Идет загрузка документа (5 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об условиях оплаты труда членов комиссий по всеукраинскому референдуму по народной инициативе

КМ Украины
Постановление КМ от 21.02.2000 № 365
действует с 21.02.2000

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 21 лютого 2000 р. N 365

Київ

Про умови оплати праці членів комісій з всеукраїнського референдуму за народною ініціативою

У зв'язку з проведенням 16 квітня 2000 р. всеукраїнського референдуму за народною ініціативою, а також на виконання Указу Президента України від 15 січня 2000 р. N 65 Кабінет Міністрів України ПОСТАНОВЛЯЄ:

1. Установити місячну заробітну плату членам комісій з всеукраїнського референдуму за народною ініціативою (далі - комісія), звільненим від виконання виробничих або службових обов'язків за основним місцем роботи на період підготовки і проведення референдуму, в таких розмірах:

(гривень)

  

Комісія Автономної
Республіки Крим,
обласні, Київська та
Севастопольська
міські комісії 

Районні, міські
(міст обласного
значення) комісії 

Міські
(районного
значення),
районні у
містах, селищні,
сільські комісії 

Дільничні
комісії 

Голова комісії 

300 

280 

240 

200 

Заступник голови комісії 

280 

260 

220 

185 

Секретар комісії 

260 

240 

200 

170 

Член комісії 

240 

200 

180 

160 

У разі коли встановлена цим пунктом місячна заробітна плата голови, заступника голови, секретаря або члена комісії нижча, ніж його середня місячна заробітна плата за основним місцем роботи, вона встановлюється йому на рівні середньої заробітної плати за основним місцем роботи, визначеної згідно із законодавством, але не більш як 500 гривень.

2. Оплата праці членів комісії, які залучаються на роботу в день проведення всеукраїнського референдуму та в дні підведення його підсумків, у тому числі пенсіонерів та осіб, що тимчасово не працюють (крім звільнених від виконання виробничих або службових обов'язків за основним місцем роботи), провадиться з розрахунку заробітної плати відповідного члена комісії, визначеної пунктом 1 цієї постанови, за один день.

3. Надати право голові комісії Автономної Республіки Крим, головам обласних, Київської і Севастопольської міських комісій виплачувати активним членам комісій цього рівня та комісій нижчих рівнів одноразову винагороду в розмірі до 100 відсотків місячної заробітної плати члена відповідної комісії після завершення її роботи у межах економії фонду оплати праці.

4. Виплата заробітної плати членам комісій провадиться за рахунок видатків цих комісій для забезпечення підготовки і проведення всеукраїнського референдуму.

5. Заробітна плата, нарахована за час роботи у комісії, включається до фактичного заробітку за основним місцем роботи при обчисленні пенсії та середньої заробітної плати у випадках, передбачених законодавством.

6. Нарахування і виплата заробітної плати та одноразової винагороди членам комісій здійснюється у порядку, встановленому для членів територіальних і дільничних комісій по виборах Президента України.

 

Прем'єр-міністр України 

В. ЮЩЕНКО 

Інд. 26

Опрос