Идет загрузка документа (4 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О досрочном выкупе облигаций внутренних и внешних государственных займов

КМ Украины
Постановление КМ от 20.11.2000 № 1720
действует с 20.11.2000

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 20 листопада 2000 р. N 1720

Київ

Про достроковий викуп облігацій внутрішніх та зовнішніх державних позик

Кабінет Міністрів України ПОСТАНОВЛЯЄ:

1. Погодитися з пропозицією Міністерства фінансів про достроковий викуп облігацій внутрішніх та зовнішніх державних позик (далі - державні облігації) в межах коштів, передбачених у державному бюджеті на відповідний рік для погашення та обслуговування державного боргу, за умови виконання суб'єктами господарювання зобов'язань перед державним бюджетом, а саме щодо:

погашення заборгованості із сплати податків, зборів (обов'язкових платежів), крім заборгованості перед державними цільовими фондами, і за позиками, наданими за рахунок іноземних кредитів, залучених державою або під державні гарантії, що виникла станом на 1 січня поточного бюджетного року;

погашення заборгованості із сплати податків, зборів (обов'язкових платежів), крім заборгованості перед державними цільовими фондами, та з виконання зобов'язань за позиками, наданими за рахунок іноземних кредитів, залучених державою або під державні гарантії, що виникла у поточному бюджетному році;

виконання зобов'язань за позиками, наданими за рахунок іноземних кредитів, залучених державою або під державні гарантії, термін сплати яких настає після закінчення поточного бюджетного року.

2. Установити, що достроково викуповуватися можуть облігації внутрішніх державних позик, облігації зовнішньої державної позики України 2000 року, деноміновані в доларах США, облігації зовнішньої державної позики України 2000 року, деноміновані в євро.

3. Учасниками операцій з дострокового викупу державних облігацій є суб'єкти господарювання, які мають відповідні зобов'язання перед державним бюджетом, власники державних облігацій, Міністерство фінансів, Державне казначейство.

4. Вартість державних облігацій, які підлягають достроковому викупу, розраховується Міністерством фінансів:

1) у разі виконання зобов'язань перед державним бюджетом, термін виконання яких настав до 1 січня поточного бюджетного року, та за позиками, наданими за рахунок іноземних кредитів, залучених державою або під державні гарантії, термін виконання яких настає після закінчення поточного бюджетного року, - виходячи з їх номінальної вартості, зменшеної на величину погашеної основної суми боргу за цими облігаціями;

2) у разі виконання зобов'язань перед державним бюджетом, термін виконання яких настає протягом поточного бюджетного року, - виходячи з поточної вартості державних облігацій, при цьому:

5. Міністерству фінансів разом з Державним казначейством у двомісячний термін розробити Порядок здійснення дострокового викупу державних облігацій за умови виконання суб'єктами господарювання зобов'язань перед державним бюджетом.

6. Міністерству фінансів щокварталу інформувати Кабінет Міністрів України про результати дострокового викупу державних облігацій із зазначенням їх загальної суми та обсягу виконання суб'єктами господарювання відповідних зобов'язань перед державним бюджетом.

 

Прем'єр-міністр України 

В. ЮЩЕНКО 

Інд. 34

Опрос