Идет загрузка документа (2 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Некоторые вопросы отделов регистрации актов гражданского состояния районных в городах, городских (городов областного значения) управлений юстиции

КМ Украины
Постановление КМ от 28.09.2000 № 1488
редакция действует с 25.05.2009

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 28 вересня 2000 р. N 1488

Київ

Деякі питання відділів реєстрації актів громадянського стану районних у містах, міських (міст обласного значення) управлінь юстиції

Із змінами і доповненнями, внесеними
 постановою Кабінету Міністрів України
 від 13 травня 2009 року N 464

Кабінет Міністрів України ПОСТАНОВЛЯЄ:

1. Установити, що відділи реєстрації актів громадянського стану районних у містах, міських (міст обласного значення) управлінь юстиції, утворювані Міністерством юстиції на базі відповідних відділів реєстрації актів громадянського стану районних у містах, міських (міст обласного значення) рад, є наступниками їх прав і обов'язків, що випливають з відносин, які виникають у зв'язку з прийняттям Закону України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України з питань реєстрації актів громадянського стану".

Рекомендувати районним у містах, міським (міст обласного значення) радам здійснити у поточному році в установленому порядку передачу відповідним управлінням юстиції матеріально-технічної бази, приміщень і документації відділів реєстрації актів громадянського стану, а також асигнувань на їх утримання у 2000 році.

2. Пункт 2 втратив чинність

(згідно з постановою Кабінету
 Міністрів України від 13.05.2009 р. N 464)

3. Міністерству фінансів під час складання проектів Державного бюджету України на наступні роки передбачати видатки на утримання відділів реєстрації актів громадянського стану районних у містах, міських (міст обласного значення) управлінь юстиції.

 

Перший
віце-прем'єр-міністр України
 

 
Ю. ЄХАНУРОВ
 

Інд. 29

Опрос