Идет загрузка документа (3 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О совершенствовании порядка проведения подписки периодических печатных изданий

КМ Украины
Постановление КМ от 17.09.2001 № 1198
редакция действует с 10.01.2002

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 17 вересня 2001 р. N 1198

Київ

Про вдосконалення порядку проведення передплати періодичних друкованих видань

Додатково див. Постанову
 Верховної Ради України
 від 10 січня 2002 року N 2967-III

З метою вдосконалення порядку проведення передплати та доставки вітчизняних періодичних друкованих видань, оптимізації та вироблення єдиних принципів формування тарифів і скасування невиправданих пільг на їх передплату та доставку Кабінет Міністрів України ПОСТАНОВЛЯЄ:

1. Державному комітету зв'язку та інформатизації за погодженням з Міністерством економіки та з питань європейської інтеграції затвердити тарифи на передплату та доставку періодичних друкованих видань, обчислені відповідно до фактичних витрат на надання цих послуг з урахуванням періодичності, обсягу та формату видання і сфери розповсюдження (місцева, регіональна та загальнодержавна).

2. Державному комітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення разом з Міністерством економіки та з питань європейської інтеграції та іншими заінтересованими центральними органами виконавчої влади розробити та подати до 10 грудня 2001 р. пропозиції щодо внесення змін до актів законодавства у частині оптимізації тарифів на передплату та доставку періодичних друкованих видань, за винятком видань рекламного та еротичного характеру.

3. Міністерству праці та соціальної політики, Державному комітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення подати пропозиції щодо вдосконалення системи соціального захисту та допомоги журналістам у виконанні своїх професійних обов'язків.

4. Державному комітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення, Міністерству фінансів, Міністерству економіки та з питань європейської інтеграції розробити комплексні заходи щодо надання цільової адресної підтримки редакціям державних, наукових, освітянських та дитячих видань, а також видань, заснованих національними творчими спілками, і забезпечити їх виконання.

5. Визнати такою, що втрачає чинність з 1 грудня 2001 року, постанову Кабінету Міністрів України від 23 серпня 2000 р. N 1324 "Про передплату періодичних друкованих видань на 2001 рік".

 

Прем'єр-міністр України 

А. КІНАХ 

Інд. 51

Опрос