Идет загрузка документа (3 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в Порядок проведения обязательных профилактических медицинских осмотров и выдачи личных медицинских книжек

КМ Украины
Постановление КМ от 15.02.2002 № 170
действует с 15.02.2002

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 15 лютого 2002 р. N 170

Київ

Про внесення змін до Порядку проведення обов'язкових профілактичних медичних оглядів та видачі особистих медичних книжок

Кабінет Міністрів України ПОСТАНОВЛЯЄ:

Внести до Порядку проведення обов'язкових профілактичних медичних оглядів та видачі особистих медичних книжок, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 23 травня 2001 р. N 559 "Про затвердження переліку професій, виробництв та організацій, працівники яких підлягають обов'язковим профілактичним медичним оглядам, порядку проведення цих оглядів та видачі особистих медичних книжок" (Офіційний вісник України, 2001 р., N 21, ст. 950), зміни, що додаються.

 

Прем'єр-міністр України  

А. КІНАХ 

Інд. 28

 

ЗМІНИ,
що вносяться до Порядку проведення обов'язкових профілактичних медичних оглядів та видачі особистих медичних книжок

1. Пункт 2 Порядку доповнити після другого абзацу новим абзацом третім такого змісту:

"Працівники підприємств, установ, організацій незалежно від форми власності відшкодовують вартість бланка особистої медичної книжки закладам та установам охорони здоров'я, які проводитимуть обов'язкові медичні огляди при проходженні попереднього профілактичного медичного огляду до прийняття на роботу, та у разі необхідності отримання нового бланка цієї книжки у зв'язку з його втратою, зіпсуттям або неможливістю подальшого використання чи придбавають зазначений бланк за власні кошти в організаціях, уповноважених реалізувати бланки суворої звітності".

У зв'язку з цим абзац третій вважати абзацом четвертим.

2. Пункт 6 Порядку викласти у такій редакції:

"6. Роботодавець забезпечує ведення журналу реєстрації особистих медичних книжок, де зазначаються номер, серія, дата видачі книжки, прізвище, ім'я та по батькові її власника".

3. Пункти 7 і 8 виключити.

4. У пункті 9:

абзац перший після слова "Видачу" доповнити словами "або реалізацію";

абзац третій викласти у такій редакції:

"заклади та установи охорони здоров'я, які проводитимуть обов'язкові медичні огляди".

____________

Опрос