Идет загрузка документа (8 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об учреждении стипендии Кабинета Министров Украины для выдающихся спортсменов, тренеров и деятелей физической культуры и спорта

КМ Украины
Постановление КМ от 24.01.2002 № 80
редакция действует с 19.01.2019

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 24 січня 2002 р. N 80

Київ

Про заснування стипендії Кабінету Міністрів України для видатних спортсменів, тренерів та діячів фізичної культури і спорту

Із змінами і доповненнями, внесеними
 
постановами Кабінету Міністрів України
 від 28 липня 2004 року N 977
,
 від 21 липня 2005 року N 616
,
 від 21 грудня 2011 року N 1312
,
 від 17 жовтня 2013 року N 760
,
від 16 січня 2019 року N 15

З метою відзначення досягнень видатних спортсменів, стимулювання творчої праці тренерів, діячів фізичної культури і спорту Кабінет Міністрів України ПОСТАНОВЛЯЄ:

1. Заснувати 100 стипендій Кабінету Міністрів України для видатних спортсменів, тренерів та діячів фізичної культури і спорту.

2. Затвердити Положення про стипендію Кабінету Міністрів України для видатних спортсменів, тренерів та діячів фізичної культури і спорту (додається).

3. Міністерству молоді та спорту здійснювати виплати заснованих цією постановою стипендій Кабінету Міністрів України за рахунок коштів, передбачених Міністерству в Державному бюджеті України на відповідний рік на виконання програми розвитку фізичної культури і спорту.

(пункт 3 із змінами, внесеними згідно з постановами
 Кабінету Міністрів України від 21.12.2011 р. N 1312,
 від 17.10.2013 р. N 760)

 

Прем'єр-міністр України 

А. КІНАХ 

Інд. 28

 

ПОЛОЖЕННЯ
про стипендію Кабінету Міністрів України для видатних спортсменів, тренерів та діячів фізичної культури і спорту

(У тексті Положення слова "Державний комітет з питань фізичної культури і спорту" і "Комітет" у всіх відмінках замінено відповідно словами "Міністерство освіти і науки, молоді та спорту" і "Міністерство" у відповідному відмінку згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 21 грудня 2011 року N 1312)

(У тексті Положення слова "Міністерство освіти і науки, молоді та спорту" в усіх відмінках замінено словом "Мінмолодьспорт" у відповідному відмінку згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 17 жовтня 2013 року N 760)

1. Стипендія Кабінету Міністрів України для видатних спортсменів, тренерів та діячів фізичної культури і спорту (далі - стипендія Кабінету Міністрів України) призначається громадянам України.

2. На здобуття стипендії Кабінету Міністрів України можуть бути висунуті спортсмени із складу збірних команд України та їх тренери, які зайняли 1 - 6 місця на Олімпійських іграх, 1 - 3 місця на Паралімпійських, Дефлімпійських іграх, чемпіонатах світу та Європи серед дорослих з олімпійських номерів програми, а діячі фізичної культури і спорту - за вагомий внесок у розвиток галузі.

(пункт 2 із змінами, внесеними згідно з постановою
 Кабінету Міністрів України від 21.07.2005 р. N 616)

3. Висунення кандидатів на здобуття стипендії Кабінету Міністрів України здійснюють місцеві органи виконавчої влади, національні спортивні федерації та громадські організації фізкультурно-спортивної спрямованості.

(пункт 3 із змінами, внесеними згідно з постановою
 Кабінету Міністрів України від 16.01.2019 р. N 15)

4. Для розгляду кандидатур на здобуття стипендії Кабінету Міністрів України, конкурсного відбору претендентів Мінмолодьспортом утворюється комісія. Персональний склад комісії, умови та порядок проведення конкурсу визначає Міністерство.

За результатами конкурсу комісія готує пропозиції щодо призначення стипендій Кабінету Міністрів України і подає їх Мінмолодьспорту.

5. Мінмолодьспорт подає свої рішення щодо кандидатур на одержання стипендії Кабінету Міністрів України.

6. Призначення стипендії Кабінету Міністрів України здійснюється розпорядженням Кабінету Міністрів України.

7. Стипендія Кабінету Міністрів України призначається терміном на один рік у розмірі 800 гривень кожна.

(абзац перший пункту 7 із змінами, внесеними згідно з
 постановою Кабінету Міністрів України від 28.07.2004 р. N 977)

Стипендія Кабінету Міністрів України виплачується щомісяця незалежно від розміру одержуваної заробітної плати (пенсії). Виплата проводиться за місцем основної роботи (навчання) або за місцем проживання стипендіата.

Після закінчення терміну одержання стипендії стипендіат має право на повторне висунення його кандидатури на здобуття стипендії Кабінету Міністрів України.

8. Позбавлення стипендії Кабінету Міністрів України може бути здійснено Кабінетом Міністрів України за пропозицією Мінмолодьспорту.

____________

Опрос