Идет загрузка документа (3 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О Комплексной программе защиты от вредного действия вод сельских населенных пунктов и сельскохозяйственных угодий в Украине в 2001 - 2005 годах и прогнозе до 2010 года

КМ Украины
Постановление КМ от 26.07.2000 № 1173
Утратил силу

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 26 липня 2000 р. N 1173

Київ

Про Комплексну програму захисту від шкідливої дії вод сільських населених пунктів і сільськогосподарських угідь в Україні у 2001 - 2005 роках та прогноз до 2010 року

Постанова втратила чинність
(згідно з постановою Кабінету Міністрів України
 від 3 липня 2006 року N 901)

На виконання Указу Президента України від 23 червня 1998 р. N 670 "Про заходи щодо державної підтримки водогосподарсько-меліоративного комплексу" та з метою захисту населення, виробничих об'єктів, сільськогосподарських угідь від шкідливої дії вод і створення сприятливих умов для життєдіяльності сільських населених пунктів у паводко- та повеневонебезпечних регіонах Кабінет Міністрів України ПОСТАНОВЛЯЄ:

1. Схвалити розроблену Державним комітетом по водному господарству разом з іншими центральними органами виконавчої влади Комплексну програму захисту від шкідливої дії вод сільських населених пунктів і сільськогосподарських угідь в Україні у 2001 - 2005 роках та прогноз до 2010 року (далі - Програма), що додається до оригіналу.

2. Міністерству екології та природних ресурсів, Міністерству фінансів, Міністерству економіки, Раді міністрів Автономної Республіки Крим, обласним державним адміністраціям під час підготовки проектів державного та місцевих бюджетів починаючи з 2001 року передбачати кошти для реалізації заходів Програми.

Рекомендувати Раді міністрів Автономної Республіки Крим та обласним державним адміністраціям розробити аналогічні регіональні програми.

3. Покласти функції замовника щодо реалізації заходів, передбачених Програмою, на Державний комітет по водному господарству та його територіальні органи.

4. Міністерству екології та природних ресурсів за поданням Державного комітету по водному господарству передбачати кошти на розвиток матеріально-технічної бази організацій, які здійснюють наукове забезпечення, авторський нагляд за виконанням робіт, проведення роз'яснювальної роботи серед населення щодо екологічно безпечних методів господарювання на водних об'єктах та інші заходи, передбачені Програмою.

5. Раді міністрів Автономної Республіки Крим, обласним державним адміністраціям погоджувати проекти забудови територій у межах зон затоплення паводковими і повеневими водами та потенційно небезпечних територій, які зазнають шкідливої дії вод, з територіальними органами Державного комітету по водному господарству.

6. Контроль за виконанням цієї постанови покласти на Віце-прем'єр-міністра України Гладія М. В.

 

Прем'єр-міністр України 

В. ЮЩЕНКО 

Інд. 22

Опрос