Идет загрузка документа (4 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О мерах по обеспечению погашения и обслуживанию иностранных кредитов, привлеченных государством или под государственные гарантии

КМ Украины
Постановление КМ от 16.11.2000 № 1708
редакция действует с 14.03.2001

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 16 листопада 2000 р. N 1708

Київ

Про заходи щодо забезпечення погашення і обслуговування іноземних кредитів, залучених державою або під державні гарантії

Із змінами і доповненнями, внесеними
 постановою Кабінету Міністрів України
 від 14 березня 2001 року N 240

З метою забезпечення погашення і обслуговування іноземних кредитів, залучених державою або під державні гарантії, юридичними особами - резидентами України Кабінет Міністрів України ПОСТАНОВЛЯЄ:

1. Міністерству охорони здоров'я, Міністерству економіки у двомісячний термін підготувати та подати в установленому порядку Кабінетові Міністрів України проект державної програми створення вітчизняних виробництв медичних препаратів і вакцин на базі обладнання, закупленого за рахунок коштів іноземних експортних кредитів, наданих українській зовнішньоторговельній фірмі "Біомед" і Державному комітетові з медичної та мікробіологічної промисловості, з погашенням та обслуговуванням таких кредитів за рахунок коштів державного бюджету.

2. Міністерству фінансів вважати погашеною заборгованість, що залишилася за недостатністю майна, корпорації "Миргородхарчопром", яка оголошена банкрутом та ліквідована, перед державним бюджетом з погашення та обслуговування іноземного кредиту, залученого під гарантію Кабінету Міністрів України.

3. Пункт 3 втратив чинність

(згідно з постановою Кабінету
 Міністрів України від 14.03.2001 р. N 240)

4. У пункті 2 постанови Кабінету Міністрів України від 22 січня 1999 р. N 76 "Про заходи щодо підвищення ефективності використання закупленої під гарантії Кабінету Міністрів України сільськогосподарської техніки та порядок розрахунків за неї" (Офіційний вісник України, 1999 р., N 4, ст. 135) слова та цифри "поставкою до державного резерву еквівалентної кількості пшениці (м'якої) третього класу за ціною 115 доларів США за одну тонну, іншої сільськогосподарської продукції і продуктів її переробки з урахуванням погоджених коефіцієнтів та" виключити.

5. У пункті 1 постанови Кабінету Міністрів України від 23 грудня 1998 р. N 2057 "Про проведення сільськогосподарськими товаровиробниками та іншими суб'єктами господарювання розрахунків за отриману в 1996 - 1997 роках сільськогосподарську техніку американських фірм "Джон Дір" та "Кейс Корпорейшн" (Офіційний вісник України, 1998 р., N 51, ст. 1901) слова та цифри "шляхом поставки до державного резерву пшениці (м'якої) третього класу за ціною 115 доларів США за тонну (у валюті України за курсом Національного банку на момент здачі зерна), іншої сільськогосподарської продукції та продуктів її переробки - в еквіваленті за погодженими з Міністерством фінансів та Державним комітетом по матеріальних резервах коефіцієнтами або" виключити.

6. Ця постанова набирає чинності з дня підписання, крім пунктів 4 і 5, які набирають чинності з 1 грудня 2000 року.

 

Перший
віце-прем'єр-міністр України
 

 
Ю. ЄХАНУРОВ
 

Інд. 27 

Опрос