Идет загрузка документа (3 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О создании Государственного департамента тракторного и сельскохозяйственного машиностроения

КМ Украины
Постановление КМ от 05.05.2000 № 758
редакция действует с 08.04.2011

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 5 травня 2000 р. N 758

Київ

Про утворення Державного департаменту тракторного і сільськогосподарського машинобудування

Із змінами і доповненнями, внесеними
 постановою Кабінету Міністрів України
 від 8 лютого 2002 року N 125

(Одночасно з набранням чинності Указом Президента України про затвердження відповідного Положення про міністерство чи інший центральний орган виконавчої влади, якому передано повноваження урядового органу, що ліквідується, до цієї постанови будуть внесені зміни згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 28 березня 2011 року N 346)

Відповідно до Указів Президента України від 15 грудня 1999 р. N 1572 "Про систему центральних органів виконавчої влади" та N 1573 "Про зміни у структурі центральних органів виконавчої влади" Кабінет Міністрів України ПОСТАНОВЛЯЄ:

1. Утворити у складі Міністерства промислової політики в межах його граничної чисельності на базі Державного департаменту тракторного і сільськогосподарського машинобудування, що ліквідується, Державний департамент тракторного і сільськогосподарського машинобудування як урядовий орган державного управління.

(пункт 1 із змінами, внесеними згідно з постановою
 Кабінету Міністрів України від 08.02.2002 р. N 125)

2. Директором Державного департаменту тракторного і сільськогоспродарського машинобудування призначити Кравчука Володимира Івановича, прирівнявши його за статусом до заступника міністра.

3. Державному комітетові промислової політики подати у місячний термін в установленому порядку Кабінетові Міністрів України проект Положення про Державний департамент тракторного і сільськогосподарського машинобудування.

 

Прем'єр-міністр України 

В. ЮЩЕНКО 

Інд. 21

Опрос