Идет загрузка документа (7 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений и дополнений в Правила въезда иностранцев в Украину, их выезда из Украины и транзитного проезда через ее территорию

КМ Украины
Постановление КМ от 05.06.2000 № 910
Утратил силу

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 5 червня 2000 р. N 910

Київ

Про внесення змін і доповнень до Правил в'їзду іноземців в Україну, їх виїзду з України і транзитного проїзду через її територію

Постанова втратила чинність
(згідно з постановою Кабінету Міністрів України
 від 15 лютого 2012 року N 150)

Кабінет Міністрів України ПОСТАНОВЛЯЄ:

Внести до Правил в'їзду іноземців в Україну, їх виїзду з України і транзитного проїзду через її територію, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 29 грудня 1995 р. N 1074 (ЗП України, 1996 р., N 4, ст. 148), зміни і доповнення, що додаються.

 

Прем'єр-міністр України 

В. ЮЩЕНКО 

Інд. 29

 

ЗМІНИ І ДОПОВНЕННЯ,
що вносяться до Правил в'їзду іноземців в Україну, їх виїзду з України і транзитного проїзду через її територію

1. Пункт 3 викласти у такій редакції:

"3. Іноземці та особи без громадянства, які перебувають в Україні, зобов'язані мати паспортний документ, яким є документ, що підтверджує громадянство іноземця або посвідчує особу без громадянства, виданий уповноваженим органом іноземної держави або статутною організацією ООН, дає право виїзду за кордон і визнаний Україною. Паспортний документ реєструється в порядку, встановленому цими Правилами, і пред'являється на вимогу посадових осіб зазначених у пункті 10 цих Правил органів".

2. У тексті Правил слова "національний паспорт" в усіх відмінках замінити словами "паспортний документ" у відповідному відмінку.

3. Пункт 9 викласти в такій редакції:

"9. Іноземцям та особам без громадянства, які прибули в Україну, статус біженця надається відповідними підрозділами з питань національностей та міграції Ради міністрів Автономної Республіки Крим, обласних, Київської, Севастопольської міських держадміністрацій".

4. Пункт 11 доповнити абзацом такого змісту:

"Іноземці, які постійно проживають в Україні, - на підставі паспортного документа з відміткою згідно з додатком 1 щодо наявності дозволу на постійне проживання та посвідки на постійне проживання".

5. Пункт 13 викласти у такій редакції:

"13. За кордон виїжджають:

особи без громадянства, які постійно проживають в Україні - за посвідченням особи без громадянства для виїзду за кордон;

іноземці та особи без громадянства, які перебувають в Україні на підставі дозволу відповідного центру зайнятості для працевлаштування на визначений термін, - на підставі паспортного документа з відміткою згідно з додатком 2 щодо наявності дозволу на працевлаштування та посвідки на тимчасове проживання;

іноземці та особи без громадянства, які навчаються у вищих закладах освіти України усіх рівней акредитації не менш як протягом одного року, - на підставі паспортного документа з відміткою згідно з додатком 3 та студентського квитка".

 

60 мм 

  

 
Дозволено 
постійне проживання
в Україні

"___" _______________ 200_ р.

Місце для печатки


30 мм 

Підпис посадової особи 

  

 

60 мм 

  

 
Має дозвіл на
працевлаштування в Україні

терміном до "___" ______________ 200_ р. 

"___" _______________ 200_ р.

Місце для печатки


30 мм 

Підпис посадової особи 

  

 

60 мм 

  

 
Навчається у ________________________ 
                                      (назва вищого закладу

___________________________________
освіти)

терміном до "___" _______________ 200   р. 

"___" _______________ 200   р. 

Місце для печатки 


30 мм 

Підпис посадової особи 

  

____________ 

Опрос