Идет загрузка документа (6 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Положения об академической стипендии Президента Украины для студентов Национальной горной академии

КМ Украины
Постановление КМ от 27.09.2000 № 1461
редакция действует с 12.07.2004

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 27 вересня 2000 р. N 1461

Київ

Про затвердження Положення про академічну стипендію Президента України для студентів Національної гірничої академії

Із змінами і доповненнями, внесеними
постановою Кабінету Міністрів України
 від 12 липня 2004 року N 882

(У назві та тексті постанови слово "стипендію" замінено словами "академічну стипендію" згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 12 липня 2004 року N 882)

На виконання Указу Президента України від 22 липня 2000 р. N 909 Кабінет Міністрів України постановляє:

Затвердити Положення про академічну стипендію Президента України для студентів Національної гірничої академії (додається).

 

Прем'єр-міністр України 

В. ЮЩЕНКО 

Інд. 28

 

ПОЛОЖЕННЯ
про академічну стипендію Президента України студентам Національної гірничої академії

(У тексті Положення слово "стипендія" в усіх відмінках і формах числа замінено словами "академічна стипендія" у відповідному відмінку і числі згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 12 липня 2004 року N 882)

1. Академічна стипендія Президента України призначається студентам Національної гірничої академії відповідно до Указу Президента України від 22 липня 2000 р. N 909 "Питання Національної гірничої академії України".

2. Академічна стипендія Президента України призначається студентам, які навчаються за спеціальностями з напряму підготовки "Гірництво".

3. Кількість стипендіатів не може перевищувати п'яти осіб.

4. Розмір академічної стипендії Президента України для студентів, зазначених у пункті 2 цього Положення, визначається виходячи з розміру 4,375 мінімальної академічної стипендії студентів вищих навчальних закладів III - IV рівня акредитації.

(пункт 4 в редакції постанови Кабінету
 Міністрів України від 12.07.2004 р. N 882)

5. Академічна стипендія Президента України призначається студентам, які найбільше відзначилися у навчальній та науковій роботі.

6. Кандидатури на отримання академічної стипендії Президента України висуваються вченою радою Академії за поданням відповідних факультетів і затверджуються наказом МОН.

7. Призначення академічної стипендії Президента України здійснюється двічі на рік за результатами екзаменаційної сесії протягом місяця після її закінчення.

8. Академічна стипендія Президента України виплачується студентові після отримання наказу МОН про її призначення з першого числа місяця, що настає після закінчення екзаменаційної сесії.

9. Академічна стипендія Президента України виплачується за рахунок стипендіального фонду Академії.

10. Наказ про призначення академічної стипендії Президента України оголошується на студентських зборах і в газеті "Вісник Національної гірничої академії України".

11. Стипендіат позбавляється права на одержання академічної стипендії Президента України за вчинок, несумісний із статусом студента вищого навчального закладу.

12. Позбавлення академічної стипендії Президента України здійснюється рішенням вченої ради Академії за умови затвердження його МОН.

____________

Опрос