Идет загрузка документа (3 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О создании отраслевого государственного архива финансовых посредников Фонда государственного имущества

КМ Украины
Постановление КМ от 03.07.2000 № 1055
Утратил силу

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 3 липня 2000 р. N 1055

Київ

Про створення галузевого державного архіву фінансових посередників Фонду державного майна

Із змінами і доповненнями, внесеними
 постановою Кабінету Міністрів України
 від 4 квітня 2001 року N 330

Постанова втратила чинність
(згідно з постановою Кабінету Міністрів України
 від 25 березня 2015 року N 145)

Відповідно до статті 9 Закону України "Про Національний архівний фонд і архівні установи" Кабінет Міністрів України ПОСТАНОВЛЯЄ:

1. Утворити галузевий державний архів фінансових посередників Фонду державного майна для постійного зберігання документів Національного архівного фонду, що оформлюються у процесі приватизації державної власності.

2. Державному комітетові архівів та Фондові державного майна у місячний термін затвердити положення про галузевий державний архів фінансових посередників Фонду державного майна та про порядок передачі документів щодо укладених та виконаних фінансовими посередниками угод з приватизаційними паперами.

3. Взяти до відома, що забезпечення галузевого державного архіву фінансових посередників Фонду державного майна технологічним обладнанням та матеріальними ресурсами, а також комплектування штату його працівників здійснюватиметься Державною акціонерною компанією "Національна мережа аукціонних центрів".

Фондові державного майна відповідно до договорів, укладених з Державною акціонерною компанією "Національна мережа аукціонних центрів", здійснювати в установленому порядку фінансування створення, функціонування та забезпечення приміщеннями зазначеного архіву.

4. Прийняти пропозицію Фонду державного майна, погоджену з Державним управлінням справами, про розміщення галузевого державного архіву фінансових посередників Фонду державного майна у приміщеннях павільйону N 16 Національного комплексу "Експоцентр України" загальною площею до 1200 кв. метрів по просп. Академіка Глушкова, 1, у м. Києві на умовах оренди.

(пункт 4 в редакції постанови Кабінету
 Міністрів України від 04.04.2001 р. N 330)

 

Прем'єр-міністр України 

В. ЮЩЕНКО 

Інд. 25

Опрос