Идет загрузка документа (2 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О содействии проведению международных соревнований по автомобильному спорту в Украине

КМ Украины
Постановление КМ от 30.08.2002 № 1313
Утратил силу

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 30 серпня 2002 р. N 1313

Київ

Про сприяння проведенню міжнародних змагань з автомобільного спорту в Україні

Постанова втратила чинність
(згідно з постановою Кабінету Міністрів України
від 28 листопада 2012 року N 1081)

З метою створення належних умов для проведення міжнародних змагань з автомобільного спорту на території України Кабінет Міністрів України ПОСТАНОВЛЯЄ:

1. Дозволити Державній митній службі здійснювати митне оформлення гоночних автомобілів, номерних шин пневматичних гумових, коробок передач та двигунів до них, що ввозяться в Україну на час проведення міжнародних змагань з автомобільного спорту юридичними особами - нерезидентами тимчасово під зобов'язання про зворотне вивезення, без застосування на момент митного оформлення заходів, визначених постановою Кабінету Міністрів України від 29 березня 2002 р. N 390 "Про ввезення на митну територію України окремих видів товарів".

2. Державному комітетові з питань фізичної культури і спорту подавати щороку до 10 січня Державній митній службі план проведення міжнародних змагань з автомобільного спорту на території України, перелік гоночних автомобілів, номерних шин пневматичних гумових, коробок передач та двигунів до них, що будуть ввезені на територію України, а також інформацію про іноземних учасників цих змагань.

3. Державній митній службі забезпечити контроль за зворотним вивезенням гоночних автомобілів, номерних шин пневматичних гумових, коробок передач та двигунів до них, що ввозяться в Україну з метою проведення міжнародних змагань з автомобільного спорту.

 

Прем'єр-міністр України 

А. КІНАХ 

Інд. 28

Опрос