Идет загрузка документа (2 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в пункт 3 Порядка таможенного оформления импортных товаров (продукции), подлежащих обязательной сертификации в Украине

КМ Украины
Постановление КМ от 08.11.2000 № 1672
Утратил силу

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 8 листопада 2000 р. N 1672

Київ

Про внесення змін до пункту 3 Порядку митного оформлення імпортних товарів (продукції), що підлягають обов'язковій сертифікації в Україні

Постанова втратила чинність
(згідно з постановою Кабінету Міністрів України
 від 14 травня 2008 року N 446)

Кабінет Міністрів України ПОСТАНОВЛЯЄ:

1. У пункті 3 Порядку митного оформлення імпортних товарів (продукції), що підлягають обов'язковій сертифікації в Україні, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 4 листопада 1997 р. N 1211 (Офіційний вісник України, 1997 р., число 45, с. 60), абзаци шостий і сьомий замінити новим абзацом шостим такого змісту:

"усі партії товару (продукції), що надходять (надсилаються) на адресу одного одержувача протягом усього терміну дії такого сертифіката (свідоцтва), якщо назва, тип, вид, марка та виробник цього товару (продукції) відповідають назві, типу, виду, марці та виробнику, зазначеним у сертифікаті (свідоцтві)".

У зв'язку з цим абзац восьмий вважати абзацом сьомим.

2. Державному комітетові стандартизації, метрології та сертифікації і Державній митній службі в місячний термін привести свої нормативно-правові акти у відповідність з цією постановою.

3. Ця постанова набирає чинності з дня опублікування в газеті "Урядовий кур'єр".

 

Прем'єр-міністр України 

В. ЮЩЕНКО 

Інд. 28

Опрос