 1997 г. N 1258

КМ Украины
Постановление КМ от 31.03.2003 № 406
Утратил силу

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 31 березня 2003 р. N 406

Київ

Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 12 листопада 1997 р. N 1258

Постанова втратила чинність
 (згідно з постановою Кабінету Міністрів України
 від 18 серпня 2005 року N 753)

Кабінет Міністрів України ПОСТАНОВЛЯЄ:

Внести до постанови Кабінету Міністрів України від 12 листопада 1997 р. N 1258 "Про Координаційну раду з контролю над тютюном при Кабінеті Міністрів України" (Офіційний вісник України, 1997 р., число 46, с. 81) зміни, що додаються.

 

Прем'єр-міністр України 

В. ЯНУКОВИЧ 

Інд. 28

 

ЗМІНИ,
що вносяться до постанови Кабінету Міністрів України від 28 листопада 1997 р. N 1258

1. Пункти 3 і 4 постанови викласти у такій редакції:

"3. Установити, що до складу Координаційної ради з контролю над тютюном при Кабінеті Міністрів України входять Віце-прем'єр-міністр України, Міністр охорони здоров'я, Головний державний санітарний лікар України - перший заступник Державного секретаря Міністерства охорони здоров'я, заступник Державного секретаря Міністерства фінансів, заступник Голови Державного комітету з питань технічного регулювання та споживчої політики, представники Міністерства економіки та з питань європейської інтеграції, Міністерства аграрної політики, Міністерства освіти і науки, Міністерства внутрішніх справ, Міністерства закордонних справ, Міністерства промислової політики, Міністерства охорони здоров'я (відповідальний секретар), Державного комітету телебачення і радіомовлення, Державного комітету у справах сім'ї та молоді, Державної митної служби, Державної податкової адміністрації, а також (за згодою) представники комітетів Верховної Ради України з питань охорони здоров'я, материнства та дитинства, з питань європейської інтеграції, з питань фінансів і банківської діяльності, Національного комітету Товариства Червоного Хреста України, громадської організації "Здоров'я для всіх", Української асоціації "Рух за здоровий спосіб життя", Інформаційного центру з проблем алкоголю та наркотиків, Всеукраїнської благодійної організації "Громадська рада з соціальних проблем розвитку підростаючого покоління", Української асоціації виробників тютюнових виробів "Укртютюн".

Координаційну раду очолює голова - Віце-прем'єр-міністр України.

Заступником голови Координаційної ради є Міністр охорони здоров'я.

Персональний склад Координаційної ради затверджує Віце-прем'єр-міністр України.

4. Координаційній раді з контролю над тютюном при Кабінеті Міністрів України інформувати наприкінці кожного року Кабінет Міністрів України про здійснення заходів, спрямованих на зменшення вживання населенням тютюнових виробів".

2. У Положенні про Координаційну раду з контролю над тютюном при Кабінеті Міністрів України, затвердженому зазначеною постановою:

1) у пункті 6:

в абзаці першому слова "трьох заступників" замінити словом "заступника";

абзац другий виключити;

2) в абзаці четвертому пункту 7 слова "один із заступників" замінити словом "заступник".

____________

Опрос