Идет загрузка документа (4 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в Порядок пребывания на государственной службе работников патронажной службы членов Кабинета Министров Украины и председателей местных государственных администраций

КМ Украины
Постановление КМ от 09.08.2001 № 962
Утратил силу

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 9 серпня 2001 р. N 962

Київ

Про внесення змін до Порядку перебування на державній службі працівників патронатної служби членів Кабінету Міністрів України та голів місцевих державних адміністрацій

Постанова втратила чинність
(згідно з постановою Кабінету Міністрів України
 від 22 липня 2016 року N 465)

Кабінет Міністрів України ПОСТАНОВЛЯЄ:

Внести до Порядку перебування на державній службі працівників патронатної служби членів Кабінету Міністрів України та голів місцевих державних адміністрацій, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 19 травня 1999 р. N 851 (Офіційний вісник України, 1999 р., N 20, ст. 902), зміни, що додаються.

 

Прем'єр-міністр України

А. КІНАХ 

Інд. 40

 

ЗМІНИ,
що вносяться до Порядку перебування на державній службі працівників патронатної служби членів Кабінету Міністрів України та голів місцевих державних адміністрацій

1. Пункти 1 і 2 викласти у такій редакції:

"1. З метою організаційного забезпечення своєї діяльності та відповідно до статті 15 Закону України "Про державну службу" члени Кабінету Міністрів України, голови місцевих державних адміністрацій мають право самостійно добирати осіб на посади патронатної служби. Призначення на посади патронатної служби згідно із штатним розписом і категорією, що відповідає посаді, здійснюється Державним секретарем Кабінету Міністрів України, державним секретарем міністерства, головою місцевої державної адміністрації.

Кандидатури для призначення на посади працівників патронатних служб у Секретаріаті Кабінету Міністрів України та центральному апараті міністерств вносяться відповідно Прем'єр-міністром України, Першим віце-прем'єр-міністром, віце-прем'єр-міністрами та міністрами.

Державний секретар Кабінету Міністрів України, державний секретар міністерства призначає на посаду патронатної служби особу, щодо якої не будуть виявлені обмеження, пов'язані з прийняттям на державну службу.

До складу патронатної служби можуть включатися посади помічника, радника, керівника прес-служби або інші, передбачені штатним розписом.

2. Члени Кабінету Міністрів України, голови місцевих державних адміністрацій утворюють патронатну службу в межах граничної чисельності працівників Секретаріату Кабінету Міністрів України, центрального апарату міністерства, місцевої державної адміністрації та їх штатних розписів.

Структура, чисельність працівників і штатний розпис патронатної служби затверджуються Державним секретарем Кабінету Міністрів України за погодженням з Прем'єр-міністром України, державним секретарем міністерства за погодженням з міністром, головою місцевої державної адміністрації".

2. Останнє речення пункту 8 виключити.

____________

Опрос