Идет загрузка документа (2 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О Государственном историко-архитектурном заповеднике в г. Бережанах

КМ Украины
Постановление КМ от 17.11.2001 № 1508
действует с 17.11.2001

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 17 листопада 2001 р. N 1508

Київ

Про Державний історико-архітектурний заповідник у м. Бережанах

Ураховуючи історичну та архітектурну цінність комплексу пам'яток м. Бережани (Тернопільська область) та з метою його збереження і раціонального використання Кабінет Міністрів України ПОСТАНОВЛЯЄ:

1. Погодитися з пропозицією Тернопільської обласної державної адміністрації, підтриманою Бережанською міською радою, Державним комітетом будівництва, архітектури та житлової політики, Міністерством культури і мистецтв, про оголошення комплексу пам'яток м. Бережани Державним історико-архітектурним заповідником з віднесенням його до сфери управління Державного комітету будівництва, архітектури та житлової політики.

Установити, що витрати на утримання заповідника фінансуються за рахунок коштів державного бюджету, передбачених Державному комітетові будівництва, архітектури та житлової політики, та інших джерел, не заборонених законодавством.

2. Державному комітетові будівництва, архітектури та житлової політики в установленому порядку:

затвердити у тримісячний термін Положення про Державний історико-архітектурний заповідник у м. Бережанах, визначити межі території та зони охорони заповідника;

забезпечити розроблення до 2004 року генерального плану розвитку заповідника з визначенням вартості, черговості й термінів проведення ремонтно-реставраційних робіт, реабілітації та музеєфікації пам'яток, упорядкування та благоустрою заповідної території;

разом з Тернопільською обласною державною адміністрацією подати у тримісячний термін Кабінетові Міністрів України пропозиції щодо передачі у державну власність об'єктів заповідника.

 

Прем'єр-міністр України 

А. КІНАХ 

Інд. 28

Опрос