Идет загрузка документа (2 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменения в Порядок создания и использования материальных резервов для предупреждения, ликвидации чрезвычайных ситуаций техногенного и природного характера и их последствий

КМ Украины
Постановление КМ от 25.10.2002 № 1591
Утратил силу

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 25 жовтня 2002 р. N 1591

Київ

Про внесення зміни до Порядку створення і використання матеріальних резервів для запобігання, ліквідації надзвичайних ситуацій техногенного і природного характеру та їх наслідків

Постанова втратила чинність
(згідно з постановою Кабінету Міністрів України
 від 30 вересня 2015 року N 775)

Кабінет Міністрів України ПОСТАНОВЛЯЄ:

Пункт 8 Порядку створення і використання матеріальних резервів для запобігання, ліквідації надзвичайних ситуацій техногенного і природного характеру та їх наслідків, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 29 березня 2001 р. N 308 (Офіційний вісник України, 2001 р., N 14, ст. 597), викласти в такій редакції:

"8. Номенклатура та обсяги резерву оперативного, відомчого і регіонального рівня погоджуються з МНС і затверджуються головою Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Номенклатура та обсяги резерву місцевого та об'єктового рівня підприємств, об'єкти яких увійшли до переліку об'єктів підвищеної небезпеки, погоджуються з постійно діючими органами управління у справах цивільної оборони і затверджуються головами комісій з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Ради міністрів Автономної Республіки Крим, обласних, Київської і Севастопольської міських держадміністрацій.

Номенклатура та обсяги резерву об'єктового рівня підприємств, об'єкти яких не увійшли до переліку об'єктів підвищеної небезпеки, погоджуються з постійно діючими органами управління у справах цивільної оборони і затверджуються головами комісій з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій районних держадміністрацій".

 

Прем'єр-міністр України 

А. КІНАХ 

Інд. 33

Опрос