Идет загрузка документа (2 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О Государственном историко-культурном заповеднике "Древний Владимир" в г. Владимире-Волынском

КМ Украины
Постановление КМ от 17.11.2001 № 1509
действует с 17.11.2001

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 17 листопада 2001 р. N 1509

Київ

Про Державний історико-культурний заповідник "Стародавній Володимир" у м. Володимирі-Волинському

Враховуючи історичну, архітектурну і художню цінність комплексу пам'яток м. Володимира-Волинського, Кабінет Міністрів України ПОСТАНОВЛЯЄ:

1. Погодитися з пропозицією Волинської обласної державної адміністрації, підтриманою Державним комітетом будівництва, архітектури та житлової політики, Міністерством культури і мистецтв та Державним комітетом молодіжної політики, спорту і туризму, про оголошення комплексу пам'яток м. Володимира-Волинського Державним історико-культурним заповідником "Стародавній Володимир" з віднесенням його до сфери управління Волинської обласної державної адміністрації.

Методичне керівництво роботою з охорони, проведення наукових досліджень, реставрації та використання пам'яток, що є на території заповідника, покласти на Міністерство культури і мистецтв та Державний комітет будівництва, архітектури та житлової політики.

Взяти до відома, що витрати на утримання заповідника фінансуватимуться за рахунок і в межах коштів, які передбачаються у бюджеті Волинської області на утримання культурних і навчальних закладів, та інших джерел, не заборонених законодавством.

2. Волинській обласній державній адміністрації за погодженням з Міністерством культури і мистецтв, Державним комітетом будівництва, архітектури та житлової політики:

затвердити у тримісячний термін Положення про Державний історико-культурний заповідник "Стародавній Володимир";

забезпечити до 2005 року розроблення генерального плану розвитку заповідника з визначенням вартості, черговості та термінів проведення реставраційно-ремонтних робіт, музеєфікації, пам'яток та упорядження заповідної території.

 

Прем'єр-міністр України 

А. КІНАХ 

Інд. 28

Опрос