Идет загрузка документа (5 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об итогах Всеукраинского конкурса на звание "Лучший работодатель года" за 2001 год и мерах по дальнейшему повышению его эффективности

КМ Украины
Постановление КМ от 04.04.2002 № 466
Утратил силу

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 4 квітня 2002 р. N 466

Київ

Про підсумки Всеукраїнського конкурсу на звання "Кращий роботодавець року" за 2001 рік та заходи щодо подальшого підвищення його ефективності

Постанова втратила чинність
(згідно з постановою Кабінету Міністрів України
 від 6 червня 2007 року N 802)

З метою подальшого підвищення ефективності Всеукраїнського конкурсу на звання "Кращий роботодавець року" та враховуючи підсумки його проведення у 2001 році, Кабінет Міністрів України ПОСТАНОВЛЯЄ:

1. Міністерству праці та соціальної політики, іншим центральним органам виконавчої влади, Раді міністрів Автономної Республіки Крим, обласним, Київській та Севастопольській міським державним адміністраціям здійснити організаційні заходи щодо ширшого залучення до участі в конкурсі роботодавців, перетворення його в масовий рух підприємств за створення високоефективного і високотехнологічного виробництва, організацію безпечної та безаварійної роботи, органічне поєднання цілей економічного зростання з реалізацією найважливіших завдань соціального розвитку, а також удосконалити організацію проведення конкурсу та забезпечити професійність і прозорість під час підбиття підсумків на місцевому та регіональному рівні.

2. Рекомендувати правлінням Фонду загальнообов'язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття та Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань розглянути питання про заохочення підприємств (або їх керівників) - переможців Всеукраїнського конкурсу на звання "Кращий роботодавець року" за 2002 рік та про прийняте рішення поінформувати Кабінет Міністрів України до кінця поточного року.

3. Внести до постанови Кабінету Міністрів України від 25 листопада 1999 р. N 2135 "Про проведення Всеукраїнського конкурсу на звання "Кращий роботодавець року" (Офіційний вісник України, 1999 р., N 47, ст. 2306; 2001 р., N 52, ст. 2368) зміни, що додаються.

 

Прем'єр-міністр України 

А. КІНАХ 

Інд. 26

 

ЗМІНИ,
що вносяться до постанови Кабінету Міністрів України від 25 листопада 1999 р. N 2135

1. У Положенні про порядок проведення Всеукраїнського конкурсу на звання "Кращий роботодавець року", затвердженому зазначеною постановою:

пункт 1 доповнити абзацами такого змісту:

"Підприємства - учасники конкурсу, які здійснили необхідні заходи щодо організації безпечної та безаварійної роботи, відзначаються у номінації "Кращий роботодавець року з організації безпечного ведення робіт".

Переможці конкурсу визначаються за номінаціями серед підприємств з середньообліковою чисельністю працівників: до 20 осіб; від 21 до 100 осіб; від 101 до 500 осіб; від 501 до 1000 осіб; від 1001 до 5000 осіб; понад 5000 осіб.

Незалежно від середньооблікової чисельності працівників переможці конкурсу визначаються за номінаціями "Кращий молодий роботодавець року", "Кращий роботодавець року з організації безпечного ведення робіт";

пункт 7 доповнити:

після слів "цінними подарунками" словами "грошовими винагородами";

абзацом такого змісту:

"За рішенням організаційного комітету можуть запроваджуватися спеціальні нагороди за досягнення підприємств - переможців в окремих напрямах діяльності, що впливають на поліпшення соціальної сфери".

2. У пункті 4 Положення про організаційний комітет з проведення Всеукраїнського конкурсу на звання "Кращий роботодавець року", затвердженому зазначеною постановою:

абзац восьмий доповнити словами "на загальнодержавному рівні";

доповнити пункт абзацом такого змісту:

"приймає рішення про встановлення нагород за окремими номінаціями, забезпечує їх своєчасне виготовлення".

____________

Опрос