Идет загрузка документа (2 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О совершенствовании механизма предоставления социальной помощи

КМ Украины
Постановление КМ от 17.08.2002 № 1146
действует с 17.08.2002

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 17 серпня 2002 р. N 1146

Київ

Про вдосконалення механізму надання соціальної допомоги

Відповідно до Стратегії подолання бідності, затвердженої Указом Президента України від 15 серпня 2001 р. N 637, з метою поглиблення адресності соціальної допомоги та спрощення механізму її надання Кабінет Міністрів України ПОСТАНОВЛЯЄ:

1. Запровадити з 1 січня 2003 р. призначення всіх видів соціальної допомоги місцевими органами праці та соціального захисту населення за єдиною заявою.

2. Раді міністрів Автономної Республіки Крим, обласним, Київській і Севастопольській міським державним адміністраціям забезпечити зміцнення матеріально-технічної бази місцевих органів праці та соціального захисту населення, створення належних умов для прийому громадян, які звертаються за соціальною допомогою, та провести інформаційну компанію з висвітлення цього питання.

Рекомендувати виконавчим органам міських і районних у містах (у разі їх створення) рад провести аналогічну роботу.

3. Міністерству праці та соціальної політики:

до 1 жовтня 2002 р. затвердити форму заяви для призначення всіх видів соціальної допомоги та підготувати рекомендації щодо відповідної організації роботи місцевих органів праці та соціального захисту населення;

забезпечити створення програмного комплексу для автоматизованого опрацювання документів з питань призначення всіх видів соціальної допомоги за єдиною заявою, формування єдиної бази даних та реєстру одержувачів цієї допомоги.

4. Міністерству праці та соціальної політики, Міністерству економіки та з питань європейської інтеграції, Міністерству фінансів привести нормативно-правові акти з питань, що регулюють порядок надання всіх видів соціальної допомоги, у відповідність із цією постановою.

 

Прем'єр-міністр України 

А. КІНАХ 

Інд. 26

Опрос