Идет загрузка документа (8 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Порядка перечисления дотаций областным и Севастопольскому городскому бюджетам из Государственного бюджета Украины в 2000 году

КМ Украины
Постановление КМ от 05.06.2000 № 903
действует с 05.06.2000

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 5 червня 2000 р. N 903

Київ

Про затвердження Порядку перерахування дотацій обласним та Севастопольському міському бюджетам з Державного бюджету України у 2000 році

Кабінет Міністрів України ПОСТАНОВЛЯЄ:

1. Затвердити Порядок перерахування дотацій обласним та Севастопольському міському бюджетам з Державного бюджету України у 2000 році (додається).

2. Державному казначейству:

у десятиденний термін здійснити перерахунок сум дотацій, отриманих обласними та Севастопольським міським бюджетами з початку року, враховуючи податок на прибуток підприємств та акцизний збір, що надходили на рахунки місцевих бюджетів, відповідно до Порядку, затвердженого цією постановою.

У разі фактичного отримання обласними та Севастопольським міським бюджетами дотацій в обсягах більших, ніж вони визначені за зазначеним перерахунком, дія нормативів щоденних відрахувань, призупиняється до повного вирівнювання цих показників.

При меншому фактичному надходженні дотацій обласним та Севастопольському міському бюджетам порівняно з визначеними перерахунком обсягами, недодані кошти перераховуються протягом трьох днів безпосередньо з єдиного рахунка Державного бюджету України в Державному казначействі; 

забезпечити перерахування дотацій обласним та Севастопольському міському бюджетам відповідно до Порядку, затвердженого цією постановою.

 

Прем'єр-міністр України 

В. ЮЩЕНКО 

Інд. 34

 

ПОРЯДОК
перерахування дотацій обласним та Севастопольському міському бюджетам з Державного бюджету України у 2000 році

1. Дотації з Державного бюджету України перераховуються обласним та Севастопольському міському бюджетам відповідно до Закону України "Про Державний бюджет України на 2000 рік" (далі - Закон) управліннями Державного казначейства в областях та м. Севастополі.

2. Перерахування дотацій обласним та Севастопольському міському бюджетам здійснюється у межах річних сум дотацій, визначених у додатку N 3 до Закону, за рахунок доходів загального фонду державного бюджету, що надійшли відповідно до встановленого статтею 47 Закону переліку на транзитні рахунки обліку доходів державного бюджету на території областей та м. Севастополя.

3. Управління Державного казначейства в областях та м. Севастополі відкривають в установленому порядку окремі рахунки за балансовим рахунком "Кошти Державного казначейства України" для обліку сум надходжень дотації.

На підставі платіжних доручень управлінь Державного казначейства в областях та м. Севастополі на ці рахунки щоденно зараховуються кошти згідно з нормативами щоденних відрахувань від доходів загального фонду державного бюджету, визначеними у додатку N 3 до Закону, що надійшли на транзитні рахунки обліку доходів державного бюджету, відкриті за балансовим рахунком "Кошти Державного бюджету України", на відповідних територіях.

4. Перерахування сум дотацій здійснюється щоденно управліннями Державного казначейства в областях та м. Севастополі з окремих рахунків за балансовим рахунком "Кошти Державного казначейства України" на поточні бюджетні рахунки фінансових управлінь обласних та Севастопольської міської державних адміністрацій.

5. Частина дотацій бюджетам Волинської, Рівненської і Тернопільської областей, що не забезпечується надходженнями доходів державного бюджету на відповідній території, перераховується з фонду дотацій Державного бюджету України, який утворюється шляхом щоденних перерахувань у розмірі 0,241 відсотка фактичних надходжень доходів загального фонду державного бюджету на відкритий у Державному казначействі окремий забалансовий рахунок "Кошти Державного казначейства України" для обліку перерахування належних сум дотацій.

Державне казначейство забезпечує щоденне перерахування частини дотацій бюджетам Волинської, Рівненської та Тернопільської областей відповідно до додаткових нормативів, визначених у додатку N 3 до Закону. Якщо щоденний обсяг дотацій буде меншим ніж 10 тис. гривень, за погодженням з обласними державними адміністраціями перерахування здійснюється один раз на тиждень.

6. У разі внесення змін до показників доходів державного бюджету та обсягів дотацій, що частково перераховуються з фонду дотацій Державного бюджету України, розмір щоденного відсотка перерахувань до цього фонду визначається Державним казначейством самостійно як відношення загальної суми цієї частки дотації до річних планових надходжень Державного бюджету України за вирахуванням обсягу трансфертів, що перераховуються управліннями Державного казначейства в областях та м. Севастополі за рахунок надходження на транзитні рахунки обсягу доходів державного бюджету на відповідній території.

7. У разі коли суми, перераховані управліннями Державного казначейства в областях та м. Севастополі, не забезпечують річної суми дотації, визначеної у додатку N 3 до Закону, Державне казначейство перераховує на рахунок відповідного фінансового органу недоотриману суму дотації не пізніше як 20 грудня поточного року за рахунок надходжень до загального фонду Державного бюджету України з дотриманням принципу пропорційності, передбаченого статтею 26 Закону для захищених статей видатків загального фонду Державного бюджету на 2000 рік за економічною структурою видатків.

8. У разі зарахування у рахунок передбаченої обласним та Севастопольському міському бюджетам дотації заборгованостей за позиками, отриманими з державного бюджету, та за взаємними розрахунками між Державним бюджетом України та обласними, Севастопольським міським бюджетами, а також інших платежів, що здійснюються у процесі виконання бюджету, призупиняється перерахування дотацій шляхом застосування нормативів щоденних відрахувань від доходів загального фонду державного бюджету, що надходять на транзитні рахунки обліку доходів державного бюджету на зазначених територіях згідно з додатком N 3 до Закону, до приведення їх обсягів до фактичних надходжень доходів, за рахунок яких здійснюються перерахування дотацій.

9. Управління Державного казначейства в областях та м. Севастополі щоденно надають інформацію Державному казначейству про розміри надходження з початку року доходів державного бюджету, за рахунок яких здійснюється перерахування дотацій та суми дотацій, перерахованих бюджетам областей та м. Севастополя.

____________

Опрос