Идет загрузка документа (3 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О мерах по повышению уровня пенсионного обеспечения военнослужащих, лиц начальствующего и рядового состава органов внутренних дел

КМ Украины
Постановление КМ от 25.10.2002 № 1576
Утратил силу

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 25 жовтня 2002 р. N 1576

Київ

Про заходи щодо підвищення рівня пенсійного забезпечення військовослужбовців, осіб начальницького і рядового складу органів внутрішніх справ

Із змінами і доповненнями, внесеними
 постановою Кабінету Міністрів України
 від 4 вересня 2003 року N 1402

Постанова втратила чинність з 1 жовтня 2003 року
 (згідно з постановою Кабінету Міністрів України
 від 27 серпня 2003 року N 1350)

З метою посилення соціального захисту військовослужбовців, осіб начальницького і рядового складу органів внутрішніх справ Кабінет Міністрів України ПОСТАНОВЛЯЄ:

1. Підвищити з 1 січня 2003 р. раніше призначені пенсії військовослужбовцям, особам начальницького і рядового складу органів внутрішніх справ (крім військовослужбовців строкової служби), для обчислення яких у складі грошового забезпечення немає додаткових видів грошового забезпечення (крім відсоткової надбавки за вислугу років) або їх розмір менший 10 відсотків грошового забезпечення (окладів за посадою, військовим чи спеціальним званням та відсоткової надбавки за вислугу років) шляхом врахування зазначених видів грошового забезпечення для обчислення пенсій у розмірі 10 відсотків відповідних окладів за посадою, військовим чи спеціальним званням та відсоткової надбавки за вислугу років.

2. Міністерству оборони, Адміністрації Державної прикордонної служби, Управлінню державної охорони, органам управління інших військових формувань, Службі безпеки, Міністерству внутрішніх справ, Державній податковій адміністрації, Державному департаменту з питань виконання покарань здійснити перерахунок раніше призначених пенсій військовослужбовцям, особам начальницького і рядового складу органів внутрішніх справ з урахуванням норм пункту 1 цієї постанови. 

(пункт 2 із змінами, внесеними згідно з постановою
 Кабінету Міністрів України від 04.09.2003 р. N 1402)

3. Міністерству фінансів і Міністерству праці та соціальної політики під час формування показників Державного бюджету України на 2004 та наступні роки передбачати видатки на поетапне підвищення рівня і удосконалення пенсійного забезпечення військовослужбовців, осіб начальницького і рядового складу органів внутрішніх справ.

4. Ця постанова набирає чинності з 1 січня 2003 року.

 

Прем'єр-міністр України 

А. КІНАХ 

Інд. 26

Опрос