Идет загрузка документа (3 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об образовании Государственной службы по охране прав на сорта растений и Украинского института экспертизы сортов растений

КМ Украины
Постановление КМ от 01.06.2002 № 714
редакция действует с 08.04.2011

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 1 червня 2002 р. N 714

Київ

Про утворення Державної служби з охорони прав на сорти рослин та Українського інституту експертизи сортів рослин

Із змінами і доповненнями, внесеними
 постановою Кабінету Міністрів України
 від 13 травня 2009 року N 464

(Одночасно з набранням чинності Указом Президента України про затвердження відповідного Положення про міністерство чи інший центральний орган виконавчої влади, якому передано повноваження урядового органу, що ліквідується, до цієї постанови будуть внесені зміни згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 28 березня 2011 року N 346)

Кабінет Міністрів України ПОСТАНОВЛЯЄ:

1. Утворити у складі Міністерства аграрної політики на базі Державної комісії по випробуванню та охороні сортів рослин, що реорганізується, Державну службу з охорони прав на сорти рослин як урядовий орган державного управління.

2. Призначити головою Державної служби з охорони прав на сорти рослин Волкодава Віктора Володимировича.

3. Міністерству аграрної політики подати в місячний термін Кабінетові Міністрів України проект Положення про Державну службу з охорони прав на сорти рослин.

4. Утворити Український інститут експертизи сортів рослин шляхом реорганізації Державного центру сертифікації, ідентифікації та якості сортів рослин Державної комісії по випробуванню та охороні сортів рослин і підпорядкувати його новоутвореній Державній службі з охорони прав на сорти рослин.

5. Пункт 5 втратив чинність

(згідно з постановою Кабінету
 Міністрів України від 13.05.2009 р. N 464)

6. Міністерству аграрної політики забезпечити фінансування Державної служби з охорони прав на сорти рослин та Українського інституту експертизи сортів рослин у межах коштів, передбачених Міністерству на відповідні цілі у Державному бюджеті України на 2002 рік.

7. Взяти до відома, що Державна служба з охорони прав на сорти рослин та Український інститут експертизи сортів рослин розміщуються по вул. Генерала Родимцева, 15, у м. Києві.

 

Прем'єр-міністр України 

А. КІНАХ 

Інд. 22

Опрос