Идет загрузка документа (2 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Некоторые вопросы повышения качества лекарственных средств

КМ Украины
Постановление КМ от 26.09.2002 № 1419
Утратил силу

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 26 вересня 2002 р. N 1419

Київ

Деякі питання підвищення якості лікарських засобів

Постанова втратила чинність
 (згідно з постановою Кабінету Міністрів України
 від 2 червня 2003 року N 789)

З метою підвищення якості лікарських засобів, створення державної системи сертифікації виробництва лікарських засобів відповідно до світових норм Кабінет Міністрів України ПОСТАНОВЛЯЄ:

1. Підпункт 12 пункту 4 Положення про Державний департамент з контролю за якістю, безпекою та виробництвом лікарських засобів і виробів медичного призначення, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 5 червня 2000 р. N 917 (Офіційний вісник України, 2000 р., N 23, ст. 960), після слів "здійснює сертифікацію" доповнити словами "виробництва лікарських засобів".

2. Міністерству охорони здоров'я, Державному департаменту з контролю за якістю, безпекою та виробництвом лікарських засобів і виробів медичного призначення у тримісячний термін розробити та затвердити:

нормативно-правові акти з питань сертифікації виробництва лікарських засобів відповідно до директив та рекомендацій Європейського Співтовариства і Всесвітньої організації охорони здоров'я;

заходи, спрямовані на створення національної системи стандартизації лікарських засобів, гармонізованої з вимогами міжнародної системи стандартизації;

заходи щодо вступу до Системи співробітництва фармацевтичних інспекцій.

 

Прем'єр-міністр України 

А. КІНАХ 

Інд. 28

Опрос