Идет загрузка документа (5 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Порядка образования структурных подразделений областной, Киевской и Севастопольской городской государственной администрации, не предусмотренных примерными перечнями, утвержденными Кабинетом Министров Украины, и введении дополнительной должности заместителя председателя местной государственной администрации

КМ Украины
Постановление КМ от 13.06.2000 № 957
Утратил силу

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 13 червня 2000 р. N 957

Київ

Про затвердження Порядку утворення структурних підрозділів обласної, Київської та Севастопольської міської державної адміністрації, не передбачених примірними переліками, затвердженими Кабінетом Міністрів України

Із змінами і доповненнями, внесеними
 постановою Кабінету Міністрів України
 від 6 травня 2001 року N 461

Постанову скасовано
 (згідно з Указом Президента України
 від 28 травня 2001 року N 344/2001)

(У назві та тексті постанови слова "та введення додаткової посади заступника голови місцевої державної адміністрації" виключено згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 6 травня 2001 року N 461)

Кабінет Міністрів України ПОСТАНОВЛЯЄ:

Затвердити Порядок утворення структурних підрозділів обласної, Київської та Севастопольської міської державної адміністрації, не передбачених примірними переліками, затвердженими Кабінетом Міністрів України (додається).

 

Прем'єр-міністр України 

В. ЮЩЕНКО 

Інд. 39

 

ПОРЯДОК
утворення структурних підрозділів обласної, Київської та Севастопольської міської державної адміністрації, не передбачених примірними переліками, затвердженими Кабінетом Міністрів України

(назва Порядку із змінами, внесеними згідно з постановою
 Кабінету Міністрів України від 06.05.2001 р. N 461)

1. Голова обласної, Київської та Севастопольської міської держадміністрації визначає структуру держадміністрації відповідно до примірних переліків, затверджених Кабінетом Міністрів України (далі - примірні переліки).

2. Якщо специфіка економічної та соціальної сфери окремих регіонів вимагає створення та функціонування самостійних структурних підрозділів, не передбачених примірними переліками, вони можуть бути утворені головою держадміністрації в межах установленої граничної чисельності, фонду оплати праці працівників та видатків на утримання держадміністрації за погодженням з відповідними центральними органами виконавчої влади.

3. Для утворення структурних підрозділів держадміністрації, не передбачених примірними переліками, голова обласної, Київської та Севастопольської міської держадміністрації надсилає подання до відповідного центрального органу виконавчої влади, а підрозділів її апарату - до Урядового Секретаря Кабінету Міністрів України з обгрунтуванням доцільності утворення таких структурних підрозділів та визначенням основних їх завдань і функцій.

У разі отримання позитивного рішення голова обласної, Київської та Севастопольської міської держадміністрації видає розпорядження про утворення відповідного структурного підрозділу та затверджує положення про нього.

4. Пункт 4 втратив чинність

 (згідно з постановою Кабінету
 Міністрів України від 06.05.2001 р. N 461)

____________

Опрос