Идет загрузка документа (3 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Порядка вывоза за пределы Украины государственных наград из драгоценных металлов и/или драгоценных камней

КМ Украины
Постановление КМ от 21.06.2001 № 677
действует с 04.07.2001

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 21 червня 2001 р. N 677

Київ

Про затвердження Порядку вивезення за межі України державних нагород з дорогоцінних металів та/або дорогоцінного каміння

Кабінет Міністрів України ПОСТАНОВЛЯЄ:

Затвердити Порядок вивезення за межі України державних нагород з дорогоцінних металів та/або дорогоцінного каміння (додається).

 

Прем'єр-міністр України

А. КІНАХ

Інд. 28

 

ПОРЯДОК
вивезення за межі України державних нагород з дорогоцінних металів та/або дорогоцінного каміння

1. Громадяни України, іноземці та особи без громадянства (далі - громадяни), нагороджені державними нагородами з дорогоцінних металів та/або дорогоцінного каміння, мають право вивозити ці нагороди за наявності документів про нагородження ними у разі:

переїзду на постійне місце проживання до інших країн за наявності документів, що підтверджують переїзд громадянина на постійне місце проживання до іншої країни;

виїзду за межі України для тимчасового перебування за умови надання митниці на кордоні зобов'язання про зворотне ввезення державних нагород в Україну.

2. Якщо громадяни, які відбувають на постійне місце проживання до іншої країни, вивозять успадковані ними державні нагороди з дорогоцінних металів та/або дорогоцінного каміння, вони повинні подати до митниці для митного оформлення:

документи, що підтверджують переїзд громадянина на постійне місце проживання до іншої країни;

копію свідоцтва про смерть власника нагороди, засвідчену в установленому порядку;

документи про нагородження;

свідоцтво про право на спадщину.

3. У разі незаконного вивезення за межі України державних нагород з дорогоцінних металів та/або дорогоцінного каміння, вони підлягають вилученню у порядку, передбаченому законодавством.

4. Державні нагороди з дорогоцінних металів та/або дорогоцінного каміння, вилучені правоохоронними та митними органами, конфіскуються згідно із законодавством, зараховуються в установленому порядку до Державного фонду дорогоцінних металів і дорогоцінного каміння та передаються до Державного сховища дорогоцінних металів і дорогоцінного каміння Мінфіну.

____________

Опрос