Идет загрузка документа (8 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Порядка уплаты в Пенсионный фонд средств для покрытия фактических расходов на выплату и доставку пенсий, назначенных в соответствии с частью третьей статьи 53 Закона Украины "О пенсионном обеспечении" работникам из числа лиц летных экипажей воздушных судов гражданской авиации

КМ Украины
Постановление КМ от 28.04.2000 № 727
Утратил силу

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 28 квітня 2000 р. N 727

Київ

Про затвердження Порядку сплати до Пенсійного фонду коштів для покриття фактичних витрат на виплату і доставку пенсій, призначених відповідно до частини третьої статті 53 Закону України "Про пенсійне забезпечення" працівникам з числа осіб льотних екіпажів повітряних суден цивільної авіації

Постанова втратила чинність
 (згідно з постановою Кабінету Міністрів України
 від 26 березня 2003 року N 387)

У зв'язку з прийняттям Закону України від 17 листопада 1999 р. N 1222-XIV "Про внесення змін до деяких законів України" Кабінет Міністрів України ПОСТАНОВЛЯЄ:

Затвердити Порядок сплати до Пенсійного фонду коштів для покриття фактичних витрат на виплату і доставку пенсій, призначених відповідно до частини третьої статті 53 Закону України "Про пенсійне забезпечення" працівникам з числа осіб льотних екіпажів повітряних суден цивільної авіації (додається).

 

Прем'єр-міністр України 

В. ЮЩЕНКО 

Інд. 26

 

ПОРЯДОК
сплати до Пенсійного фонду коштів для покриття фактичних витрат на виплату і доставку пенсій, призначених відповідно до частини третьої статті 53 Закону України "Про пенсійне забезпечення" працівникам з числа осіб льотних екіпажів повітряних суден цивільної авіації

1. Цей Порядок регулює питання сплати коштів до Пенсійного фонду для покриття фактичних витрат на виплату і доставку пенсій, призначених відповідно до частини третьої статті 53 Закону України "Про пенсійне забезпечення" працівникам з числа осіб льотних екіпажів повітряних суден цивільної авіації (далі - фактичні витрати на виплату і доставку пенсій), в частині, що перевищує розміри пенсій за вислугу років, обчислені відповідно до частин першої та другої статті 53 Закону України "Про пенсійне забезпечення" (Відомості Верховної Ради України, 1992 р., N 3, ст. 10; 1995 р., N 43, ст. 313; 1999 р., N 52, ст. 465).

Зазначені кошти сплачують визначені пунктами 1 і 2 статті 1 Закону України "Про збір на обов'язкове державне пенсійне страхування" платники збору, які використовують працю найманих працівників з числа осіб льотних екіпажів повітряних суден цивільної авіації (пілотів, штурманів, бортінженерів, бортмеханіків, бортрадистів, льотчиків-наглядачів) і бортоператорів, які виконують спеціальні роботи в польотах (далі - платники).

Кошти для покриття фактичних витрат на виплату і доставку пенсій сплачуються зазначеними платниками з урахуванням сум збору на обов'язкове державне пенсійне страхування, визначених відповідно до доповнень, внесених Законом України від 17 листопада 1999 р. N 1222-XIV (Відомості Верховної Ради України, 1999 р., N 52, ст. 465), до пункту 4 статті 4 Закону України "Про збір на обов'язкове державне пенсійне страхування" (Відомості Верховної Ради України, 1997 р., N 37, ст. 237).

2. Сплата коштів для покриття фактичних витрат на виплату і доставку пенсій, призначених працівникам з числа осіб льотних екіпажів повітряних суден цивільної авіації, які мають стаж, що дає право на призначення цієї пенсії, здійснюється платником, у якого вони працювали і від якого вийшли на пенсію.

У разі ліквідації платника або зміни власника сплату зазначених коштів здійснюють їх правонаступники, які використовують працю найманих працівників з числа осіб льотних екіпажів повітряних суден цивільної авіації. Якщо платника чи його правонаступника немає, фінансування частини витрат на виплату і доставку пенсій, що перевищують розміри пенсій за вислугу років, здійснюється Пенсійним фондом.

3. Розмір фактичних витрат на виплату і доставку пенсій визначають органи, які призначають пенсію, і повідомляють про це відповідні органи Пенсійного фонду щомісячно, до 3 числа місяця, що настає за звітним. Повідомлення здійснюється у вигляді заявок, які складаються на підставі окремих відомостей на виплату пенсій, що перевищують розмір пенсій за вислугу років.

На підставі зазначених відомостей та заявок органи Пенсійного фонду до 5 числа місяця, що настає за звітним, надсилають платникові повідомлення про суми коштів, які підлягають сплаті для покриття фактичних витрат на виплату і доставку пенсій, що перевищують розмір пенсій за вислугу років.

Платники щомісяця до 8 числа сплачують органам Пенсійного фонду зазначені кошти, при цьому їх сума зменшується на розмір ставок сум збору на обов'язкове державне пенсійне страхування, визначених відповідно до доповнень, внесених Законом України від 17 листопада 1999 р. N 1222-XIV (Відомості Верховної Ради України, 1999 р., N 52, ст. 465) до пункту 4 статті 4 Закону України "Про збір на обов'язкове державне пенсійне страхування" (Відомості Верховної Ради України, 1997 р., N 37, ст. 237). Відповідний розрахунок платник проводить самостійно.

4. Витрати на виплату і доставку пенсій, що перевищують розміри пенсій за вислугу років, обчислені відповідно до частини першої та другої статті 53 Закону України "Про пенсійне забезпечення" фінансуються за рахунок коштів, що надходять до органів Пенсійного фонду на спеціальний рахунок від платників, які використовують працю найманих працівників з числа осіб льотних екіпажів повітряних суден цивільної авіації, за окремими відомостями тільки після надходження зазначених коштів на рахунки Пенсійного фонду.

5. Кошти для фінансування витрат на виплату і доставку пенсій для платників, що використовують працю членів льотних екіпажів повітряних суден цивільної авіації, вважаються сплаченими тільки за умови сплати в повному обсязі збору на обов'язкове державне пенсійне страхування за звітний період.

6. Роз'яснення щодо застосування цього Порядку надає Пенсійний фонд.

____________

Опрос