Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О предоставлении помощи Венгерской Республике в проведении работ по ликвидации последствий наводнения

КМ Украины
Постановление КМ от 20.04.2000 № 682
действует с 20.04.2000

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 20 квітня 2000 р. N 682

Київ

Про надання допомоги Угорській Республіці в проведенні робіт з ліквідації наслідків повені

Згідно з Угодою між Кабінетом Міністрів України та Урядом Угорської Республіки про співробітництво в галузі попередження надзвичайних ситуацій та ліквідації їх наслідків Кабінет Міністрів України ПОСТАНОВЛЯЄ:

1. Міністерству з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи, Закарпатській, Івано-Франківській, Львівській, Тернопільській обласним державним адміністраціям організувати і забезпечити направлення до 20 квітня 2000 р. в Угорську Республіку через контрольно-перепускний пункт Чоп зведеного загону з оснащенням матеріально-технічними засобами згідно з переліком, що додається, для надання допомоги в проведенні робіт, пов'язаних із захистом від повені на р. Тисі.

Міністерству закордонних справ узгодити з відповідними органами Угорської Республіки порядок дій зведеного загону та вирішити разом з Державною митною службою і Державним комітетом у справах охорони державного кордону питання щодо спрощеного порядку перетинання цим загоном державного кордону України і Угорської Республіки.

2. Міністерству фінансів профінансувати витрати Міністерства з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи на проведення захисних робіт в районах Угорської Республіки, які постраждали від повені, за рахунок коштів резервного фонду Кабінету Міністрів України в сумі 170,942 тис. гривень.

Неполный текст документа!
ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете получить в рамках акции и БЕСПЛАТНОГО доступа на 72 часа к информационно-правовым системам ЛІГА:ЗАКОН
Сэкономь 30% при покупке продуктов от ЛІГА:ЗАКОН
Полный доступ на 72 часа
Попробовать бесплатно
Купить
Опрос